Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Aborcja . Jakie macie zdanie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, w związku z licznymi w ostatnim czasie morderstwami, katowaniem małych dzieci aborcja to gorący temat. Co sądzicie? Czy powinna być legalna i dostępna w każdym przypadku? Ja jestem za aborcją w szczególnych przypadkach tzn. gwałt, dziecko które będzie rośliną... ale nie zgadzam się na to by aborcja była traktowana jako środek antykoncepcyjny dostępny zawsze i wszędzie. Nie chcę by moje pieniądze z podatków szły na panienki rozkładające nogi a potem płaczące że ZASZŁY bo miały chwilę zapomnienia a dopiero w momencie zajścia w ciąże orientują się że nie są gotowe by być matkami. Kobiety chcą decydować o sobie a dlaczego nie potrafią zadecydować o antykoncepcji czy o tym by nie sypiać z kim popadnie bez zabezpieczenia. Do lekarza i tak ciężko się dostać, jeśli każda będzie chciała zrobić sobie aborcje bo bidulka jest po kilku nocach w dyskotece i nie wie kto jest ojcem to lekarze będą służyć patologii a nie ludziom którzy potrzebują pomocy. To samo antykoncepcja ma być finansowana tylko dla ubogich? A kobiety pracujące i zarabiające na swoje utrzymanie niech płacą po 50 zł za opakowanie tabletek antykoncepcyjnych bo je stać... Niedługo państwo będzie pilnować by patologia przed stosunkiem zadbała o prezerwatywę. Innym tematem są przepełnione domy dziecka czy to że dzieci są potem katowane... ale moim zdaniem aborcja na życzenie to nie jest rozwiązanie problemu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×