Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zwiazek z roznica 5 lat jest mozliwy, gdy ona jest starsza?

Polecane posty

Gość gość

kilka miesiecy temu poznalam syna mojego znajomego. polubilismy sie, dobrze nam sie gada, poczatkowo mialam mu pomoc zalatwic pewna sprawe i tak sie zaczelo. wiele ze soba rozmawialismy, pozniej pare razy mnie odprowadzil do domu, czasem zaprosil na spacer. bardzo go lubie, zauwazylam, ze mu sie podobam, jego ojjciec tez mi o tym wspominal kilka razy. ale ja jestem chyba dla niego za stara. polubilam go nardzo, ogolnie sie dobrze czuje w jego towarzystwie. ale jestesmy troche na innych etapach zycia, ja zaczynam prace a on zaczyna studia. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj prezydenta Francji- powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna dopiero studia? Za młody jest dla ciebie na razie. Prezydent Francji ma takie zboczenie, ale mało który facet je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od waszych charakterów i myślenia, tzn. czy ty zachowujesz się, myślisz jak dorosła a on jak jeszcze nastolatek, to trochę kiepsko. Ale jeśli ty nie podchodzisz do wszystkiego aż tak poważnie, a on jest dojrzały jak na swój wiek i ma poukładane w głowie, to może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to troche za duza roznica, tak okolo 30 i wyzej juz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze się dogadujecie to różnica taka wielka nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero kiedy mężczyzna sięgnie tego wieku, że przestaje go interesować seks. Młodsza jest zawsze ładniejsza, z wyjątkiem niektórych azjatyckich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×