Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasz pierwszy wózek

Polecane posty

Gość gość
o promocjach juz było napisane trzy razy :D będą!! będzie teraz w Squerze obok Kauflanda na kilińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że z wozkiem to tak jak z kupnem roweru:). Różnica taka, że rower obsługuje własciwie jedna osoba i choćby rozmiar dobieramy konkretnie pod nią. Z wózkiem i jego doborem jest ciut inaczej. Osoby zainteresowane prowadzeniem malucha na spacer powinny się stawić w sklepie i poprzymierzać do tego pojazdu. Wysocy i niżsi członkowie rodziny powinni pospacerować z tymi wybranymi przez siebie wariantami, a tego jest masa na rynku. W granicach 2 tysiecy można kupic wózek, któremu nic nie będzie brakowało i który starczy na długo. Ja swoje pierwsze wozkowe kroki stawiałam w sklepie w Warszawie, drugi wózek kupowałam również w stolicy. Kilka osbów z rodziny mówiło mi o dobrych doświadczeniach w salonach BoboWózki. jak już ktoś tu pisał to kolejny salon otwieraja w kolejnym miescie i tam można zasięgąć dobrej rady. U nas w Warszawie niestety nie ma Bobo, ale pomyślę czy nie podjechać do Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiona
Nie da się ukryć że wybór odpowiedniego wózka to ciężka sprawa bo jest ich zatrzęsienie i większość jest naprawdę dobra, ja wybrałam jednak wózek x-lander, bo jest solidny, lekki, ma doże pompowane koła i łatwo nim manewrować nawet w ciasnych sklepowych alejkach, no i ma dużą budę w spacerówce a teraz na jesień/zimę to ważna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno komuś polecić wózek bo każdy patrzy na coś innego i co innego się podoba, dlatego po poczytaniu opinii, po radach wszystkich znajomych, po prostu pojeździłam i wybrałam to co pasował mnie i mnie się podobał, wybrałam anex a opinii tu o nim dużo i różne, ja jestem zadowolona więc polecam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to też był ciężki orzech do zgryzienia, szukałam bardzo długo. Dziś mam wózek Venicci i jestem bardzo z niego zadowolona. Także ja polecam firmę Venicci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat tego o którym piszesz nie kojarzę ale wybrałam polecany mi przez wszystkich x lander, też go wcześniej testowałam w sklepie ale zamówiłam przez neta bo trafiłam na promocję z wkładką za złotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja kupiłam na allegro wózek od vega w sklepie internetowym danex!polecam wózek przyszłym rodzicom i super sprzedawcę danex!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzka2

A to i ja się pochwalę naszym wyborem wózka https://sklepkubus.pl/wozki-spacerowe/778-3251-easywalker-buggy-xs.html#/774-kolor-desert_pink
W naszym przypadku naprawde był to bardzo dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Ja moge Wam coś polecić https://sklepkubus.pl/0-13-kg/675-2836-cybex-cloud-z-i-size.html#/330-kolor-manhattan_grey
Na pewno wybierzecie coś dla swojego bobasa i to w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×