Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tomaszów Lubelski

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie kobiety. Jestem 35 letnim kawalerem bez dzieci. Jestem osobą, z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym, pożartować. Uwielbiam sport, muzykę, spacery przy zachodzie słońca, wspólne gotowanie czy wyjazdy. Szukam tu normalnej kobiety do stworzenia stałego stabilnego związku, która pokocha mnie takiego jakim jestem. Zaakceptuje moje wady i zalety! Nie szukam tu kobiety do przelotnych znajomości. Chce kobietę z którą można wyjść na spacer, zakupy, wyjechać gdzieś we dwoje lub we troje jeżeli masz dziecko lub pójść do restauracji. Charakter mam jaki mam ale serce mam dobre i ciepłe do pokochania! Może to zranione serce Ciebie pokocha a Ty też pokochasz to serce? Może ktoś w końcu rozjaśni ten moj świat samotności i ciemności? Nie szukam tu przygód ani S. . u! Czy jakaś kobieta potrafi rozjaśnić ten ciemny ponury świat pełen samotności i ciemności. Chcesz mnie poznać? Może to właśnie siebie szukamy? Może Ty właśnie zmienisz ten świat i weźmiesz kredki i pomalujesz świat na inne kolory? A tak poważnie… to facet z charakterem, inteligentny, wykształcony, przebojowy, niezależny, sprytny, z pasją, ciekawy świata. Wiem czego chcę od życia i twardo stąpam po ziemi. Znalezienie odpowiedzialnej kobiety nie zawsze jest łatwe ale jeśli masz w sobie "TO COŚ" :), jesteś wolna, zadbana, ciekawą kobietą intrygująca intelektna, ale i gorącym temperamentem być może warto abyśmy się poznali i stworzyli związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×