Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko kiedy on chce pobzykac

Polecane posty

Gość gość

On pisze do mnie tylko kiedy chce loda albo pobzykac. To trwa od 8 lat, oboje jestesmy po 30 i musimy sie ukrywac. On kocha moje piersi i zarzeka sie ze oprocz zony bzyka tylko mnie. Robi to dla sportu czy jednak jest cos we mnie ze pisze dosc czesto? Po wszystkim bez slowa ubieramy sie i rozchodzimy kazdy w swoja strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nieplakalas nigdy przez to co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy!! On bardzo mi sie podoba, zdaje sobie sprawe z tego ze jest nieosiagalny wiec przynajmniej w ten sposob moge chociaz na chwilke byc blisko. Nigdy niezaprosil mnie na kawe, nigdy niepowiedzial mi komplementow. Powiedzial tylko ze zawsze wokol mnie stoi wianuszek facetow i niesadzil ze zwroce uwage na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma cie tylko na worek na sperme przychodzi gdy mu jaja rozsadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
8 lat to sporo, na pewno bardzo mu sie podobasz. Nie jest tak, ze nie masz od niego komplementów. Kocha Twoje piersi - to juz jeden i duzy. Tylko hejter moze napisac, ze jestes jedynie workiem na spermę dla niego. Ma rodzine, wiec musi byc dyskretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To może napisz do niego esa, kiedy Tobie będzie się chciało bzykać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze do niego. On oczywiacie zgadza sie jesli tylko moze. Dziekuje, ze ktos uzmyslowil mi ze nie jestem workiem na sperme. Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema miedzy nami dialogu typu "Co u Ciebie?", "Powiedz mi jak sie masz, jak sie czujesz?". Niewyglupiam sie tylko robie co trzeba zeby byc obok. Nieraz odbiera mnie z pracy... Przy okazji, niejestem glupia babeczka. Zajmuje kierownicze stanowisko w zagranicznej firmie. Czasem tak juz jest, ze ulegamy... Nawet jesli sobie obiecujemy ze to ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma tym kierowniczym stanowisku w zagranicznej firmie niepotrzebna jest wiedza, że "nie" z czasownikami piszemy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak zawsze znajdzie sie ktos od poprawnej polszczyzny... Mozesz skupic sie na przekazie albo nie przeszkadzac? Dziewczyno on leci na Ciebie. Kazdy sie zakochuje mniej lub bardziej. Zastanawiamy sie co mysla o nas inne osoby... Jesli Tobie to wystarczy to niech sie dzieje co chce. Rob to co kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawna polszczyzna. To wszystko na czym potrafia skupic sie napaleni, zarabiajacy najnizsza krajowa polacy. Tak! Pracuje w zagranicznej firmie - koncernie, rosyjskim! Chodzi o moje zycie, a nie przecinki i zasady poprawnej pisowni. Niechwale sie, a osiagnelam wiele. Tylko czy jego mysli i cialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coooooo...? Mowcie co chcecie, ale ruski dobieraja sobie ostre laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach cokolwiek napisac, bo zaraz bedzie ze pisze bez znakow polskich!!! Upadek forum! Pomoc zadna!!! On cie kocha dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz się tylko z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianie pomozecie ocenic mi jego zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie znajdziesz sobie innego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham sie tylko z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest mi z nim cudownie. Niemam czasu na faceta, niema takiego ktoremu potrafilabym tak na 100% pozwolic robic ze mna co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz go kochać jak to trwa już 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi czy on patrzy na mnie jeszcze jak na kobiete? Czy tylko bzykanko i wracaj do swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie robi? Seks ma na zawolanie. W aucie, mieszkaniu itd. Robie wszystko zeby go zadowolic. Na cale szczescie on niema dziwnych fetyszow. Niekocham go. Bardzo mi sie podoba. Tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zeby powiedzial "Z***biscie dzis wygladasz", a nie "O k***a zaraz dojde". On orgazm dostaje w tri mi gi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie jak ty przestaniesz mu się podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Dziekuje, ze ktos uzmyslowil mi ze nie jestem workiem na sperme. Dziekuje! x Prosze bardzo, nie ma sprawy Autorko :) Olej tych hejterow, którzy Ci zwracają uwagę na temat poprawnej polszczyzny. Forum to nie konkurs polonistyczny, ani jezyk polski w szkole... Sam chętnie bym sie z Toba umówił. Kreca mnie takie kobiety jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo zamierzasz to ciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo? Któż to wie? Ja poddam mu sie zawsze i wszedzie. Dziala na mnie jak nikt inny. A tak naprawde on moze zakonczyc to kazdego dnia i ja absolutnie przyjme to na barki. Nie bedzie zlosci, rzucania sie, placzu, taka moja rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipka to miejsce na sperme ona tego potrzebuje,wchlania wiec nic tylko lac w cipke ja nie przepuszcze zadnej okazji uwielbiam jak mi wycieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×