Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

Nie moge zasnac bo....

Polecane posty

ja polecam przepis na coś dobrego i sytego mianowicie shoarma z piersi z kurczaka, kroimy piers w kosteczki wsadzamy do marynaty z przyprawami wg wlasnego uznania i oliwy z oliwek mieszamy w nim kurczaka zostawiamy na ile chcemy solimy pieprzymy 6 godzin powinno polezec, potem smazymy na maselku i do tego fryteczki i jest super jadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin powinno polezec x Hehe jak ja pół gdz przed obiadem sobie przypominam że coś trzeba ugotować :p x A czemu jestem okrutna? :( Jajka jesz to już coś ,a co dodajesz do tej jajecznicy ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matkoo bosko 6 godzin :P Nie mam tyle cierpliwosci Massacra no wiesz, pisalas cos ze gotowanie to taki pikus :P a ja nie umiem, wiec wychodzi na to, ze jestem kaleczniak :) Do jajecznicy dodaje pomidorki i cebulke. Kocham z cebulą. Raz jedyny dodalem grzyby.... To sie zle skonczylo. Nie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jajecznicę robię tak: masło,papryka,cebula ,pieczarki,cukinia ,pomidor w takiej kolejności i na końcu jedno :D jajko i doozo ostrych przypraw. Pycha :) a najlepsze jest to że możesz sobie raz w tyg pokroić warzywa ,poporcjowac i wsadzić do zamrażarki i jak chcesz to wyciagasz od razu na patelnię i heja :p x Święty wybacz ale frytek nie mogę :( a drobiu nie cierpię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś miałam wstręt do jajek,ale staram się nie jeść sklepowych dlatego w mojej "jajecznicy" jest tylko jedno jajko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zasnąć bo w robocie mam stres, łykam już kilka dni nervomix control to po nim lepiej. OI tak do końca roku będzie nerwówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy po stresowym dniu długo nie zasypiam, to jakieś kilkanaście minut przed pójściem do łóżka łykam nervomix sen i zaraz udaje mi się zasnąć i spać cała noc bez budzenia się. Inaczej przewracam się z boku na bok przez pół nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×