Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem przesadzilam z czulosciami?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam jakis czas temu pewnego faceta. Wszystko bylo ok, do tego momentu bo teraz mam wrazenie jakby sie lekko wycofal.. I zastanawiam sie czy nie okazałam mu za duzo uczuc. On generalnie zaczal byc dla mnie bardzo czuly w pewnym momencie. Ciagle pisal, ze teskni, pisal do mnie "moje kochanie" "moje marzenie" itd. Ja zaczelam to odzwajajemniac. Moze nie az tak bardzi czule jak on ,ale tez zaczelam pisac ,ze tesknie i " kochanie" do niegp. A moze to bylo za szybko? Bo teraz on sie niby dalej interesuje, ale juz jest mniej czuly niz byl... Jesli chodzi o seks to juz jest od pewnego czasu, wiec raczej nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymaj go troche w niepewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Zaspokoil swoja potrzebe bliskosci I teraz potrzebuje odetchnac od ciebie. Niektorzy faceci tak maja. badz zdystansowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz bede, ale czy do tej pory przesadzilam? :( Bo sie teraz martwie... moze nie okazywalam mu wiecej uczuc niz on, ani nie pisalam wiecej niz on, ale sama nie wiem czy nie bylam zbyt wylewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie teraz nie bede sie jakos dopominac o ten kontakt, czy tez robic mu pretensji, ale widze, ze sie stal troche chlodniejszy tzn. juz nie taki czuly. Moze faktycznie faceci tak maja, ze jak zaspokoja potrzebe bliskosci to sie odsuwaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Chyba nie przesadzilas skoro on pierwszy do ciebie zwracal sie 'kochanie' . Moze teraz on potrzebuje przestrzeni osobistej. Gorzej jak to typ faceta z tego linku co ci podeslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za artylul, przeczytam ;)Ciezko mi go rozszyfrowac ale wydaje mi sie, ze nie jest to facet , ktory jakos tam gardzi kobietami okazujacymi uczucia. Na pewno nie jestem tez na kazde jego zawolanie, ale po prostu zaczelam tez zwracac sie do niego per kochanie, pisac czasem ,ze tesknie. Może duzo ogolnie bylo tego slodzenia z jednej i drugeij strony w ostatnim czasie, moze zrobilo sie juz za slodko? Ale to jednak on zaczal. oczywiscie tez nie kazdy moj sms do niego byl mily i slodki, czy kazdy telefon, ale czesto tak sobie ostatnio pisalismy i nagle on sie stal jakby troche chlodniejszy. tzn. dalej pisze niby " kochanie", ale juz nie pisze ze np. teskni, ze chcialby zasnac przy mnie i innych takich czulosci, a niedawno je pisal czesto. Teraz uderzyl bardziej w nute seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po porstu teraz zaczal pisać wiecej o seksie niz wczesniej. Wczesniej tez pisal, ale bardziej do tego nawiazywal, ze chcialby sie do mnie przytulic, ze za mna teskni, ogolnie byl bardzo czuly do jeszcze niedawna, teraz od kilku dni sie jakby zdystansowal. ja tez staram sie nie byc natretna, czasem napisze do niego pierwsza, ale tez nie pisze 2 smsow po rzad jak on od razu nie odpisze, czy ogolnie staram sie nie okazywac wiecej zainteresowania niz on, ale co mnie martwi,to to ze moze ostatnio bylo miedzy nami tak slodko i milo, ze moze sie to mu przeslodzilo- bo mnie akurat nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz ten Pan niech da rady facetom , ktorzy maja zamiar sie wieszac o kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Z tego co piszesz twoj zwiazek jest ok. I jest intymnosc I namietnosc. Zobaczysz co bedzie dalej, poki co ciesz sie fajnym chlopakiem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×