Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tysia95

Nie umiem znaleźć normalnego faceta.

Polecane posty

Cześć, Zacznę od tego, że mam 22 lata. Jestem dosyć wysoką i szczupłą blondynką. Nie marudzę na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Zastanawia mnie tylko czy na tym świecie limit na normalnych mężczyzn został już przekroczony czy to ja po prostu wybieram nieodpowiednich? Tracę nadzieję na znalezienie mężczyzny gotowego na związek przed moją menopauzą. Mój pierwszy związek skończył się zdradą po 4 latach. Drugi mężczyzna w moim życiu po kilku miesiącach doszedł do wniosku, że w sumie jest niegotowy na związek. Trzeci podziękował po 3 miesiącach nieustannego seksu, wspólnych wieczorów... Byłam przekonana, że jest idealnie. Ale NIE. Coś mu nie grało. Czwarty wziął ślub w terminie naszego z moją przyjaciółką. Przyjemna sytuacja. Strasznie. Stwierdziłam więc, że może nie warto szukać chemii. Zaczęłam więc pracować nad związkiem z przyjacielem, który o mnie bardzo zabiegał przez ponad pól roku. Jak tylko się zaangażowałam to zaczął się rozglądać za innymi. Związek rozpadł się po roku. Ostatnio tylko i wyłącznie przelotne znajomości. Boję się już czegokolwiek próbować. Tkwię w czymś bezsensownym z EX nr 3. Chyba tylko dlatego, że nadal coś do niego czuję... a on stracił zainteresowanie w momencie kiedy mi zaczęło zależeć. Od taki układ dla seksu. Wiem, że jest niemożliwe żebyśmy byli razem ale nie chce też tego kończyć bo niby na rzecz czego? Kolejnego niegotowego? Dodam, że zawsze wybierałam starszych, takich 26+. Nie wiem czy właśnie tak nie zaczyna się staropanieństwo. ?? Jak to było u Was? Ktoś pocieszy? Doradzi? Opowie swoje historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobiegającatrzydziestki
cześć, ja niestety Cię nie pocieszę bo mam podobnie, a nawet gorzej bo za rok stuknie mi 30tka a potem już z górki :( Wybierasz mężczyzn w pewnym sensie niedostępnych ( np: niedostępny bo niewierny, niezainteresowany związkiem, chłodny emocjonalnie itp ) Brzmi znajomo ? No właśnie. Ja też takich wybieram podświadomie. Obecnie jestem z kimś też niedostępnym do stałego związku z pewnych powodów. Jakie miałaś relacje z ojcem ? Czy rodzice są może rozwiedzeni ? Podobno kobieta szuka podświadomie takiej relacji jaka łączyła ją w dzieciństwie z ojcem, coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie relacji jakie łączyły z ojcem a pozytywnych cech ojca w przyszłym mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze to Twoj blad. Po 3mcach seks? Ja bym Cie nie chcial jak bym dowiedzial sie ze mialas tyle partnerow i bylas az tak dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 22 lata to przebieg masz jak stara k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26+ serio k***a? I na co Ty liczyłas? Na szczere uczucie, życie jak z bajki? Hah. Mieli Cię tylko za łatwe j****ie i nic więcej. Takich jak Ty to oni mogli mieć na pęczki. Bo to wozi swojego brudnego c***a jakimś waginsem w turbognoju albo bawarka. Wooooow. Przecież on jest taki z******ty. To jest właśnie tępe myślenie pustych lasek. Jesteś w moim wieku a przebieg masz ze łojaciep*****le. Zejdź na ziemię choć już jest za późno. Przestań kupować oczami czy uszami a zacznij myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo albo osoba bardzo ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych idiotek znalazły się cnotliwe... a już na pierwszej randce dają doopy :) a na forum udają dziewice niedoj****e! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos te idiotki i idioci maja racje, skoro nie udalo sie zbudowac czegos trwalego. Idz dziewczyno na terapie bo na razie walisz sie na oslep z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d******py na lewo i prawo i sie dziwi :O ja 2 lata starsza a dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jestes dziewica ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, krytykują Cię dziewczyny cnotki albo zakompleksieni faceci, bo wiadomo, że jak dziewczyna ma niewielkie doświadczenie i widziała w życiu tylko jednego fiuta ( a najlepiej żadnego) to nie będzie miała porównania. O to tu się rozchodzi. Jak lubisz seks to wiadomo, że nie będziesz się powstrzymywać. W końcu znajdziesz faceta na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O seksie wspomniałam tylko w jednym przypadku. Nikt nie wie jak było w pozostałych. I nie rozumiem jak można użyć w stosunku do kobiety sformułowania "brzebieg". To dopiero trzeba być ograniczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, może znajdziesz odpowiedź w książce ,,Chcę być kochana tak jak chcę". Zaczęłam ją wczoraj czytać i Twoja historia jest bardzo podobna do tej ze wstępu z tego poradnika. Myślę, że jest dla nas nadzieja, choć bardzo w to trudno uwierzyć na co dzień, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A - i ja skończyłam już 25 lat i nadal ,,nie umiem w związki", kto wie, jak to się skończy. Boję się samotności, szukam sensu w wierze, w przyjaźni i w terapii. Życzę Ci szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłaś w wieku 10 lat czy 3 dni po zakończeniu związków miałaś nowy? Bo masz przebieg jak podłoga na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata i 4 związki w tym jeden czteroletni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apello
Czyli najpierw chemia "badboye" a potem związek z betą czyli takim odpadem, co żadna go nie chce. Typowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apello
Badboye, jak to badboye, kopnęli w dupkę. Beta po tym jak dostał wiatru w żagle poszedł do innej. :) Wniosek jest prosty, autorka jest tak niewartościowa, że nikt nie chce tego skarbu zatrzymać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, matematycznie wychodzi mi na to, że Tobie dziecko ledwo czasu starczyło na wyjście z pieluch. Teraz, na Twoim miejscu poswiecilbym trzy miesiące na refleksję nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego takich szczupłych blondynek unikam xd. Ja mam 22 lata i byłem tylko w jednym związku. Ja Miałem 17 lat ona 28 była troszkę przy sobie ale była szczera i kochalismy się, to jest najważniejsze.. A kobiety teraz to jakaś porażka, nie da się normalnie porozmawiać, nie ma uczuć, nie ma nic... Gdzie się podziały, szczere, otwarte kobiety które nie robią żadnych gierek, których nie da się ogarnąć. Spodoba mi się jakaś kobieta to zawsze stwarza jakieś dziwne sytuację albo jest obojętna jak krytyk filmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczera,otwarta i wrażliwa. Bynajmniej nieidealna. I wiesz co? Mężczyźni po jakimś czasie leja na szczerość i otwartość. Ja się nie zmieniam,jestem sobą. Jak daje,to chcę też wsiąść i vice versa. Kończy się tak samo czyli mężczyzna zaczyna szukać czegoś innego. Mają w nosie cechy ,które wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z tym problem ponieważ za każdym razem trafia mi się facet który chcę mieć dzieci albo chcę się żenić a ja jestem osobą,która woli żyć bez małżeństwa i dzieci,chcę faceta z którym mogłabym realizować marzenia,poza tym nie lubię dzieci i nie jestem gotowa na poważne związki a tym bardziej na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To delikatnie porusz temat na wstępie znajomości. W czym problem? Jest wielu mężczyzn, którzy nie chcą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog_in_the_fog
" gość 2017.10.25 Nie słuchaj tych idiotek znalazły się cnotliwe... a już na pierwszej randce dają doopy usmiech.gif a na forum udają dziewice niedoj****e! pechowiec.gif " X gdzieś tu pisałam o byciu dziewicą albo o tym na której randce można iść do łóżka? :) X chodzi mi zupełnie o coś innego. człowiek jednak powinien po zakończeniu związku zrobić sobie przerwę na pobycie samemu, poogarnianie się emocjonalnie itd. jeśli wszystkie związki przebiegają tak samo, to znaczy, że coś jest nie tak. pora się zatrzymać, przemyśleć swoje oczekiwania i kryteria doboru partnerów, zamiast pchać się z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×