Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd ta debilna moda na traktowanie kobiet ciężarnych jak jakiś jeb księżniczek?

Polecane posty

Gość gość

G****o mnie obchodzą kobiety w ciąży, dlaczego one mają być traktowane jak jakieś księżniczki, mają pierwszeństwo w sklepach, kolejkach, u lekarzy, zniżki, wolne w pracy, czerwony dywan jeszcze przed nimi rozłóżmy bo zdecydowały się d*******y i zaciążyły. Nosz k****, osiągnięcie życia, wypięcie się i danie szpary. Kiedyś kobiety w dzień porodu orały w polu, teraz księżniczki nawet nie mogą stać przez minutę bo zaraz wielka k***a afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak cie cos obchodza skoro placzesz na kafe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam ustepuję wszystkim: w ciązy, starszym, niepełnosprawnym, chociaż sama mam już dużo lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej ciężarne kobiety rodziły na polu przy wykopkach ziemniaków albo przy żniwach urodziły dziecko we worku na plecy i dalej pracowały w polu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się urodziłem w fabryce przy maszynie i odrazu popełzałem szukać okna życia ale wtedy nie było okien zycia i popełzałem sam do domu ,dobrze źe był ktoś w domu bo nie miałem kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie g****o obchodzą to po co ta spina? Ciekawe jak będziesz swoją kobietę traktować jak w ciążę zajdzie. Nie no i co ja gadam... Taki przegryw nie będzie miał kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety cieżarne to przyszłe mamy które ponoszą trud przyjęcia daru życia i wychowania potomstwa. Ten trud powinien obligować społeczeństwo do szczególnej pomocy kobietom ciężarnym. Mam na myśli oczywiście NORMALNE społeczeństwo bo trudno wymagać od lewackich idiotek, ktore żyją bezdzietnie, bezrodzinne i są tylko pustymi konsumentkami, by zrozumiały co to macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale w 90% zgadzam się z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica czerwona i macica perłowa . Macica zapłodniona i macica maciory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zoofil
Roochaliscie kiedyś świnie . Ja często jeżdżę na wieś . Świnie mają bardzo przyjemne pochwy . Bardzo ciasne i karbowane . Mega odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że kobieta ciezarna nosi w sobie nowe życie i ma układ krążenia bardziej obciazony z tego powodu, poza tym z brzuchem ciężko jest ustać w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wypowiem się jako kobieta i matka Otóż autor ma trochę racji. Większość ciężarnych zachowuje się jak księżniczki. Ciąża to nie choroba. Też byłam w ciąży i nie oczekiwałam jakiegoś specjalnego traktowania. Nawet u lekarza, ludzie kiedyś chcieli żebym. Weszła.bez kolejki ale odmówiłam, wolałam żeby starsza Pani weszła. Niedawno byłam świadkiem sytuacji w markecie, przy kasie stała malolata. Góra 17,18 lat z brzuchem i dzieckiem ok 2 letnim w wózku. Zaczęła krzyczeć do kasjerka żeby obsługiwała szybciej, albo otworzyła druga kasę bo ona w ciąży jest i jej się spieszy. Masakra. Niektóre kobiety naprawdę traktują ciąże jak kartę VIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po prostu szacunek do życia, a kobieta w ciąży nosi w sobie życie. Tak samo jak dba się o zasiane pole, o drzewa w sadzie, o warzywa w ogrodzie, tak powinno się dbać o kobiety w ciąży aby dzieci które uroda były tak zdrowe jak najobfitniejszy plon zebrany z pól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.45 Ciezko ustac w kolejce? A jak ciężarna chodzi godzinę po sklepie i wybiera ciuszki to już nie jest jej ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś albo jak godzinami stoi i plotkuje z kolezankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chuj was obchodzi ułomy co robi kobieta w ciąży. To jej sprawa jak ma ochotę to może leżeć cały dzień. A wy barany możecie okazać tylko szacunek bo ta kobieta ma przed sobą trud wychowania nowego człowieka. Który jak dorośnie mam nadzieję że będzie tępił takie chamidła jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10;33 mamy jej okazywać szacunek za to ze na własne życzenie dzieciaka sobie zrobiła :D buhahhaaaa połowa z nich produkuje teraz dzieciarnie dla +500 i nie pierd***** z góry o szacunku dla matek, oczywiście to i szacuneczek dla matki Madzi, bo w końcu matka i dla innych matek co wyrzucają niemowlaki z okna, porzucają, zabijają, biją, pastwią się, przypalają petami, patrzą ale nie widzą jak ojciec, ojczym pastwi się nad dzieciakiem, gwałci itd. Trud wychowania i szacunek mówisz, no to bije brawo że tak szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nazywa się ten owad który wszędzie widzi tylko g****o, mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie sprowadzac nikogo na ten pokur/wiony swiat. Po co ma cierpiec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora/ki i 10:05 śledzisz taką kobietę, że wiesz że ona robi to GODZINAMI? a kto ma jej te ciuszki wybrać, służąca ? to że wychodzi z domu i rozmawia z ludźmi , robi zakupy nie oznacza, że nie jest jej ciężko...ma nie wychodzić z domu by nie psuć widoku swoim brzuchem? Wasze matki też były roszczeniową patologią?załóż sobie kilkanaście kilogramów na brzuch i zobacz ile wystoisz w kolejce...poza tym nie chodzi tylko o ciężar ale różne dolegliwości typowe dla kobiet w ciąży. Inne krążenie, nacisk na pęcherz, przeponę. Kto byl w ciąży ten wie jak to jest a ko nie był i dodatkowo brakuje mu empatii to nigdy tego nie zrozumie. Nie pitolić, że gowno obchodzi bbo jak g****o obchodzi to się nie zakłada g****o wartych tematów by wywołać aferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barka2137
Rok pański 2017. Noemiska nadal marszczą papaja do past xDDD NAWWT MI WAS NIE ŻAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w ciąży. Pracowałam do połowy ósmego miesiąca i nie oczekiwałem specjalnych warunków. Ciąża to nie choroba. A jak ci ciężko w ciąży to lez całe 9 miesięcy. Kiedyś kobiety w pole z brzuchem szły, nie jedna urodziła na polu i nie robiła z siebie księżniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź byłam w ciąży mimo ze jestem facetem ,ale mam teź pochwę i żeńskie narządy i męskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:57 no pewnie...a w domu masz automat czy pierzesz na tarze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ciąża to nie choroba to czemu aborcję wszędzie przedstawia się jako lekarstwo, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i uwielbiam być rozpieszczana. To najpiękniejszy dla mnie czas. W pracy mam cudownych szefów, jeżdżą mi do sklepu a to po kiełbasę a to po banany, kupują ubranka dla dzidzi, cały czas wspominają swoje dzieci, to starsi ludzie. W domu mąż szaleje ze szczęścia, mamy juz syna 17 lat i to dziecko bylo długo wyczekiwane. Czuję się jak prawdziwa księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w d***e dzieci robie kariere i jestem prawdziwa kobieta. Bylam na czarnym protescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×