Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwód Poznań

Polecane posty

Gość gość

Chcę rozwieść się z mężem, przyłapałam go na zdradzie, nie zgadniecie... z najlepszą przyjaciółką! On mówi mi teraz, że to moja wina, bo nie byłam na tyle dobra, żeby mógł być dalej ze mną, wyobrażacie to sobie! Ja żądam rozwodu z orzeczeniem o męża winie, on się za nic nie chce na to zgodzić, bo jeszcze będzie musiał za mnie płacić :( pomóżcie mi znaleźć dobrego adwokata (jestem z Poznania), który rozwiąże tę sprawę, a co najważniejsze - pozwoli mi ją wygrać i pokazać mężowi zdrajcy, kto jest górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale Cię rozumiem Grażyno, mnie również zdradził mąż :( Na szczęście udało mi się wygrać sprawę rozwodową z orzeczeniem o jego winie i przyznaniu alimentów dla moich dzieci, dzięki mecenas Agacie Koschel z Poznania. Serio, odezwij się do niej, jest doskonała w sprawach rodzinnych, przyjmuje na ulicy Solnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeee... khkhkhkh!!! Ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CichaMyszka
Jak miałam swoją sprawę o rozwó na szczęście już moim byłym, to też szukałam wiadomości i porad w internecie. To co znalazłam pokryło się z radami kolezanek by iśc do adwokata Mateusz Ziębaczewskiego bo on zna się na sprawa rodzinnych w sądach w Poznaniu. Mogę śmiało potwierdzić jego skuteczność . Jak macie pytanai to chętnie opowiem szczegóły jak u mnie wyglądał przebieg rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igna
Tak rozwód to tylko u mecenasa Ziębaczewskiego. Sama miałam mętlik w głowie i dobrze że on go rozwiązał bo sama z dziećmi bym sobie nie poradziła bez alimentów. Niesamowicie otwarta głowa na różne pomysły jak przyszpilić druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniania
Tomaszewska mecenas z Poznania też prowadzi sprawy o rozwód. Ma kancelarię na Młyńskiej na 1 piętrze jak dobrze pamiętam. Koleżance poprowadziła sprawę podobno za bardzo niską stawkę ale sprawa szybko też się skończyła bo się dogadała z ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pecyna
Wystarczy poczytać opinie w internecie by wiedzieć że fantastycznym specjalistą od spraw rodzinnych i rozwodów jest adwokat Ziębaczewski. Poszukajcie też wywiadów w gazecie z nim w tych spawach to zobaczycie że jest rozchwytywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomeraSz
Konkretnie kogoś polecając to muszę polecić radcę prawnego Mateusz Ziębaczewskiego ale tylko i wyłącznie jak sprawa jest prowadzona w Sądzie w Poznaniu bo tutaj mamy razem doświadczenie. Nie wiem jak w innych miastach ale tutaj wypadł znakomicie i skończyliśmy sprawę w sądzie po 2 rozprawach czyli chyba 4 czy 5 miesiące od złożenia pozwy ale to dzięki jego skrupulatnego i przemyślnego działania bo najpierw była u niego na poradzie a dopiero później złoży pozew o rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_kamoda
Witaj, bardzo przykra sytuacja, która Cie spotkała może być rozwiązana w cywilizowany sposób, lecz potrzebujesz kogoś godne zaufania, bo nie jest to łatwą przeprawą. Sama miałam analogiczny problem 2 lata temu. Wtedy korzystałam z usług Pana Adama Antkowiaka, jego kancelaria mieści na samym Starym Rynku. Pomógł mi doprowadzić sprawę, tak żeby wyrok sądu był z orzeczeniem o winie męża. Zrobił to z kulturą, a i ja miałam dużo mniej nerwów, choć nie moge powiedzieć, że obyło się bez nich. Polecam Ci jego stronę https://www.adwokat-antkowiak.pl/rozwody-poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytiia
Byłam na poradzie prawnej u Ziębaczewskiego w Poznaniu i potwierdzam opinie na jego temat. Człowiek się zna na rzeczy i sam mi powiedział uczciwie że nie obiecuje klientom niewiadomo jakiego wyrok zanim nie zpozna się z pismami drugij strony bo wtedy wiec na co może liczyć i jak podejść drugą stronę. Moja sprawa o rozwód też czuje że będzie specyficzna i niełatwa ale ułożyliśmy już plan….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curyło
Bardzo zaangażowanym w prowadzenie spraw o rozwód w Poznaniu jest radcą prawnym jest Sibieradzki Tadeusz z Garbar. Facet z klasą doświadoczny i mający zawsze coś do powiedzenia bez obaw o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×