Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy robot na świecie otrzymał obywatelstwo!

Polecane posty

Gość gość

Sophie, robot humanoidalny stworzony przez firmę Hanson Robotics, otrzymała obywatelstwo Arabii Saudyjskiej. Tym samym przejdzie do historii jako pierwszy robot, który może się poszczycić takim wyróżnieniem. Zapracowała na nie świetnym wystąpieniem podczas forum "Future Investment Initiative".3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a po co robotowi obywatelstwo? :) pragnie płacić podatki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:56 Myślę że zarządcom świata już dawno znudzili się ludzie i chętnie zastąpią ich sztuczną inteligencją. Niech pracują i płacą podatki a co? Ktoś zadał androidce pytanie na temat tego kim jest a ta odpowiedziała pytaniem w stylu- a skąd masz pewność że i ty nie jesteś robotem? He he ! Dobre! W sumie to ma rację -skąd wiemy kim i po co tutaj jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stworzę humanoidalną centypedę ale potrzebuję trzech ochotników jako substraty centypedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może androidy nam powiedzą :D coś czego nie wiemy! To przerażające! Nie mamy z nimi żadnych szans! Uszyci na miarę z komputerem pod kopułą-zakasują nas w każdej dziedzinie życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastąpią i i urzędnika i księdza! Zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roboty próbują zrozumieć ekspresję emocjonalną człowieka! Jestem robotem karwasz twarz-wiedziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak sztuczna inteligencja zrozumie ekspresję emocjonalną to będzie pozamiatane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKinga12
A słyszeliście o optymalizacja procesów back-office? W wielu firmach panuje błędne przekonanie, że pracę w działach backoffice da się w prosty sposób zoptymalizować poprzez obcięcie etatów lub obcięcie kosztów socjalnych. Tymczasem, z naszych doświdaczeń wynika wprost, iż ilość pracy jaką mają do wykonania działy backoffice jest odwzorowaniem sposobu funkcjonowania całej firmy. Dlatego optymalizacja kosztów działów backoffice, jako działów wspierających, w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością wprowadzania zmian w funkcjonowaniu zarówno samych działów backoffice, jak i innych działów w firmie. Szczegóły znajdziecie na stronie http://pirxon.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×