Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marlenka6

Staż z UP

Polecane posty

Witam mam problem, mianowicie jestem na stażu z UP od prawie 3 miesięcy. Staż ma trwać 6 miesięcy a potem mam być zatrudniona na 3 miesiące. Tylko sprawa jest taka że od 3 miesięcy praktycznie nic się nie nauczyłam, ciągle siedzę i się nudzę, nic kompletnie nie robię, czasami jakieś drobne prace rzadko związane ze stanowiskiem na którym jestem na stażu. Szef czepia się mnie, że nic nie robię, a mój opiekun nie ma czasu by mi cokolwiek pokazać czy nawet zadać jakąś pracę. Chwytam się wszystkiego czego mogę ale nie zrobię czegoś czego nie umiem by niczego nie zepsuć. Szef mówi że muszę coś robić bo jak mnie zatrudni to nie będzie mi płacił za nic nierobienie, a to nie ode mnie zależy i szef o tym wie i miał sam coś zrobić a nic nie robi i tylko się czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz umowę próbną na 3 miesiące (taka jest umowa między UP a firmą) i groźby szefuńcia może sobie wsadzić gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz problemy na stażu to zgłaszaj nawet dyrektorce samego PUP , szef Ci nie płaci a PUP i to Ty masz się uczyć a nie robic za darmowego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×