Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje się ze będę sama

Polecane posty

Gość gość

Byłam w związku ponad 5 lat, teraz mam 23 lata i właśnie się rozstalismy, w sumie to mnie to cieszy chociaż czasem jak sobie o nim przypomnę to chciałabym żeby był obok, ale to był chory człowiek, który złe mnie potraktował. Chodzi o to, ze boje się ze nikogo nie spotkam już, mieszkań w totalnej dziurze, nikogo nie znam, nie mam znajomych, bo czas zawsze spędzałam z jego znajomymi, boje się ze zostanę sama jak palec, bo wmówił mi ze jestem beznadziejna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, nie masz trzydziestu lat, normalnie zapisz się na jakiś portal randkowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sproboj odswiezyc jakas stara swoja znajomosc,na pewno mialas jakas kolezanke,kuzynke,ktora byc moze teraz chetnie spedzilaby z Toba czas. Wyjdz do ludzi,zadbaj o siebie i odbuduj poczucie wlasnej wartosci,dopiero potem mysl o facecie,bo inaczej zwiazaesz sie z podobnym typem jak ex. Bron Boze do niego nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj nie wracaj do byłego bo będziesz na psychicznym dnie jak ja, głupia wróciłam. Jest tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz troche lepiej niz ja hehe. Ja mam 26 lat i zastanawiam sie nad odejsciem, ale cholernie boje sie ze nikogo nie spotkam. Mieszkamy za granica wiec znajomosci pl pourywaly sie, takze jak sie rozstaniemy to wroce do pl i bede sama. Boje sie cholernie, a z drugiej strony nie wiem czy z nim chce spedzic cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie dopiero 23 i 26 lat ! I boicie się, że zostaniecie same hehe. To co ma powiedzieć kobieta 35 letnia ? W waszym wieku to jeszcze milion rzeczy może się wydarzyć, bo jesteście młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no obawiamy sie, kurcze nie wiem moze ze mna cos jest nie tak. Mam dobrego faceta a chce odejsc. Chyba z mojej strony uczucia sie wypaliły juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79serduszko
Właśnie ja jestem taką 36 letnią kobietą. Żyję w toksycznym związku a właściwie na chwilę obecną znowu nie jesteśmy razem. Z jednej strony mam nadzieje że na zawsze a z drugiej mam nadzieje że do siebie wrócimy bo co ja w tym wieku jeszcze mogę? Panicznie boje się samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym wam sie kojarzy samotnośc, ze tak się jej boicie? Przede wszystkim, to ze nie będziecie miały partnera nie znaczy, ze będziecie samotne. Nasz świat kobiet nie powinien sie kręcić wokół facetów. Stad tyle uzaleznień kobiet od męzczyzn, Kobiecie sie wmawia w naszym kraju, ze nic nie znaczą bez panów i władców. O dzieciach to juz nie wspomnę. Kobietki przemyślcie to sobie. Moze czas wrócic do swoich pasji z lat młodzieńczych... zacznicie odkrywac siebie a nie będziecie sie czuły samotne, osamotnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że masz 36 lat niczego nie przekreśla. 36 lat to nie 99...jeszcze możesz się zakochać z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na waszych zabitych dechami dziurach świat się nie kończy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko sama jesteś chora w dodatku te twoje urojenia ;-) jesteś baznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZNADZIEJNIE to życie by wyglądało z tobą ;-) teraz to wiem ;-) ja moment odżyłem.. jak by ręką odjął WSZYSTKIE problemy znikły ;-) powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieta nie wmanewruje się w taki związek a jeżeli facet dobrze się krył i wyszło szydlo po czasie to normalna dziewczyna ucieknie BEZ WZGLĘDU NA WIEK. natomiast obecne tu kobiety pochodzą z tzw.nieciekawych domów (patologia). Sama jestem tego przykładem. Tak bardzo nie chciałam mieć.faceta alkoholika, że nie zauważyłam innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się na jakiś portal randkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRZE CI KURVVOOO HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×