Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy zdrowotne nie mogę się wyleczyć od lat

Polecane posty

Gość gość

Od jakiś 3 lat mam problemy ginekologiczne których nie mogę wyleczyć. Ciągle mam bardzo mocne bóle w pochwie, krwawienia w trakcie cyklu, wrażenia podobne do zapalenia pęcherza i wtedy upławy/nietrzymanie moczu, bardzo bolesne stosunki i ból nawet dzień/dwa po nim, problemy z wypróżnianiem/zaparcia/ból jelit, bardzo nieregularne miesiączki. Mam guzki w jednym jajniku które same zanikają z czasem, czasem kilka, dorastają nawet do 2 cm średnicy, też bywa to bardzo bolesne. Byłam już u 5 ginekologów, leczyłam się na pęcherz, i nic. Nie wykryto nic w moczu, pęcherzu, nie wykryto żadnej grzybicy/infekcji w drogach rodnych. Mam nadżerkę ale ginekolodzy twierdzą że "taka moja uroda" i nic z tym nie będą robić dopóki jestem nieródką. Z guzkami w jajniku też nikt nic nie zamierzał robić twierdząc że to znowu taki typ i interweniować trzeba będzie jeśli urosną większe, lub oferowali na to tylko tabletki antykoncepcyjne które znowu inny ginekolog stanowczo w tej sytuacji odradzał. W kółko zapisują globulki i tabletki na infekcję której nie wykrywa. Prosiłam o badanie na endometriozę to każdy lekarz wyśmiewał ten pomysł ze to na pewno nie to i że nie zdaję sobie sprawy że to operacja a pewnie nic nie wykryje. Już nie mam siły, straciłam już jedną pracę przez to że musiałam się zwalniać bo mnie zalał rozwodniony krwotok, boję się że stracę kolejną bo już zdarza mi się spóźniać/spędzać długi czas w toalecie bo to taki ból/ciągłe parcie na pęcherz czy samoczynne wycieki. W małżeństwie też przykra atmosfera przez brak pożycia i to że odsuwamy staranie się o dziecko. Co to może być i o jakie badania prosić kolejnego ginekologa jeśli ten także nie będzie widział innej możliwości niż infekcja i zapisanie mi kolejnych leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dla odmiany poszukaj dobrego urologa i gastroenterologa. Mialas robione usg podbrzusza?Poszukaj jakiegos centrum schorzen miednicy/ podbrzusza, moze urolog cos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bolesnych stosunkach porozmawiaj z ginem., sprobuj uzywac zeli dla suchej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kilka USG, brzucha jak i ginekologiczne, jedyne co wykrywało to te zmieniające się guzy na jajniku. Jedna radiolog sugerowała że to może być endometrioza ze względu na wygląd tych guzów na zdjęciu ale ginekolog nie potwierdził tego, potem ponad miesiąc później byłam już u kolejnego ginekologa prywatnie i guzy wyglądały inaczej. Używam specjalnych żeli do nawilżania, różnych maści, ból przy/po stosunku nie jest taki jak przy otarciach tylko okropny przeszywający ból jakby ktoś wbijał nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam medycynę niekonwencjonalną. Nazywa się BSM. Wszyscy mnie wyśmiewają, a tymczasem ona działa. Leczy jakieś 90% chorób i to często takich których lekarze nawet nie potrafią zdiagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spróbować leczenia naturalnego. Medycyna akademicka nie radzi sobie z chorobami przewlekłymi, jedynie ze stanami ostrymi typu zawał czy obrażenia po wypadku. Niestety ja nie mam doświadczenia w chorobach kobiecych, jestem zwykłą internautką i wiem jedynie o chorobach które sama u siebie wyleczyłam. Polecam poczytać w necie o Jerzym Ziębie, on rozpowszechnia leczenie naturalne. I natychmiast zapisać się na fb do grupy "Stop Mafii Medycznej - materiały ujawniające medyczne wałki" tam opisać swój problem. Tam mnóstwo ludzi radzi sobie wzajemnie jak pomóc w różnych schorzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko skad jestes (wojewodztwo)? Bo moge Ci kogos polecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra też miała podobny problem. Jednak oprócz zalecanego leczenia stosowala wlasna suplementacje, ktora rzeczywiscie pomagala jej przejsc przez te leczenie i wzmancnialo organizm. Naturalne srodki moga pomóc. Jak cos to kontakt do niej to adriannasmile@o2.pl. Z checią doradzi i ma jakies znizki na te suple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak ja mialam problemy z wyproznianiem sie, łącznie z tymi wszystkimi wzdeciami to pomógł mi suplement dicopeg 10g. Jestem delikatny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem pomaga ciąża. Naprawdę. Nie wiem, czy chcecie mieć dziecko, jeśli to endometrioza, to może już jest za późno. A dużo wskazuje, że to niestety może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacisz ponad 500 zł ale warto zrobić wymaz z szyjki macicy i cewki moczowej wymaz na wszystkie choroby weneryczne wirusy bakterie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym z tego co piszesz wygląda na to że masz chlamydie koniecznie znajdź dobry prywatny gabinet gdzie zrobią tobie wykaz ż cewki moczowej i pochwy !!! Wydadzą dużo ale przynajmniej wszystko wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×