Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie warto uczyć się jezyka niemieckiego. Przyszłość to chiński, arabski

Polecane posty

Gość gość

angielski... nie wiem po uj uczą dzieci niemieckiego, to język bez przyszłości, niemiec juz nie bedzie w ciągu najblzszych 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura Za 50lat mnie juz dawno nie bedzie a mpoje dzieci beda na emeryturze, wiec po wuja im arabski ;) Poza tym to sa jezyki z zupelnie innych obszarów i my nigdy nie nayczymy sie ani chinskiego ani arabskiego na dobrym poziomie. Niemiecki to przyszlosc ( angielski zna kazdy ). W Krakowie masz prace od reki z niemieckim....dobra pracve!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy upadają na naszych oczach, w belgii juz od la muzułmanie przejmują władze na szczeblu lokalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pojmę kto i dlaczego niszczy kulturę europejską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo materiałów do nauki niemieckiego znajdziesz na https://facebook.com/niemieckizpasja. Bardzo dobre, bezpłatne poradniki. Do Tomka online zgłasza się nawet po 100 – 200 osób jednocześnie i nie ma żadnych dziwnych akcji, że na kogoś nie ma czasu. Bardzo sprawnie odpowiada na pytania i można sobie z nim zaplanować fajnie naukę, uzupełnić braki. Jak nie chcesz płacić to nawet z darmowych materiałów korzystaj. Zawsze to coś, a super przygotowane. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczylam sie niemieckiego 10 lat, zdrobilam ZDAF i niemiecki przydal mi sie kilka razy w zyciu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz czytać książki po niemiecku. Ja bym tak robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shinnee

Co racja to racja. Niemiecki nie ma przyszłości i teraz bardziej liczy się chiński i hiszpański.

Poza tym to niemieckiego każdy się uczy, a jakoś nie widać by ludzie go dobrze opanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Dnia 2.11.2017 o 12:12, Gość gość napisał:

niemcy upadają na naszych oczach, w belgii juz od la muzułmanie przejmują władze na szczeblu lokalnym

Ktoś tu za dużo TVP is i teorii spiskowych oglada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshsjk

Ty się o Niemcy nie bój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy niemiecki, włoski, hiszpański, angielski czy chiński. Każdy język się przyda. Czym więcej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×