Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy każdy facet chce mieć syna ?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Zawsze mnie zastanawialo, jak mozna uwazac za bezwartosciowego kogos, kto daje zycie i ponosi 90% trudu w przetrwaniu naszego gatunku - bo facet w rozmnazaniu ma dosc maly udzial. x To nie tak, że jako kobieta jesteś bezwartościowa. Jak urodzisz syna, to wtedy masz szacun. Z tymi Chinami, to nie tak do końca. Owszem kobieta jest tam niby niżej, ale tam jest inny problem. Chodzi o to, ze oni nie mają systemu emerytalnego, więc to dzieci opiekują się starymi rodzicami. W Chinach kobieta idzie do rodziny męża, więc siłą rzeczy, ona swoją pracę i pieniądze ładuje w teściów, a jej rodzice przymierają głodem. Dlatego w Chinach tak bardzo pożądany jest syn. W Indiach to tak masz rację. I nie tylko w Indiach, w niektórych dzikich plemionach też. Kobiety same mordują swoje żeńskie noworodki, aby nie były w przyszłości maltretowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki chyba mają trudniej w życiu, niech im sie rodzą te chłopaki. No bo kobietom trudniej jest o niezależność finansową. Mają więcej obowiązków, związanych z prowadzeniem domu i pracą zawodową. Są poddawane ostrzejszym standardom oceny moralności niż mężczyźni. (np. faceci mogą pić w nadmiarze, palić, zmieniać panienki jak rękawiczki - kobiety są w takich sytuacjach spychane na margines społeczny). Cierpią na zespół napięć przedmiesiączkowych i krwawią kilka dni w miesiącu. Są bardziej wrażliwe i uczuciowe(na ogół, nie zawsze), więc dotykają je wszelkie nieszczęścia, związane z wojnami i wszelkimi przykrosciami i cierpieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci niby chcą tych synów, a potem często drą z nimi koty, rywalizują, przelewają niespełnione ambicje...Zwłaszcza gdy chłopcy są coraz starsi. Relacje ojca i syna potrafią być specyficzne. Polecam film "Mój rower" w tym temacie, to tak na marginesie. My mamy syna i córkę i cóż- sprawdza się klasyczny schemat- wymarzony syn, ale jednak to córka jest księżniczką tatusia itd., itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam męża ciapatego! (fuj). Mój mąż jest Szkotem z dziada pradziada. Mamy czterech synów. Byłam 6 razy w ciąży. Zawsze czekamy do usg połówkowego. Synuś - kocham i rodzę. Córka - won do kubła. Nienawidzę małych dziewczynek, są po prostu obleśne i bym się ze wstydu spaliła, gdybym miała takie goowno prowadzić za rękę, albo wozić w wózku. Rzyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:30 ładnie siebie podsumowałaś, w końcu też kiedyś byłaś dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.30 jak ty musisz nienawidzic samej siebie... Zal mi ciebie, ze uwazasz sie za gowno. Twoj maz pewnie tez uwaza cie za gowno i traktuje jak zwykla szmate, synowie pewnie tez. Jakie to nieszczescie brzydzic sie samej siebie i byc maszynka do rozrodu chlopcow. Na sile chcesz nam tu udowodnic jakie to dziewczynki sa okropne uzywajac agresywnych slow i epatujsc nienawiscia do wlasnej plci. Musisz byc grubo zaburzona. Zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jak się urodzi to będzie szczęśliwy takie gadanie tylko jest a wole syna czy córkę jak juz jest to o tym się zapomina i jak się kocha to płeć nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej miec i syna i corke , wtedy facet jest spelniony jako ojciec ale jesli mezczyzna mialby wybierac no 4 dzieci tej samej plci to oczywiscie ze woli 4 synow niz 4 corki ja osobiscie tez nie cierpie malych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem na starosc rodzicami i tak sie opiekuja corki, a synowie maja to gdzies. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój po usg jak lekarz powiedział że chyba syn to widziałam po nim że coś nie tak.zapytałam co się stało,czy woli córkę ?a on-tak nastawiłem się na córkę.....i ku jego radości kolejne usg i córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Współczuję twojej matce ile się musiała wstydu najeść rodząc ciebie. Biedaczka. 6:08 ma rację. Jesteś zwykłym popychadłem w domu. Służącą. Worem na spermę i krową rozpłodową dla męża kretyna. Zero szacunku ze strony rodziny i do siebie samej. Kobieta to taki sam człowiek jak facet, a nie sromota dla rodziny. Tak nawiasem, to gender w UK ma się dobrze. Transwestytyzm, multi kulti... Zawsze możesz córkę ubierać jak chłopca i już obleśna nie jest. Nikogo to szokować w UK nie będzie, skoro tam taka dowolność odnośnie mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×