Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guest2

Prezent dla 13latka

Polecane posty

Gość guest2

Mój brat za niedługo ma urodziny. Razem z mamą zastanawiamy sie co mu kupić, jednak brak pomysłów. Chłopak ciągle gra na komórce albo komputerze, nie ma jakiś szczególnych zainteresowań. Nie chcemy dać mu kolejnej gry. Odpadają też planszówki bo zawsze rzuci w kąt. Brat nie bedzie też zadowoliny z ubrań , do smart watcha nie jestem przekonana. Co możemy my kupić? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkapeasy
smart watch to nie - kolejna technologiczna zabawka, ale moze po prostu zwykly, ladny zegarek? np. volantisa nie sa drogie, wiec nie bedzie lamentu jak zgubi, a sa ladne. ja mojemu czternastolatkowi wlasnie taki kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taki smartband https://www.al.to/p/346364-smartwatch-smartband-xiaomi-mi-band-2-czarny.html ? Świetnie wspomaga każdą formę aktywności, precyzyjnie mierząc czas treningu, spalone kalorie oraz przebyty dystans. Informuje również o jakości pracy serca oraz jakości snu. Posiada wyświetlacz OLED, powiadamia wibracjami o połączeniu czy wiadomości na smartfonie. Myślę, że to bardzo fajny gadżet dla młodego człowieka a super cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolo
Dzieciaki w tym wieku są zachwyceni gadżetami elektronicznymi, bratankowi kupiłem ostatnio power-bank .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
a co powiesz na kalkulator??? bardzo przydatny gadżet, właśnie taki prezent kupiłam bratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×