Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qserta

Elin wycofany??? Pomocy!

Polecane posty

Gość gość
Dnia 27.11.2017 o 13:43, Gość gość napisał:

Elin ma być w aptekach koło 20 grudnia, jest już wyprodukowany. Aktualnie go sprawdzają. Taka informacje dostałam z hurtowni.

Wczoraj (12.12.2018)  wysłałam maila do Polpharm  (dystrybutor Elin) z zapytaniem czy i kiedy będzie dostępny, dostałam odpowiedź, że nie jest wycofany i będzie dostępny pod koniec stycznia 2019.  Ale pytałam wczoraj też w aptece, to usłyszałam, że już długo tak obiecują i cały czas nowe, późniejsze terminy, więc.... chyba pora zmienić tabletki, w moim przypadku-z wielkim żalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza firma

Bardzo "dziękuję" firmie za to, że przez brak leku mój stan zdrowia jest na poziomie zero, a nie ma na rynku żadnego zamiennika. Przez to, że muszę przyjmować inne tabletki nastrój, cera, włosy, wszystko posypane. Najgorsza firma na rynku jeśli chodzi o podejście do pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów

Biore Elin od około 9 miesięcy, to pierwsze moje tabletki. Po czym dowiaduje się ze nigdzie ich nie ma. 
Poszłam do ginekologa i był zaskoczony. Zadzwonił przy mnie do jakieś  hurtowni i zapewnili ze w styczniu będą. Nadal cisza a za 2 tygodnie muszę kupić nowe opakowanie. Jest mi bardzo przykro, że firma do tego dopuszcza. Mogliby przynajmniej poinformować konsumentki że takie coś ma miejsce, a na stronach NIC nie jest napisane. Czas zmienić leki. Tylko lipa jak źle na nie zareaguje. Trzymajcie się dziewczyny, musiałam gdzieś to wypluć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

ja biorę elin od 4 lat już prawie. drugi raz mi się zdarzyło, żeby moja pani ginekolog przepisała mi inne tabletki. w sumie nigdy jakoś nie zwracałam na to uwagi, ale chyba będę musiała iść i pogadać z nią, żeby przepisała mi inne, bo z tego co pamiętam to po tych, które mi teraz przepisała miałam gorszy stan cery... któraś z was brała dionelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne że posiadam elin

Witam, ja posiadam 4 op. ELIN, chętnie odsprzedam, bo przecież nie wyrzucę, mój email: zuhkm@onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×