Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Markiza E

Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj tarczycę (TSH, FT3, FT4) i hormony (jeśli jesteś kobietą, to np. testosteron). Odżywka nie pomoże, jak przyczyna leży w w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powstrzymasz takich rzeczy odżywkami. Jeśli już w ogóle coś zwykłego ma pomóc to żywienie. A jeśli nie, a raczej nie - to trzeba się zgłosić na zabiegi. W klinice www.efecta.eu mój mąż w związku z łysieniem miał terapię osoczem bogatopłytkowym, sam by się nie zdecydował, musiałam go prosić bo wiedziałam, że bardzo go ten temat dotyka i dobrze byłoby spróbować temu zaradzić. Udało się go namówić i chociaż do tej pory się nie przyznał to wiem, że jest wdzięczny bo naprawdę pomogło, problem jest o wiele wiele mniej widoczny, a jemu już nie spędza snu z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona2111
A próbowałaś może szamponów i odżywek pochodzenia naturalnego? Te wszystkie sklepowe są chemiczne mają chyba więcej chemii w składzie niż jakichkolwiek substancji wzmacniających. Kiedyś czytałam na jakimś portalu, że powinno się używać właśnie naturalnych szamponów. Może stacjonarnie ciężko jest kupić taki produkt naturalny, ale już w sieci jest tego mnóstwo np tutaj https://www.natinati.pl/25-szampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły plastry z dermastic. A wcześniej absolutnie nic a nic nie pomagało, chociaż stosowałam tego sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienia321v
Wypadanie włosów też jest zależne od naprawdę wielu czynników takich jak zdrowa dieta czy też aktywność fizyczna także warto zastanowić się właśnie nad sobą. Mogę ci polecić też szampony marki Whamisa delikatne dla włosów, naturalne bez jakichkolwiek substancji chemicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypadanie włosów to nie zawsze problem szamponów, czasami to problem genetyki, mi jak zaczęły wypadać włosy to zapisałam się na mezoterapie igłową do kliniki mediart clinic w poznaniu i powiem Wam,że efekty sa rewelacyjne, włosy sa już gęstsze, ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biancula
to wypadanie włosów to jakaś kompletna masakra! też to miałam i próbowałam wszystkiego czego tylko mogłam i co tylko znalazłam na ten temat i nic mi nie pomagało, byłam okropnie wystraszona. W końcu trafiłam na plastry Dermastic i zaczęłam stosować. Sumiennie, systematycznie i po jakimś czasie na szczęście udało się to opanować ale już myślałam, że już po moich włosach. Teraz już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfr
Ja nie będę reklamować żadnych plastrów tylko podam prawdziwy szampon , który pomógł moim klientkom . Jestem fryzjerką i przychodzą do mnie kobiety po ciąży , którym wypadło dużo włosów , ale po używaniu szamponu I odżywki z DERMENY , włosy zaczęły naprawdę odrastać . To wymaga czasu wiadomo , ale najważniejsze , że jest efekt:-) Szampon i odżywka Dermena do kupienia w aptece :-) Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywki i inne „magiczne” środki nic mi nie dawały. Wam pewnie też nic nie dadzą. Jedynym ratunkiem dla mnie okazał się przeszczep włosów. Zdecydowałem się na firmę www.flymedica.pl, która organizuje przeszczepy włosów w Turcji. Kraj ten słynie z wykonywanych tam zabiegów transplantacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałem wszystkiego, włosy i tak wypadają. Dermatolog mi powiedział szczerze, żebym odpuścił, bo to genetyczne i co bym nie robił i tak będę łysy. Ciekawe czy będę mieć jakieś powodzenie gdy całkiem wyłysieję... ciągle mnie to zastanawia. Na razie mam, ale przyjdzie taki czas, że będę się musiał zacząć golić na zero, bo zaczesek sobie robić nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb
Jeśli masz problem z wypadaniem włosów i nie jest on od dzisiaj to najlepszym rozwiązaniem będzie jak pójdziesz do dobrego dermatologa :) zrobi Ci badanie z krwi i włosa. Polecam tutaj poszukać https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×