Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfaomega

KREDYTY POŻYCZKI POZABANKOWE !!!

Polecane posty

Gość Samanta13

Pożyczki bakowe często ciągną się tygodniami, za skorzystałam z https://sprintcash.pl/ i wszystko mam równomiernie rozłożone. Mają wiele ciekawych ofert, a pracownicy są bardzo wyrozumiali jeśli chodzi o płatności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Jarosz

Spotkałam się z formą pożyczkową, gdzie obsługa była po prostu przecudowna. Z reguły jak firmy pożyczkowe dzwonią, bo przekroczysz okres spłaty o 1 dzień, to jest afera nie do pojęcia.. Firmy, które zapewnia wyszukiwarka sprintcash.pl  mają chyba najlepszych procaowników na świecie, Mili i uprzejmi, bez żadnego problemu można z nimi ustalić jakieś rozwiazanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja biore pożyczki tylko w Sprintcash.pl najlepsza wyszukiwarka z jaką miałam doczynienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan

Zerknij sobie na warunki vivusa. Dla mnie są najlepsi bo szybko dostajemy pieniądze i w dodatku są bardzo fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki

W wonga trzeba podpisywać umowę o pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 19:13, Gość viki napisał:

W wonga trzeba podpisywać umowę o pożyczkę?

Witam! Viki, zgodnie z prawem musisz podpisać umowę. W wonga.com umożliwiamy zdalne podpisanie umowy – wystarczy, że wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Taką zgodę możesz wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Ja polecam Money Progres- mają ciekawą ofertę, a zawsze indywidualnie dopasują wszystko do Twoich potrzeb. Jestem zadowolona z ich usług, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziu
Dnia 10.10.2019 o 13:44, Gość Krysia napisał:

Ja polecam Money Progres- mają ciekawą ofertę, a zawsze indywidualnie dopasują wszystko do Twoich potrzeb. Jestem zadowolona z ich usług, 

Korzystałem z Money Progres i również jestem zadowolony z ich usług 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asfr

Zbliża się Black Friday 2019! Jeśli brakuje Ci wystarczających środków na zakupy skorzystaj z nieoprocentowanej pozyczki na www.pandafinansowa.pl 

Zapraszamy, udanych zakupów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Szaleństwo Black Friday 29.11, nie przegap promocyjnych okazji, wejdź na www. pandafinansowa.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Karlen

Ja znalazłem ciekawą ofertę http://progredi.pl/tanie-kredyty-online/ z nowym rokiem nowe możliwości całkiem ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystać z profesjonalnej porównywarki chwilówek. Wpisujemy sobie kwotę oraz okres spłaty i mamy pełen przegląd ofert kredytowych, na prawdę polecam, www.chwilowka112.pl chwilówki bez BIK z 0% Rrso, Wziąłem tam chwilówkę bez procentów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×