Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mistek

Hobby

Polecane posty

Gość Mistek

Cześć. Mam 33lata i od paru lat uprawiam bowling. Tak amatorsko to traktowałem,ale okazuje się, że są wyniki . Przez pewien czas musiałem mieć przerwę i wtedy poznałem kobietę. Dobrze nam się rozmawiało i doszło do etapu "chodzenia". Razem jesteśmy już 5 lat i myślimy o czymś więcej. Wróciłem do bowlingu ,bo to moje hobby,pasja. Moja dziewczyna nie ma pasji sportowych. Lubi zajmować się domem itd. Proponowałem jej , aby poszła ze mną popatrzeć ,albo przyjechała pod koniec treningu i wtedy byśmy wrócili razem z niego. Chciałem ,aby pojechała ze mną na zawody-miałem swój pokój w hotelu i był czas na wspólne chwile. Wiadomo,że zawody to zawody ,więc parę godzin byłbym "wyłączony" od niej ,ale potem był czas to nadrobić. Niestety ,mimo że ona wiedziała o moim hobby ,to nigdy nie zapytała o szczegóły itd-brak jej zainteresowania. Gdy opowiadam o tym,to widzę ,że ją to nudzi i skracam opowieść do 5 minut i nie wracam do tematu. Dziwne to dla mnie ,bo uważałem,że fajnie gdy ktoś się czyms zajmuje,ma swojego "konika" i wtedy można móc z nim to dzielić itd. Mam czas na swoje zainteresowania,ale z nią na ten temat nie da rady rozmawiać . Oczywiście pytałem co myśli o tym sporcie - odpowiedzi takie ..ogólne,wziąłem na trening raz i fajna zabawa była,ale tylko wtedy,po tym jakby zero interesowania . Rozumiem,że ją to może nie interesować,ale gdy ona w domu coś robi ,to lubie zapytać o szczegóły ,bo jak dla mnie na tym polega związek ,że interesujemy się swoimi zainteresowaniami ,ot choćby raz na jakis czas. Z kolegami o tym nie porozmawiam,bo oni po męsku "olej ją" ,ale to nie w tym rzecz aby olać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje hobby to modlitwa ruzaniec a ofiarujesz swoje hobby bogu czy tylko dla siebie modlisz sie przed zawodami by Bóg prowadzi twoja rękę i umysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wyznania to jego prywatna sprawa,a sport i jego wyniki są efektem pracy ,a nie modlenia się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-żużel
-jazda figurowa na lodzie
-taniec
-muzyka
-psychologia
-pedagogika
-filozofia
-problemy ludzi
-poezja

- no i od jakiegos czasu staram się grać na pianinie https://pianostore.pl/pl/n/Keyboard-czy-pianino-cyfrowe-co-wybrac/15 Wiele osób mi odradzało mówiąc, ze mi sie nie uda ze to nie dla mnie ale okazało się, ze wychodzi mi całkiem smacznie. 

Chyba Wam starczy mych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosia

moim hobby to bez wątpienia jest dobry film. Dobrze, że ostatnio sporo ciekawych filmów się pojawia i mam co robić wieczorami 🙂  na mnie ostatnio to Ukryta Gra zrobiła spore wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×