Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rachunki za ogrzewanie gazowe mieszkania

Polecane posty

Gość gość

witam, zastanawiam sie nad przerobieniem ogrzewania we wlasnym mieszkaniu, interesuja mnie miesieczne koszty+ metraz mieszkan. Generalnie ogolna opinia osob ktore takie ogrzewanie posaidaja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecałe 60 m kw., budynek z 1942 r., docieplony - płacimy ok. 220 zł co 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna mieszkamy w domu.Podobno ocieplony...i mamy gazem :ocieplanie, grzanie wody i kuchenke. Za poprzedni miesiac wyszlo 150 zl.Nie wiem czy to duzo czy malo.....ciekawe jak bedzie zima....1wszy raz mamy ogrzewanie na gaz...zobaczymy w czasie czy oplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie ma 65 m kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi z tego co narazie widze koszty luzno akceptowalne, duzo osob z otoczenia mowilo mi ze jest drogo, kiedy pytalem skad wiedza to odpowiadali 'tak slyszalem'. wyglada na to ze tak bylo kiedys, ale poczekam na reszte opinii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu zmieniliśmy instalacje z węglowej na gazową, jest drożej ale do zaakceptowania:o dom ma ok 110 metrów powierzchni ogrzewanej, za ogrzewanie węglem wychodziło 2800 za sezon, za gazowe ok 4000zł ale wygoda jest dużo większa i widać musi to kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ktos cos? zalezaloby mi najbardziej wypowiedziach osob mieszkajacych w mieszkaniach o pow ok 50 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×