Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko. Okres spóźnia mi się 4 dni ale nie raz tak miałam. Jednak tym razem nie miałam typowych objawów zbliżającej się miesiączki (zdenerwowanie , nabrzmiale piersi) . Piersi zrobiły się nabrzmiałe i bolą dopiero od niedawna, wczesniej takie objawy miałam conajmniej tydzien przed okrasem . Zrobiłam dwa testy- pierwszy tydzień temu , drugi dzisiaj i oba negatywne. Mialyscie tak ze pomimo ciąży testy byly negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak staralam sie o dziecko to w kazdym miesiacu testy pokazywaly 1 kreske mimo spozniajacego sie okresu. Wiec zawsze byla ta nadzieja a tu jednak nie.. W 5 cyklu staran test zrobilam 2 dni przed @ i juz byla 2 kreska i sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu przesunęła Ci się owulacja i stąd opóźnienie okresu. Wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie test pokazuje 1 kreskę, czuję się zupełnie inaczej niż zazwyczaj przed miesiączką....strasznie bolą mnie piersi już od ponad tygodnia,okres powinnam mieć za około tydzień, albo wcześniej. Sama nie wiem, bo niedawno przestałam zażywać antykoncepcji i jeszcze miesiączki nie są zbyt regularne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×