Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet. Prosze o szczere odpowiedzi

Polecane posty

Gość taka szczera prawda
SzalotkaTBC dziś Szukałam mężczyzny, który ma podobne wartości i światopogląd x wartosci faceta to : kasa, seks, p****le, piwo, duzo zarcia, mecze swiatopoglad faceta to : znalezc kobiete dla 2 och celow- by bylo co ruuuchac za darmo i miec stale zarcie pod ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wygląda tak że wybrałyście złych facetów i teraz myślicie że wszysy są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy facet jest taki sam i mysli fiut/asem i jest malpa z zoo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wygląda tak że wybrałyście złych facetów i teraz myślicie że wszysy są tacy sami x myslisz sie dziecko, wlasnie nikogo nie wybralysmy bo kazdy facet to debil ponizej poziomu intelektualnego kobiety😭, wiec nie ma w czym wybierac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wątku rzeczywiście kobiety prezentują wysoki poziom :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wygląda tak że wybrałyście złych facetów i teraz myślicie że wszysy są tacy sami x to wyglada tak, ze nigdy zadnego faceta nie wybralam, bo uwazam ze faceci to prymitywne debile, a uwazam tak dlatego ze WSZYSCY faceci zachowuje sie jak bezmozgie prymitywne debile, wiec nie da sie uwazac inaczej. czaisz?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W tym wątku rzeczywiście kobiety prezentują wysoki poziom usmiech.gifusmiech.gif x faceci za to bardzo niski, na tym forum jak i w rzeczywistosci😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po samym twoim słownictwo widać że z patologii jesteś. Że też żaden się nie zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dlatego ze WSZYSCY faceci zachowuje sie jak bezmozgie prymitywne debile, wiec nie da sie uwazac inaczej. czaisz x tzn jak zachowuje sie delil jak jak nie debli opisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są te emotikony które wyglądają jak wrzask rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie kobiet, ten temat jest przykladem tego jakie sa wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to wygląda tak że wybrałyście złych facetów i teraz myślicie że wszysy są tacy sami" x Nie. To wygląda tak, że na każdym kroku widać na czym facetom zależy. Po tym jak i gdzie się gapia :O Po tym co proponują :O Po tym jak się wyrażają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie wyrazaja? co proponuja? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zadajesz pytanie skoro masz już swoją tezę? Nie traktuję małżeństwa jak interes, a uzasadnienie jest takie: to byłby bardzo kiepski interes. Więcej zarobiłabym zakładając nawet mały stragan czy sprzątając po domach na czarno niż wiążąc się z kimś o zarobkach podobnych do mnie czy nawet o powiedzmy połowę wyższych (związki z większą różnicą zarobków to rzadkość, jeśli obie osoby pracują), która też znaczną część tych zasobów zużywa. Mężczyzna na ogół więcej je, jest bardziej podatny na uzależnienia, szybciej się starzeje (większe wydatki na leki, co najmniej kilka lat zanim i ja zacznę mieć choroby wieku starczego). Zysk finansowy jest z tego żaden, nawet jeśli założę, że będę musiała płacić komuś za "męskie prace", których jest coraz mniej bo w dobie automatyzacji coraz mniej czynności wymaga siły fizycznej. Ty się uważasz może za "świetny interes" - może tak jest, ale tylko dla kobiety, która ma zarobki kilkakrotnie niższe niż Ty. Zwiążesz się z taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co z tego ze ty sobie chcesz jak oni nie maja ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
18:54 teorie z d**y powoduja, ze mozna cie odebrac tylko jako ciemnego koltuna, mentalnie gdzies z okresu sredniowiecza. mezczyzna na ogol wiecej je? nie wspominajac, ze otylosc to choroba cywilizacyjna imajaca sie OBU plci, moze jakies statystyki podaj z wiecej wartych zrodel niz twoje WIDZIMISIE i tego typu bzdurne zalozenia zyczeniowo - nienawistne. ale znize sie do twojego poziomu - mezczyzna przejada, kobieta przeszmaca, niejedna mala fortuna w babskich szafach jest ukryta, laszki, dodatki, kosmetyki. przyganial kociol grankowi + ile fizycznie to miejsca zajmuje:D "jest bardziej podatny na uzależnienia" http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/nalogi/czy-uzaleznienie-zalezy-od-plci_42719.html znowu myslenie zyczeniowo-nienawistne, glupota, oderwanie od rzeczywistosci. to ostatnie jest jedna z oznak choroby psychicznej tak przy okazji... "szybciej się starzeje" - prosze podac wyniki badan, ewentualnie jakiekolwiek obliczenia, ktore moglyby udowodnic te twoja kolejna, wynikajaca z zalu i nienawisci, wyssana z du*py. naprawde, jak niewielkim rozumkiem musi sie pani posilkowac? skad ten pomysl, ze, zaleznie od plci, czas PRZESTAJE BYC LINIOWY? nie sadze ze KTOKOLWIEK przy zdrowych zmyslach "wpadlby" na taka teorie... wiec te cale trabienie o wydatkach - przy okazji DOSKONALE WIDAC CZEGO PANI(nie wierze jednak w zbyt odosobniony przypadek, mimo dobrej woli) OCZEKUJE OD MEZCZYZNY, wrecz nie sposob przegapic ze chodzi tylko o kase; jest o du*pe roztrzasc, czemu nie, niech zginie ta teoria w miejscu swojego narodzenia. ORAZ DOBA AUTOMATYZACJI... moze i na technicznych studiach rzeczywiscie, ilosc kobiet sie zwieksza, ale nadal oscyluje w okolicach 1/3, wiec w 2/3 za dobe automatyzacji dziekuj mezczyznom. chwila, moment, zaraz pewnie odwrocisz kota ogonem, prawda? nienawidzisz, wiec nie bedziesz w stanie, prawda? czy udowodnisz mi ze sie myle i zaczniesz zwalczac bezpodstawna nienawisc, przestaniesz probowac indoktrynowac wszystkich wokol swoimi wyciagnietymi z du*py teoriami, zyczeniami, powtarzaniem bredni, oszczerstw, a czesto zwyklych klamstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszłam za mąż z kalkulacji. Wiedziałam, że ma podobne poglądy, podobne plany, jest odpowiednim partnerem dla mnie. Dobrze się rozumieliśmy, łączyły nas pasje, było między nami napięcie seksualne. Miłość przyszła z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że wiekszość problemów bierze się albo z braku kalkulacji albo z za dużej jej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak sie dziwicie ze roochanie jest ważne . Tylko chodzi o roochanie ,bo o czym z wami rozmawiać . Ja nigdy nie bede chodził jak lew za lwicą 3 miesiące . Albo się roochasz w 1 dzień albo wypad nieudacznico .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pozostały zwierzęta ,które nie mają podwójnej moralności jak kobiety . Nie dajecie facetom a same sobie bobra czochracie . Jesli to nie jest podwójna moralność to ja jestem kosmitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D haha w 1 dzien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mój mąż chodził pół roku, zanim wychodził. Dlatego jest mężem. Takich jak ty odrzucałam na starcie. Jak się chcesz ****ać, to pod latarnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:40 Dokładnie. Właśnie w ten sposób można odróżnić ziarno od plew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×