Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zarabia rejestratorka w przychodni

Polecane posty

Gość gość

państwowej ? np Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to jeszcze zależy czy jest równocześnie pielęgniarką czy tylko zajmuje sie rejestracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodnia prywatna, pełen etat, Poznań - 3400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko rejestracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3400zł netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3400 na pewno tyle nie zarabia mi proponowano najniższą krajową w państwowej placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ile netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w prywatnej w 2009 miałam 1700 na rękę i wtedy to było super, bo w innej prywatnej rok wcześniej płacili 1100. 4 lata temu na 3/4 etatu (a raczej liczbę godzin, bo to zlecenie było) dawali 1400. Duże miasto w zachodniej Polsce. Marnie, jednym słowem. W żadne 3400 nie wierzę chyba, że robi coś ponad rejestrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez dużo mi sie wydaje te 3400 zł miąłm propozycje aby załozyc swoja firme i wtedy u nich pracowac jako rejestratorka . Jak to wtedy wyglada finansowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finansowo wygląda to tak, że ustalasz stawke godzinową i za ilość przepracowanych godzin wystawiasz fakturę. Opłacasz sobie sama zus, nie masz urlopu ani innych świadczeń, ale możesz sobie wrzucić w koszty np. dojazdy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ile wychodzisz na ręke i za ile godzin ? i ile zusu płacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dłuższą metę przerąbane, ale to częsta praktyka.Albo śmieciówka albo działalność, byle tylko nie zaszła w ciążę jedna z drugą. Znajoma była rejestratorką na działalności gospodarczej i przez kilkanaście lat bez urlopu albo bezpłatny, jak się wyrwała w roku na 4 dni to była cała happy. Ja pracowałam jako rejestratorka na zlecenie, 12 godzinne zmiany, jak zmienniczka się rozchorowała to oczekiwali, że będę zapitalać 9-21 pięć dni pod rząd, do tego oczywiście soboty. W innej firmie proponowali 13-21, gdzie tu życie prywatne? O etacie można było pomarzyć, może dziś bardziej szanują pracownika i proponują lepsze warunki, nie wiem. Na dłuższą metę to praca dla jeleni albo desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnis

zależy pewnie od przychodni, u nas płacą nawet dobrze, nie narzekam. a tak przy okazji - raczej pytanie do rejestratorek - na jakim programie działacie? bo ten aktualny co mamy doprowadza mnie do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohmina

my od niedawna mamy medidesk i jest świetna ta aplikacja. nie jest wcale skomplikowana, krótkie szkolenie mieliśmy ale i tak wszystko jest intuicyjne .dobra rzecz, że umożliwia monitoring w czasie rzeczywistym wiec nie ma mowy że się przegapi jakieś połączenie od pacjenta, to duży plus. menadżer też z niej korzysta bo ma dostęp do statystyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×