Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Pogadajmy anonimowo ale szczerze....czy naprawde zmieniacie codziennie bielizne

Polecane posty

Gość gość
Heheh nie rozumiem jak mozna nie zmieniac majtek codziennie. No nie rozumiem. Chodzi o zasade, higiene, o pachnaca czystoscia bielizne, a nie o to czy wizualnie sa czyste czy nie. To samo tyczy sie skarpet. Stanik to jeszcze mozna zmieniac rzadziej, ale raz w miesiacu to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki codziennie majtki 2 razy dziennie (po spaniu rano zmieniam i po kąpieli) stanik raz w tygodniu w lato 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki i skarpety codziennie, biustonosz co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starszą panią po 60. Majtki, skarpetki, rajstopy codziennie. Biustonosz biały co 3 dni, czarny raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majty i skarpety zmieniam codziennie, nie umiem sobie wyobrazic, ze mozna inaczej. Stanik raz na kilka dni, tak pewnie 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki 2x dziennie ( rano i wieczorem- nie wyobrażam sobie inaczej) biustonosz 2x na tydzień. Codziennie biore prysznic. Skarpety tez codziennie zmieniam. A ty autorko , jesteś BRUDASKA. P.S nie boisz się infekcji intymnych jeśli nie zmieniasz majtek codziennie ( nie mowie już o takim luksusie wg cb jak podmywanie) Jak idziesz do meza do lozka spac jeśli krocze masz nieumyte? Myslisz, ze tego nie czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym slowe kobiety to brudasy :o co sie facetom dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz niech się faceci wypowiedzą: co ile zmieniają majtki i skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gacie - codziennie Skarpetki - codziennie Biustonosz - raz na tydzień (mam małe cycki i rzadko się tam pocę) Podkoszulek nie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy gadacie za głupoty mój stanik zawsze pachnie świeżymi kwiatami, majtki też i skarpetki oczywiście. ale i tak zmieniam codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzilam, ze to pytanie to zart. Autorko jestes flejtuchem! Oczywiscie codziennie swieza bielizna, tylko stanik czasem nakladam dwukrotnie. Przy okazju, podobno wlokna elastyczne w stanikach powinny odpoczywac po noszeniu, a wiec nie powinno sie nosic 2 dni pod rzad tego samego stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna, która NA PEWNO NIE ŚMIERDZI, nie poci się, jej mocz pachnie itd. Niestety, ale przyjmij do wiadomości, że nie jesteśmy magicznymi istotami z kosmosu tylko zwierzętami i tak jak zwierzęta mamy swój specyficzny zapach. Oczywiście mówi się, że własne wydzieliny i zapaszki nie śmierdzą (a przynajmniej nie odczuwamy ich jako intensywne czy obrzydliwe) ale to nie znaczy, że inni ludzie też nic a nic nie czują. No ale dobra, zrozumiem, nogi i tak masz w butach, majty w spodniach, na stanik ubierzesz bluzkę czy sweter i to maskuje twój zapach odkładający się na tych częściach garderoby, ale nie wmawiaj sobie, że nie wydzielasz żadnego i się nie pocisz, bo to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się wierzyć nie chce, że z was takie syfy. Ja majtki, stanik i skarpety zmieniam co dziennie, nie założyłabym tych rzeczy drugi raz nie upranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fuj, jak można nosić majtki czy skarpety przez 2 dni. Biustonosz jeszcze rozumiem, ale noszenia majtek i skarpet dłużej niż jeden dzień nie. I jeszcze te teksty "noszę wkładkę to nie muszę zakładać codziennie czystych majtek", tak może napisać tylko osoba, która jest na bakier z podstawową higieną. Zęby też myjecie co dwa dni? Wieczorem tylko ochlapujecie się wodą, bo po co się myć? A może rano się nie myjecie, bo po co po nocy? Fuj, niektórzy to po prostu brudasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

O fuj, jak można nosić majtki czy skarpety przez 2 dni. Biustonosz jeszcze rozumiem, ale noszenia majtek i skarpet dłużej niż jeden dzień nie. I jeszcze te teksty "noszę wkładkę to nie muszę zakładać codziennie czystych majtek", tak może napisać tylko osoba, która jest na bakier z podstawową higieną. Zęby też myjecie co dwa dni? Wieczorem tylko ochlapujecie się wodą, bo po co się myć? A może rano się nie myjecie, bo po co po nocy? Fuj, niektórzy to po prostu brudasy. 

Takich wątków było tutaj sporo. Co się uśmiałam to moje. Na post typu twojego były odpowiedzi w stylu. Kąpię się codziennie, to się majtki nie brudzą. Zaś na kąpię się codziennie znalazłaby się odpowiedź typu : Fuj, ale ty się musisz pocić i brudzić, skoro się kąpiesz codziennie. 😄😄😄 Odnośnie biustonoszy, to były wypowiedzi, że zmienia się co dwa tygodnie, bo ona się nie poci. 😄 Dużo tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majtki i skarpetki dwa razy dziennie, ze względu na wysoką temperaturę w pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×