Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

WYPADANIE WŁOSÓW

Polecane posty

Gość gość

Witam Mi pomogły produkty z firmy keep, wlosy przestaly wypadac po 2 dniach a nowe zaczely odrastac po miesiacu, kupilem je ze strony internetowej www.keep24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie drogi środek i niekoniecznie u każdego skuteczny. Ja też miałam ogromny problem z łysieniem , dziennie wypadało mi około 350 do 400 włosów (policzyłam ) . Zaczęłam łykać raz dziennie Biotyna forte 5 mg - koszt 10 zł i też włosy przestały wypadać i pojawiło sie bardzo dużo nowych włosków . Polecam więc biotynę bo tania a działa więc po co przepłacać za inne niesprawdzone środki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej ciotce pomogła mezoterapia igłowa w klinice mediart clinic w poznaniu, kilka zabiegów i włosy stały sie od razu gęstsze i co najważniejsze, potrafi je w końcu zapuścić, bo zawsze były osłabione, a teraz ? Ciotka ma piękne włosy, wygląda jakby miała doczepione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatkaŚ7
Próbowałam wiele specyfików na wypadające włosy, ale nic mi nie pomagało. Dopiero jak farmaceutka poleciła mi plastry Dermastic na wypadanie włosów to faktycznie widziałam jakiś efekt po tym. Kuracja dość długo trwa, bo aż 8 tygodni, ale warto czekać tyle czasu bo mi np już wcale włosy nie wypadają. Teraz regularnie do swojej pielęgnacji włączyłam szampon z tej serii i to mi w zupełności wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła wizyta u trychologa. Polecam panią Elwirę z Miraflores. Mają skuteczne metody walki z wypadaniem włosów, fajnie też działa zagęszczanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku mojego wypadania włosów dowiedziałam się, że mam nadczynność tarczycy, a to taki skutek uboczny, więc może warto po prostu się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiodzio
Dzięki Sonja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam problem z wypadaniem włosów i nic nie pomagało. Też poszłam do trychologa w końcu i pewnie gdyby nie to to bym wyłysiała całkiem ;) w Miraflores jest pani Elwira, dobra specjalistka, wszystko poprzedzone wywiadem, specjalnym badaniem i na tej podstawie planowane jest leczenie. Pani Elwira bardzo mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×