Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ochota w Warszawie to syf pełno muzułmanów śniadych i żółtków

Polecane posty

Gość gość
Potwierdzam u nas w żeraniu jest to samo chodzą w grupach i zaczepiają ludzi z byle powodu prowokuja awanture i glosno krzycza ze kazdy jest rasista a w tym czasie magicznie ginie ci telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam raz nieprzyjemna sytuacje na mokotowie stalam na przystanku podszedl mlody chlopak jakies 17 lat zapytac ktora godzina powiedzialam mu a on mi sie przedstawil mial na imie Ajsa (nie wiem jak to sie pisze) za chwile podszedl drugi z tylu i zaczynal mi rozpinac suwak w torebce wiec go odepchnelam ten co sie przedstawil powiedzial ze bije jego kolege bo jestem rasistką i nie chce ich w kraju calą akcją zainteresowal sie starszy pan ktory sie wtracil a oni mu powiedzieli ze sie zgubili i chcieli zadzwonic a ja zamiast dac im telefon to ich zaatakowałam na cale szczescie pare osob na przystanku stanelo w mojej obronie i sobie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasizm to ich stara śpiewka i odpowiedz na wszystko sami zaczynają a pozniej udają ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem podobna sytuacje na starowce zatrzymalem sie jadąc rowerem nie wiadomo skad pojawil sie jakiś koles arab z wygladu stanąl tak ze mial kolo roweru miedzy nogami i trzymal kierownice dwóch podeszlo i zapytalo mnie dlaczego jezdze rowerem ich kolegi no zglupiałem normalnie w biały dzień nawyzywalem ich ale jakos ich to nie wzruszylo pod kolumna zygmunta siedzialo par****lopakow chyba widzieli calą akcje podeszli i tamci od razu zmiękli cos tam zaczeli gadac ze mamy piekny kraj ze oni przyjechali do pracy cala akcja sie uspokoila ale gdyby nie ci kolesie pewnie ukradli by mi rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda co tu piszecie to jest to przerażające, dobrze, że ja nie mieszkam w wawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem już prawie mordobicie z Czeczenem i raz z Arabem, rzeczywiście są agresywni i bezwględni, żebractwo i złodziejstwo ciapatych to w Warszawie norma w tej chwili. Gdybym miał więcej pieniędzy juz dawno bym się uzbroił, bo strach chodzić po ulicach. Kobiety mają znacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wam sie dwoi w oczach, ze widzicie tylu kolorowych. A juz ten co bredzi cos o Kabatach, to chyba ma nierowno pod kopula i problem z oczami oraz z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurfa serio? Ja mieszkam na Bialolece, tu jesy malo kolorowych, za to duzo ukraincow i rodzin z bachorami. Ale jak mowicie, ze na ochocie jest gorzej (pewnoe przez to, ze jesy tam meczet stad tyle ciemnych) to sie ciesze ze tu mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za to ty niczego nie widzisz zza tych tęczowych okularów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kabatach jeśli są muzuły to białe, byle idiota z Polski ich nie rozpozna, to są zazwyczaj Turcy i Arabowie z Zatoki Perskiej, rozejrzyjcie sie za białymi z czarnymi włosami, ale białymi, to właśnie nasi niechciani imigranci, jest ich znacznie więcej. Raz spotykałem kolesia, który wyglądał jak Europejczyk, a mówił po arabsku. A na Białołęce to pewnie ich mało, ja na Targówku i Bródnie widziałem tylko masę Wietnamczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Śródmieściu to już masakra, pełno muzułmanów, śniadych, pełno kobiet w chustach, Murzynów! Sam widzę jak zaczepiają kobiety, głównie Afrykanie i Arabowie i niestety udaje im się wyrwać taką, bo widzę potem jak chodzi taki i bajeruje idiotkę, zazwyczaj zresztą brzydką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie czy pod Warszawą też jest tak źle, wiadomo, że np. w Raszynie co 5 mieszkaniec to nie Polak, a gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ŹLE, bo muslimy to tępaki, które wierzą, że morderca i degenerat Mahomet mógł być prorokie, w rzeczywistości sam się ogłosił prorokiem, dla władzy i wpływów. Celów politycznych nie zrealizował, ale jego rodzina i następcy sytuację wykorzystali, niestety średniowieczna religia strachu i przemocy teraz daje się wszystkim dobrym ludziom we znaki, od Filipin i Tajlandii, aż po Republikę Środkowo-Afrykańską, nie mówiąc o Bliskim Wschodzie, gdzie mordują, gwałcą i rabują, typowi muzułmanie, którzy teraz "ubogacają" nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzicie sie leczyc, na glowe. Owszem, jest troche kolorowych, szczegolnie w Srodmiesciu i na Ochocie oraz we Wlochach, bo tam stoi nowy meczet. Ale gdzie indziej w miescie NIE ma lub bardzo malo. Jest pelno Ukraincow, o tym kazdy wie, bo w sklepach w Warszawie to glownie pracuja Ukrainki. Jak dwa miliony Polakow pojechalo naraz do Anglii - to bylo dobrze? A jak troche Ukraincow przyjechalo do Polski - to zle??? Mentalnosc Kalego. Anglicy przezyli to samo - nagle wszedzie slyszeli polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt o Woli jeszcze nie napisał:P U mnie (amieszkam rzut beretem od centrum) masa polaków meneli:P Bardzo ich lubię i szanuję, ciapaty czy murzyn w nocy w mojej okolicy nie przemknie nawet:D Ale w dzień sporo tej chołoty widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooł jee! odezwała się nasza narodowa hipokryzja. Ciekawe co mówią o nas w UK, Niemczech, Francji i w wieeelu innych krajach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:20 owszem polacy wyjechali ale świat nie ma z nami problemu mu nie mamy szariatu my nie gwałcimy my nie oblewamy twarzy kobiet kwasem nie jestesmy terrorystami nie wysadzamy ludzi w powietrze wiec przestan porownywac polakow do muzulmanow bo sie ośmieszasz przez jednego ciapatego w zamachu ginie setka osob my w najgorszym wypadku weźmiemy socjal w innym kraju a zazwyczaj tyramy na zmywaku nikogo nie mordując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:16 nic nie mowią moze tyle ze zabieramy im prace co juz nie pamietasz jak trzech bambusow zg****ilo kobiete na plazy ile osob zginelo w zamachu na WTC albo we francji i wielu innych miejscach ze ta dzicz gwałci nawet dziewczynki sory ale jezeli jestes polką to przestań ośmieszac nasz kraj to nie my dymamy kozy to nie my okaleczamy swoje kobiety to nie my wysadzamy sie w powietrze zabijajac przy tym mase niewinnych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy terrorysta to muzulmanin nigdzie na swiecie ich nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS zdradził Polskę tak jak PO, potrzebny jest bunt społeczny i demonstracje, ale faszyści z PiS trzymają władzę i będzie ciężko, no chyba, że nastąpi szereg zamachów terrorystycznych, ale oni czekają, aż będzie ich więcej i wtedy nas zaatakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam należy zdelegalizować, a muzułmanów deportować, jak najszybciej, póki jeszcze mamy czas, bo Szwecja czy Belgia już pogrążyła się nieodwracalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego ze polacy sa w anglii to nadal europa myslimy podobnie mamy podobny styl zycia anglia jest chrzescijanska muzulmanie do nas nie pasują dla nich kobieta jest nizej w hierarchii niz zwierze mozna ja podpalić polać kwasem zgwałcic i to jest kwestia ich honoru mozna przeleciec 11 letnia dziewczynke mozna wysadzic sie w powietrze dla allaha dla nas i anglikow to jest nie do pomyslenia dla muzulmanow norma my szanujemy cudze kultury i religie muzulmanin wszedzie wymusza islam i wszedzie mowi ze jest u siebie nie dostosuje sie do prawa w danym kraju wszedzie chce praw szariatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 a francja co drugi francuz jest murzynem ciapatych maja 1,5 miliona islam jest uznana religia w ich kraju jak ogladam zamieszki we francji na yt to ciapaty policjant stoi na przeciwko innych ciapatych i nie reaguje nie broni francuzow za chwile ich kraj przestanie istnieć to samo anglia tam sa cale dzielnice islamskie i anglik nie moze przejsc przez ta dzielnice w swoim wlasnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi link jest dobry ten 14:03 zobaczcie sobie anglicy w angli ktora jest chrzescijanska nie moga we wlasnym miscie miec krzyza tam muzulmanie mowią ze anglia jest ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://m.youtube.com/watch?v=PLvdoLZJeig tu ciapaci mowia ze berlin jest ich do tego mowia ze polacy to rasisci i zabijaja zydow jeden z rozmowcow jest polakiem i mowi ze my ich tu nie chcemy to sie ciapaty zdenerwował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+-To białasy-brudasy moralne wyrządziły w historii ludzkości najwięcej zła innym ludom i teraz spada na nich kara od losu. Rasa białasów-brudasów niedługo całkiem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLACZEGO TEN TEMAT JESZCZE ISTNIEJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialem to anglikow poprostu wypchneli a ci w berlinie uslyszeli ze sa nazistami i w ogole to muzulmanin jest u siebie w berlinie a niemcowi jak sie nie podoba to niech sie wynosi śmiechu warte u nas tez tak bedzie powiedza ze polska jest ich i masz sie wynosic ale jak ktoś ruszy nasz krzyz to dostanie po ryju od kazdego poczawszy od dresa a konczywszy na emerytach ktorzy sluchaja radia maryja i codziennie sa w kosciele ja na ich miejscu bym nie ryzykowal z zadzieraniem z chrzescijanstwem w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×