Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy w Irlandii po co od razu na zmywak

Polecane posty

Gość gość

Hej. zauwazylam, ze duuzo w irlandii zdolnych mlodych ludzi po studiach i pracy w firmach i korpo wyladuja na zmywaku czy w jakims tam magazynie. po co nie szukacie pracy naprz w sillicon docs? przeciez w takim dublinie masa korporacji, wciaz szukaja kogos z angielskim i polskim. Oczywiscie nie mowie tutaj o ludziach z slabym angielskim, o fachowcach itp, tylko o ludziach po studiach, ktorzy smialo by mogli aplikowac do duzych firm i lepiej zarabiac.. a i jeszcze jedno. po co tylko robicie z rodakow jakies ghetta? tez znam ludzi ktorzy w irlandii tylko po polsku. przeciez to bez sensu. wy nie chcecie poznac ich kulture, jezyk? nie lubicie irlandczykow czy jak? nie rozumiem naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo bez języka z polskim magistrem mogą tylko na zmywaku, a jezyka po co mają się uczyć gdy mogą chlać z patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez doświadczenia nie przyjmują nawet z ang i szkołą lokalną, albo za grosze z czego nie wyzyjesz, zostaje zmywak 12-16 godzin dziennie, najpewniejsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jakim trzeba być skrajnym debilem, żeby w dzisiejszych czasach, mając te 16-35 lat, nie znać angielskiego co najmniej na B1. Przecież ten język tłuczony jest teraz w szkołach przez całą edukację, już od wczesnej podstawówki, że nie wspomnę o tym, że jest wszechobecny w filmach, muzyce i wszędzie, gdzie się nie ruszysz. Jeśli mimo to, ktoś dalej nie umie się dogadać choćby w podstawowym stopniu, to chyba naprawdę jest stworzony na ten zmywak i nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
preciez na polskich uczelniach maja tez angielski. na politologiach, prawach i innych dziennikarstwach.. ok rozumiem ze zmywak to pewna praca, tylko ciezko sie z takiego zmywaka wspiac gdzies wyzej...zawsze zostaniesz na najnizszych szczeblach..nie wierze, ze mlodzi ludzi po magisterce nie potrafia po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez brytole i irole z natury uwazaja sie za pepek swiata i nie szanuja slowian, to pokazali to podczas 2WS i teraz, murzynow i innych ciapatych to muisza szanowac bo inaczej byliby oskarzeni o rasizm a bialego z europy to traktuja jak gorszego, wyspiarskie bydlo po prostu . Dlatego lepiej pracowac w PL gdzie jestem u siebie i mam respekt i uznanie w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wlasnie po mgr polonista, angielski mam taki sobie, dogadam sie, rozumiem, spiewam itp itd i dostalam prace akurat w korpo. angielski w korporacjach to wciaz to samo, to samo slownictwo i procedury. nie wazne, czy to dublin czy wawa czy praga, wszedzie jest tak samo. i masa obcokrajowcow. tacy hindusi czy ludzie z francji maja angielski bardzo kiepski i tez sobie radza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×