Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Inga130427
Laura nie strasz. Ja nie chciałam mieć nawet 2 dziecka, ale zmieniłam zdanie po 7 latach tylko dlatego, żeby syn nie był jedynakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka to jutro usg i urodziny :) bierzesz męża? Będzie miał piękny prezent. A ta szarlotka to naprawdę ..myślę tylko o niej :D niestety pewnie mieszkasz z 500km ode mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy o tych kurtkach a ja od wczoraj jem jak prosię. Jednak kończy się 1 trymestr i apetyt wraca. Inga to mamy podobne nastawienie :) mój syn tez miał być jedynakiem, ale od dłuższego czasu prosił o rodzeństwo i tak stwierdziliśmy, że to jest dobry pomysł. Miałam wcześniej problemy zdrowotne, ale teraz zielone światło :) i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
No widzisz mandarynka i z tego co kojarzę, też masz w tym roku 34 lata? W jakim wieku masz syna? Mój w tym roku skończy 8 i też on zaczął prosić o rodzeństwo, więc przemyślelismy temat i wzięliśmy się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy do prenatalnych muszę się jakoś szczególnie przygotować? Na Pappa nie muszę być na czczo? (tak tylko dla pewności pytam, bo nie zapytałam jak umawiałam wizytę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie biorę męża, bo powiedziano mi, że niestety nie będzie mógł wejść na badanie :/ wiecie na NFZ, to nawet nie ma co liczyć na ustępstwa :) ale pewnie jakieś fajne fotki będę dla niego miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga :) tak, wszystko się zgadza: w tym roku kończę 34, mam syna (będzie miał 7 pod koniec roku) :D Tylko u Ciebie teraz dziewczynka tak? U mnie podejrzenie chłopaka ;). Oby był spokojniejszy od brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka a no to jak mu dasz zdjęcia to też piękny prezent :). Aaa bo Ty robisz Pappa? Nie chcę Cię w błąd wprowadzić, ale wydaje mi się że nie trzeba być na czczo. Ale to może niech się wypowie dziewczyna, która robiła :). O której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 13:20 mam usg i zaraz po usg mam Pappa. Ktoś coś wie? ;) Mandarynka a Ty miałaś bez pappa? Myślałam, że zawsze robią to "w zestawie" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Słomka ja miałam Pappa i nie trzeba być na czczo :) Mandarynka na razie 2 lekarzy dojrzało dziewczynkę, ale dopiero po polowkowych w to uwierzę ;) Mój syn właśnie o siostrze marzy, więc mogłoby tak zostać. Ja bym sobie życzyła, żeby córka była taka jak syn. On tylko jadł i spał. W nocy budził się na karmienie i od razu zasypiał po jedzeniu. Kołki? Nieprzespane noce? A co to takiego??? Boję się, że 2 raz takiego szczęścia mieć nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Inga :) no to masz dobre geny i takie też przekażesz kolejnemu dziecku - i tego się trzymajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg a czy Ty nie miałaś mieć dzisiaj kolejnego podejścia do prenatalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja miałam tydzień temu usg,a zaraz po nim test pappa. Nie trzeba być na czczo.Szkoda,ze nie możesz wejść z mężem.ja przyjechałam z mężem i młodsza córka i od razu w recepcji jak wypełniałam papiery powiedzieli,ze zapraszają na badanie cała rodzinkę. Fajnie bo córka zobaczyła na monitorze dzidzie,no i dowiedziała się ze najprawdopodobniej będzie brata miała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka prywatnie chodzę, moja ginekolog zasugerowała test żebym zrobiła (na własny koszt), ale postanowiłam nie robić. Stwierdziłam, że gdyby coś na usg wyszło nie tak jak trzeba, to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga podobno drugie jest przeciwieństwem pierwszego ;). Mój jako niemowlę aniołek, ale potem..Fajnie jak Ci się uda mieć parkę! Mój tez się nastawił na siostrę i musiałam odbyć z nim rozmowę. Już chce brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Słomka to nie geny. Ja i mąż w dzieciństwie darliśmy się non stop i nasi rodzice wspólnie uznali, że takie grzeczne dziecko nam się trafiło, że nie ma sprawiedliwości na świecie ;) A może minus i minus daje plus? ;) Mandarynka ja akurat nigdy specjalnie dziewczynki mieć nie chciałam. Nie przepadam za małymi dziewczynkami, różem, a na dziale dziewczęcych zabawek dostaję za przeproszeniem p*****lca ;) Ale już się trochę z tą myślą oswoiłam i szukam plusów. Np. zawsze lubiłam czesać włosy ;) No i na starość koleżankę będę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei mam dwie córki i jakoś nie wyobrażałam sobie mieć chłopaka:-) Dziewczynki jakieś takie poukładane mi się zawsze wydawały i wogole grzeczniejsze. Jak widzę w szkole u córek rozbiegane chlopaczyska co się tylko przepychają między sobą i biją co chwile to się zawsze cieszę ze mam moj***abeczki:-) No,ale teraz jeżeli będzie chłopak to będę się musiała nauczyć go obsługiwać i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka teraz wróciłam dopiero a miałam na 19!!zostałam oficjalnie rekordzistka.9x dziewczyny!!!ale i tak badanie nie kompletne bo przepustowości żył nie mógł złapać a tak to mam posklejane z tych 9x...dzidzia ok,ma ponad 8 cm od główki do pupki ale jest mega z nim problem bo śpi a jak nie śpi to nie zmienia pozycji i mało się rusza,mam zaznaczone że jest za niska *****iwość płodu i trzeba to kontrolować,ale ogólnie ok.z tego usg wychodzi że jestem 15t1d więc jeszcze więcej niż było do tej pory . A propos podszywow....jak byłam w pierwszej ciąży i też tak jak teraz dzielilysmy się z dziewczynami na kaffe i też był podszyw tylko ubliżał...krytykowal...i.t.p. I z tymi brzyszkami to fakt....wielorodki mają szybciej brzuszki ,ja też mam już duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Ha a widzisz u nas w szkole jest odwrotnie. 18 chłopców 6 dziewczynek i to prawdziwe diablice. Najgorzej, że one biją chłopców, a chłopcy są wychowani, żeby dziewczyn nie bić i jest serio problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
MiaWilson ja tak właśnie mam jak Ty i czuje się z tym okropnie...mam 2 dziewczynki i nie wyobrażam sobie mieć syna. Będę kochać na pewno ale gdybym miała wybór to dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być jednak jakaś sprawiedliwość. Mąż musi mieć tez wsparcie męskie bo u nas to biedny wogole posłuchu nie ma:-) zreszta zawsze mówił,ze chciałby mieć syna bo miałby kogo swoją pasja do motocykli zarazić, bo dziewczyny to nawet nie chcą na jego motor usiąść hehe... U mnie wśród rodziny i znajomych ostatnio same dziewczynki się rodziły,wiec męska płeć się przyda dla jakiejś równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Teraz w okol rodza sie sami chlopcy. Moja corka ma samych kuzynow w rodzienie. U znajomych jeszcze tylko 2 coreczki, a tak to chlopy. :-) U mnie tez sa przeslanki na chlopca. U mnie plec nie gra roli, najwazniejsze zeby bylo szczesliwe. Meeg Twoj***adania wzbudzaja tyle emocji. :-) Niedlugo polowkowe. ;-) oby poszlo sprawniej, bo wiadomo ze Ty pewnie tez sie niecierpliwisz, a nie masz na to zadnego wplywu. Ja bylam TYLKO 2 razy na pierwszych prenatalnych i rozmawialam z malenstwem zeby wspolpracowalo, a ostatecznie i tak sie nakaszlalam i nagimnastykowalam na zawolanie. Na tescie Pappa nie trzeba byc naczczo. Juz dziewczyny pisalt, ale ja tylko potwierdzam, bo tez mialam robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Twoj*****adania wykropkowane. Czyzbym napisala cos brzydkiego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Właśnie gin.smial się ,że na sama myśl o pokojowym już mu się słabo robi :D to 2 jego taki przypadek w całej karierze zawodowej... Tak właśnie patrzę po kolezankach to faktycznie tendencja do chłopców a ja tylko chce by było zdrowe bo jedno mam chore i nie umiem patrzeć jak dziecko cierpi.Matki serce nie jest do tego przystosowane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Zgadza sie! To nie fer ze dzieciaczki nie moga chlonac 100% radosci z zycia, bo sa na rozne sposoby ograniczone. Niewatpliwie jestes dzielna babeczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dziewczyny a macie już imiona jakieś wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
jak bedzie dziewczynka to Gaja a jak chłopiec to Aleks lub Olaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg no wreszcie! Cieszę się, że udało się wreszcie zbadać Twojego leniuszka, najważniejsze, że zdrowy. A powiedział Ci lekarz czy chłopiec czy dziewczynka? Jeśli już mówiłaś to sorki, ale mi umknęło. Ja już od rana nie mogę spać, a liczyłam na to, że skoro mam wolne to pośpię sobie. Już stres się załączył... poza tym ostatnio budzę się codziennie z bólem kręgosłupa i nie mogę dalej leżeć :( Troszkę dziwnie mi się tak przyznawać do tego, ale ja jakoś chyba bardziej liczę na dziewczynkę. Myślę, że to dlatego, że u mojej siostry jest dziewczyna i chłopak i dwa przeciwieństwa. Mała jest grzeczniutka bardzo, a młody to diabeł wcielony... ale wiadomo, że ostatecznie zdrowie najważniejsze a nie płeć ;) meeg na pewno będzie zdrowe, wiesz mam taką filozofię życiową, że każdy ma jakąś pulę smutku do wykorzystania i Ty już swoją wykorzystałaś, teraz tylko worek z radością został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion - Leon, a dziewczyna w trakcie ustaleń, ale możliwe, że Hania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×