Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Inga130427
Najważniejsze jest zdrowe dziecko, płeć nie ma znaczenia. Tak samo jeśli chodzi o zachowanie to charakter ma większe znaczenie niż płeć. Ja mam np. bardzo grzecznego i ułożonego syna i mam ogromną nadzieję, że taki już zostanie. A co do imion to u mnie syn wybiera i chyba będzie Paulinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
słomka88 wyobraź sobie że przy ostatnim porodzie już od połowy ciąży wiedziałam że bedzie synek a mimo to wtrakcie porodu miałam cichą nadzieję że może jednak lekarz się pomylił i będzie dziewczynka hehe. teraz Maksiu jest taki fajniutki że nie zmieniłabym w nim ani jednego milimetra :) jest naprawdę wyjątkowo zabawny w porównaniu z innymi dziecmi ale i zarazem strasznie uczuciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka ...w tej lekkiej irytacji lekarza zapytałam czy siusiaka nie widać bo mój mąż powiedział ,że syna robił a on mi na to ,że na jego oko to dziewczynka ...a zaraz dodal..bo chłopcy są grzeczni a to malutkie ewidentnie złośliwe jest więc nie na 100%Ale dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli24
Hej dziewczyny mozna się dołączyć ? Jestem Paulina ;) dzidzia ma się wykluć końcem sierpnia a już nie mogę się doczekać z przyszłym mężem ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
ale mam cisze i spokój w domu! w piątek najstarszy syn pojechał na tydzień do swojego "biologicznego" a teraz moja córcia, najmlodszy synek i mój partner poszli spać po obiedzie. teoretycznie mam okazje by sama tez sie zdrzemnac ale szkoda mi tych chwil ciszy gdy moge w spokoju wypickawke i napawac sie tym spokojem :D Witaj Paulino :) im nas wiecrj tym ciekawiej- wiecej historii, wiecej opinii itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Pauli witaj w naszym gronie:) jutro mam wizytę u mojego giną, nie byłam ponad miesiąc. Na wyznaczoną wizytę nie poszłam, bo zapalenie zatok i gorączka, potem infekcja pęcherza. Pewnie mnie trochę ochrzani, że znowu badania w tyle. No i w sumie wychodziło by że w pierwszym trymestrze to byłam raz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
gość Agnieszka powodzenia jutro :) ja z kolei jutro odbieram wyniki TSH, toksoplazmozy i różyczki. stres jak cholera hehe jeszcze 6-7 wizyt u ginekologa i bedziemy juz tulic nasze szkraby :) pierwszy raz bede miala noworodka w goracym miesiacu :) najstarszy syn jest z poczatku kwietnia, corka z listopada i najmlodszy z pazdziernika wiec ta mlodsza dwojka rozpoczynala swoj zywot z przeziebieniem jednym za drugim. termin mam na 29.08 i modle sie by sie nie opoznilo bo syn idzie do pierwszej klasy i tak glupio by bylo opuscic rozpoczecie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Czy wy to widzicie dziewczyny?!W sumie jeszcze nie jesteśmy wszystkie w połowie a to tak blisko ...juz powoli igła..dodaje do koszyka,porównuje bo nim się obejrzymy a już będzie ta magiczna chwila.... Ja tsh i komplet badań miałam w zeszłym miesiącu ale nawet nie sprawdzałam na stronie czy wyniki ok. Dowiem się we czwartek na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
pewnie tez bym sie nie przejmowala gdyby mama mnie nie nastraszyla ze ma takie same objawy i podejrzewa u siebie niedoczynnosc tarczycy... ale jutro rozwieje swoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z badań właśnie :) trwały one hmm... może z 5 minut!!! Trochę mnie to wkurzyło, bo wiem, że ludzie miewają i po 40 minut, no ale czego się spodziewać po NFZ :/ lekarz strzelał tymi wszystkimi pomiarami no i sprawdziłam - ma certyfikat FMF, więc mam nadzieję,że ok. Wszystko prawidłowo w USG, mam słit focię w 3D :D teraz tylko czekam na wyniki pełne z krwią ;) kamień z serca :) Ale niestety Pan doktor nie pofatygował się, żeby sprawdzić płeć, rzucił tylko, że za wcześnie :/ ale co tam! Najważniejsze, że wyniki ok ;) oby całośc też była ok :) witam nową mamuśkę, moją imienniczkę Paulinę ;) Laura - będzie dobrze, ja Ci to mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Mi niestety wyszło za wysokie TSH, ale biorę Letrox więc powinno być ok. Plus z tego jest taki, że mało tyję (2 kg 17tc) a naprawdę sporo jem bo ciągle jestem głodna. Witaj Pauli, nosisz imię mojej przyszłej córki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Jeśli chlopiec do Xavier lub Brayan a dziewczynka Vivienne lub Fabienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Witaj Pauli. Fajnie, ze wciaz nas przybywa. U nas gdyby byla dziewczynka to nazywalaby sie Klara, a pierwsze wskazowki typuja chlopca wiec mamy rozkmine - Krzys albo Marcin. Zobaczymy. :) Slomka ja tez mialam bania na NFZ i byla pelna profeska. Nikt nie przewracal oczami i faktycznie bylam az 2 razy, zeby te badania byly prawidlowe. 2 roznych lekarzy mnie badalo, na wizyte weszlam z mezem i corka. Takie traktowanie pacjentek jakiego doswiadczylas jest nie fer. Badanie jest badaniem i lekarz powinien dac z siebie wszystko zebys czula sie komfortowo i w pelni uswiadomiona. Uhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
19:36 podszyw... to juz nudne sie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka super! Najważniejsze, że wszystko w porządku!! Laura mam nadzieję, że badania wyjdą dobrze :) Zarejestruj się, inaczej te podszywy co jakiś czas będą głupoty wypisać. Ja mało zastanawiam się nad imieniem, ale mąż z synem mają już typy: Mateusz lub Mikołaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
laura_1988 dziś 19:36 podszyw... to juz nudne sie robi! X Spadaj podszywie!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Oooo Mikołaj to jedno z moich ulubionych imion dla chłopca. :) Dziewczynce bym dała na imie Izabela lub Hania a dla chłopca Alfons albo Jakub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Madoro jeśli mojej Paulince coś jednak wyrośnie to będzie Krzyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jakie imie preferujecie? Alfons czy Jakub? Nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też imię Paulinka się podoba :). Chociaż zawsze marzyłam o Natalii :). Może kiedyś będę mieć wnuczkę Natalkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
A wy jakie imie preferujecie? Alfons czy Jakub? Nie daje mi to spokoju Heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
uczepilo sie mnie no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za kretyn się musi nudzić, ze tu zagląda i się podszywa... U mnie jak będzie chłopak to na pewno będzie Bruno,a jeżeli dziewczynka to nie mam pomysłów,wyczerpały mi się przy dwóch córkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Brzydko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pijdzie to wszystkie bedziemy niebieskie heh... nie wiem czy to przez to ze sie udzielamy i mamy goracy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
To brzydko to nie ja pisałam tylko szanowny ani troll!!! Też muszę nicka zastrzec! Natalka to było imię dla mojego pierwszego syna gdyby był córką :) Mamy podobny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Pan troll miałam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Juz mniej niz wiecej dzieli nas od poznania plci naszych dzieciatek na 2 badaniach prenatalnych. To dopiero bedzie goracy temat imion. :) Kartki walentynkowe wypisane? :) ja absolutnie nie uznaje obdarowywania sie prezentami z okazji walentynek. U nas prezenty, podarunki i niespodzianki sa raczej spontaniczne. Dla tradycji wreczamy sobie kartki walentynkowe. :) Maz w tym tygodniu ma nocki wiec tym razem kartka juz czeka na niego w kluczowym miejscu , kuchni. Tam po pracy na 100% zagladnie. I mam nadzieje, ze milej mu sie zasnie po takim powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U nas jeśli dziewczynka to Anastazja, jeśli chłopak to Jakub:) jutro też tsh odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×