Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość MiaWillson
U mnie przypuszczalnie chłopak będzie:-) A ja mam pytanie,czy któraś czuje już ruchy dziecka? Jeśli tak, to w którym tygodniu poczuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, trzymamy kciuki za męża, żeby jak najszybciej wydobrzał. Najważniejsze, że nic więcej się nie stało... nadal niczego nie pamięta? Ja nie znam płci jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, czujecie ruchy? Większość z Was jest dalej ode mnie ;) W którym tygodniu jesteście? Podajecie tydzień z OM czy z USG? Dziwi mnie to, ale mój ginekolog cały czas operuje tylko OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz jest 13 tydzień. Termin mam na 23.08 zarówno wg ostatniej miesiączki jak i usg. Któraś z was tez ma na ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17tygodniu (16+4) i ruchów jeszcze nie czuję. Tzn czasem mam wrażenie jakby mi się coś w brzuchu kotłowało, przesuwało i przelewało, ale czy to dziecko to wątpię. W 1 ciąży poczułam w 18tc, więc mam nadzieję, że to już niedługo. Co do płci to u mnie jest dziewczynka podobno wg 2 lekarzy, ale jeszcze poczekam na połówkowe dla potwierdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Teoretycznie wielorodki czują ruchy ok 16 tyg pierworudki ok 20 tyg ale dużo zależne od budowy kobiety....ja kilka dni temu zaczemam czuc ale nie ruchy tylko bardziej ugniatania o powłoki brzuszne i przelewanie właśnie wieczorem jak się położę po kolacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mąż ma bark bardzo mocno połączony, ale jutro mają go do domu puścić. Pamięta tylko pojedyńcze obrazy i nic więcej. Zostało czekać na wyniki dochodzeniówki. Do pracy za szybko nie wruci w każdym razie. Ja płci nie znam jeszcze. Ruchów nie czuję. Zaczynam 15tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja według ostatniej miesiączki zaczęłam dzisiaj 13 tydzień, a wg usg jutro zaczynam 14 tydzień. Czym się sugerujecie? OM czy usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wg usg zwlaszcza ze cykle mialam nieregularne. dzis 12+1 termin na 29.08 wiec chyba najpozniejszy tutaj. ooczywiscie na tym etapie nie czuje ruchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc Agnieszka współczuję Ci bardzo i życzę żeby wszystko było dobrze :* Płci nie znam . Zaczęłam 13tc według OM ;) a co do ruchów to jeszcze nie czuję w pierwszej ciąży poczułam w 15tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka straszna sytuacja. Nawet sobie nie wyobrazam ile to Cie kosztuje nerwow :( Słomka ja tu kiedyś zadawalam to samo pytanie. I ktoś mi odpowiedział, że zawsze podaje sie date porodu wg om chyba że różnica na usg jest większa niż tydzień. U mnie była chyba różnica 5 dni. I już sama nie wiedziałam na co mam patrzeć ale właśnie ktos tu tak napisał :) co ciekawe na usg genetycznym wyszedł mi już taki sam wiek ciąży jak z om czyli ta różnica zniknęła. Lekarz powiedział mi ze usg w 7 tyg czyli to w którym wyszła mi ta różnica często przeklamuje. No a to ostatnie usg genetyczne juz mi się idealnie pokrylo z tym co wg om

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam 14 t i 0 d czyli już weszłam w 15 tydzień :) żadnych ruchów nie czuje W ogóle widze, ze chyba większość z nas ma terminy na 2 połowę sierpnia. No i wiadomo Inga ma na koniec lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Agnieszka ja 2 tygodnie temu osobiscie uczestniczylam w czolowce z cala rodzina. Bardzo wspolczuje szoku meza. My niestety pamietamy kazda sekunde. 3 mam kciuki. Dobrze bedzie. Moj dzieciaczek tez jakby dokucza mi zebym przewrocila sie z boku na bok. :) U mnie od soboty bedzie 16 tydzien. Maz jeszcze sobie poczeka zanim poczuje maluszka, a ja juz wiem ze to on jest po lewej stronie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jednak... mdłości nadal mnie męczą dopoki nie napije sie rano kawy. do tego wieczny ból lub swędzenie biustu... ktorejs z was tez dokucza? bo nie pamietam czy na tym etapie zawsze tak bylo czy to dlatego ze 1,5 miesiaca temu przestalam karmic. A propo jestem dowodem obalającym mit że podczas karmienia się nie zajdzie w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, no to w takim razie ja jestem 12 tydz. i 2 dni wg Om :) termin porodu chyba 28 albo 29 sierpnia :D nie przywiązuję się zbytnio do tej daty :) idealnie calutkie lato przechodzimy jako baloniki :D ja już chcę wiosnę!!! I L-4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Laura superancko, ja chyba będę się starała też szybciutko następne dziecko ogarnąć - ale dobra! Najpierw muszę z pierwszym sobie poradzić ;p mnie piersi pobolewają i są banie takie nabite, ale nie swędzą. Za to brzuch mnie czasem swędzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
nie bardzo swędzą piersi :) pierwsze bolały a teraz swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez swędzi tylko brzuch :) ja juz nie mogę się doczekać usg polowkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się za bardzo na połówkowe nie napalam, bo będę robiła w tym samym miejscu co prenatalne, także pewnie potrwa 3 minuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na genetycznym byłam prywatnie i na połówkowe tez pójdę prywatnie. Zasugerował mi to lekarz prowadzący bo w tej przychodni gdzie chodzę do niego na NFZ mogliby mi oczywiście zrobić usg na NFZ ale podobno sprzęt jest baaardzo kiepski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Nie no tu gdzie ja byłam chyba tak nie jest, pół mojego miasta tam chodzi, także liczę na to, że jest ok :) gdyby wyszło coś nie tak to poszłabym prywatnie, a tak to stwierdzam, że jest si i nie wnikam :) tylko chciałoby się dłużej popatrzeć na dzidziulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to usg trwało trochę dłużej ale to dlatego że dziecko spało i nie chciało się w ogóle odwrócić :) chciałabym juz znać płeć :D mam ciagle w głowie dziewczynkę no ale mam świadomość, że mogę się jeszcze bardzo zdziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym dziewczynkę :) czesałabym ją i tak ślicznie ubierała :) no dobra chłopca tez bym ładnie ubierała :D ale jakoś tak dziewczyneczkę bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z genetycznego nie mam po co wracac do domu jesli nie dostane zdjecia maluszka- corka jest tak napalona na te zdjecie ze mi zyc nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ponad 20 zdjęć z genetycznego :D ale tylko na paru widać calutkiego dzidziusia jak sobie spi :) często zerkam na te zdjęcia bo ciągle to jest dla mnie takie niesamowite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi po glowie chodzi czy nie byloby fajnie przeniesc naszego tematu na facebooka jako nowa grupe zamknieta wtedy moglybysmy np. dzielic sie ze soba zdjeciami z usg czy nowych nabytkow dla dsiecka oraz dzielic sie radami rowniez po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura mi się wydaje, że to świetny pomysł! Tylko, żeby taką grupę stworzyć to byśmy musiały tu podać nasze dane na fejsa, żeby się pozapraszać? Czy da się to obejść? Ja mam jedno zdjęcie z prenatalanych, ale za to jest naprawdę boskie! Leży sobie z ręką za głową :) Też ciągle na nie patrzę, bo to aż wierzyć się nie chce, że to taki kompletny człowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz wam totalnie siada na mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slomka wlasnie utworzylam. sprobuj wyszukac pod ta sama nazwa co tutaj. nie przestrasz sie ze zalozycielka jest LALECZKA CHUCKY ;) poki co jest tam pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×