Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Madoro
slomka a tym lusterkiem to jak operujesz? w jakiej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dwa porody wyszly tak ze rano na ktg mialam widoczne skurcze ale nie odczuwalam ich kazali sie wieczorem stawic juz z walizka. obydwa porody trwaly cala noc. za to przy trzecim to od rana czulam nasilajace sie ale jeszcze znosne skurcze wiec dla rozluznienia bawilam sie z corka na czworaka a swojemu facetowi nic nie powiedzialam co sie swieci. kolo 10 poszlam do toalety sie zalatwic i jak wyszlam to na srodku pokoju skurcz doslownie zgial mnie w pol- jak moj to zobaczyl to myslalam ze na zawal zejdzie haha wtedy akurat mieszkalismy po drugiej stronie ulicy od szpitala wiec to nie byl problem. o 12:55 juz bylo po. pozniej dostalam od niego zjebki ze od rana nie powiedzialam ze to juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
a mialyscie podczas porodu problemy ze wzdeciami? albo co jest wtedy jak chce sie kupe w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka - ja wlasnie tez przy pierwszym porodzie nie wiedzialam jak to bedzie :D ale jak przyszlo parcie juz wlasciwe - myslalam ze mi sie kupe chce. Poszlam do toalety i nic! Wychodze i mowie do poloznej ze chce mi sie kupe ale niemoge :P a ona sprawdza ze tu juz 10 cm rozwarcie przemy! dzien wczesniej za to mnie tak przeczyscilo ze byl spokoj :D - podobno to pierwszy zwiastun porodu Pozdrawiam lipcowka 2014 i czerwcowka 2018 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki pappa :) wszystko ok :) także będę miała spokojny weekend. Ach dziewczyny z tym porodem to ja mam te swoje strachy o głowę moją, no ale co ma być to będzie... mam jeszcze trochę czasu, żeby pochodzić po neurologach i się upewnić czy mogę naturalnie. Na wynikach jest napisane, że łożysko mam na tylnej ścianie nisko, więc sobie wykminiłam, że skoro łożysko jest z tyłu, to z przodu jest bobo, więc szybko poczuję jak będzie kopało :P no chyba, że łożysko zawsze jest z tyłu hehe podszywy - żegnamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
zegnam podszyw. slomka powiesz co z tym lusterkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
12:50 - podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ogarnęłam się na niebiesko. Oj podszywy są bardzo motywujący. :) A może to admini? Wiedzą, że mamuśki pisząc pod swoim nikiem nie odpuszczą tak łatwo konwersacji. W każdym bądź razie zalogowałam się i ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
jak wroce do domu to tez zrobie sie na niebiesko. a poki co powiedzcie mi czy tez macie taki cuchnacy zapach z ust? mi podobno strasznie zaczelo smierdziec w ciazy i nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka to super :) będziesz mieć weekend bez myślenia już o tym teście :) pełen relaks. To tylko jeszcze niech gość Agnieszka się na niebiesko zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele, spieprzaj podszywie! Aga proszę Cię zrób się na niebiesko, bo przecież te dzieci, które maja ferie są nie do wytrzymania... no chyba, że mamy do czynienia z dorosłymi ludźmi - cóż nie wszyscy mają tyle szczęścia, żeby zdążyć do kolejki po rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka to piszą dorośli ludzie według mnie. I to jest najbardziej przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!u mnie wszystko ok, dzięki za zainteresowanie Słomka:-) Jestem z Wami cały czas, lecz nie udzielałam się bo miałam mały szpital w domu. Najpierw dziewczyny,a potem mąż „umierał” na katar... Na szczęście mnie ominęło. Kurczę, tez macie tak,ze byście chodziły co tydzień na kontrole do lekarza? Ja mam w przyszłym tygodniu i już nie mogę się doczekać. Mam nadzieje,ze jak będę czuła ruchy dzidzi to będę spokojniejsza bo teraz ciagle się martwię czy tam w brzuchu wszystko ok... Hehe,tez ostatnio jak oglądałam Diagnozę to beczałam jak bóbr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson ja tak mam! Do środy już nie mogę wytrzymać, a tym bardziej po tych moich plamieniach. A potem wizyta u gina trwa 3 minuty i znów trzy tygodnie czekania :D jak będą wyczuwalne ruchy to już lepiej będzie, chociaż wtedy się zacznie "dawno nie czułam ruchów" albo "dzisiaj jakoś inaczej się rusza" i inne tego typu wkręty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson najważniejsze, że Ty nic nie złapałaś :). Teraz jest naprawdę masakra z chorobami, strach do sklepu wyjść bo wszyscy zasmarkani. A tak przy okazji chorych facetów: "Ból podczas porodu jest tak silny, że kobieta jest niemal w stanie poczuć to, jak czuje się mężczyzna podczas przeziębienia" ;) Też się strasznie denerwuję i odliczam dni do wizyty, ale dzisiaj maluch znowu dał o sobie znać i tak jakoś mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam! Na szczęście w przyszłym tygodniu wizyta :) chociaż najbardziej się nie mogę doczekać usg, żeby zobaczyć co tam się dzieje :) w ogóle rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, która ma 2 synkow i przy drugiej ciąży na POLOWKOWYM powiedziano jej ze dziewczynka, a potem na tym trzecim usg dowiedziała się, że jednak chłopak :D pokręcone to wszystko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka masz rację, jak zaczną kopać to będzie panika jak za mało kopnięć, jak za długo nie kopie itd. Mój był tak umiejscowiony, że słabo go czułam. W ciazy można zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale Wy czujecie juz jakieś ruchy? Kurcze, bo ja totalnie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madera mój rano jest często po lewej stronie i mam takie wybrzuszenie wtedy. Pamiętaj, że u tych co rodziły ruchy itp będą wcześniej :). W pierwszej ciąży chyba ok 18-19 tyg poczułam jakby gilgotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 14 tydzień i jeszcze nic nie czuje, chociaż jakieś gilgotki były, ale to pewnie ruchy jelit. Niby powinnam wcześniej czuć bo to trzecia ciąża, ale i tak chyba jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo boooosz naczytałam się o łożysku ułożonym nisko i dziękuję bardzo :D dlaczego ja włączam te internety?! Czy któraś coś wie o swoim łożysku aby było nisko usadowione? Czy tylko słomka jest "szczęściarą"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Slomka ja tak mialam w pierwszej ciazy, a teraz mi powiedzial ze lozysko jest przodujace. Heh czemu o tym nie poczytalam w necie? Bo zaraz zdiagnozowalabym u siebie te najgorsze opcje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj telefon jeszcze niewie, ze sie zarejestrowalam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, wyłączam internety!!! Włączę sobie serial. Dość tych zmartwień! A łożysko lepiej niech nie zadziera ze słomką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka :D witaj w klubie! Też mam nisko, zaczęłam o tym czytać (chociaż moja gin nic złego o tym nie mówiła, tylko że będzie obserwować ale że na pewno się podniesie) i nerwów dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam łożysko w dnie (?) tez sie na tym nie znam. wiem tylko ze jak jest przodujace w momencie porodu to prawdopodobnie robia cesarke bo jak sie urodzi pierwsze łożysko i niedaj Boze urwie sie pepowina to dzidzius ma awarie... ale nikogo nie strasze bo w trakcie ciazy te łożysko wraz ze wzrostem dziecka moze sie przemiescic. miedzy innymi po to robia te trzecie usg zeby wiedziec czy łożysko jest wskazaniem do cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Laura. Specjalnie nie czytalam nic w necie zeby sie nie schizowac! Pewnie pojde na wizyte za miesiac i bedzie wszystko jak sie nalezy wiec chcialam sobie oszczedzic czytania o jak to nazwalas "awariach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×