Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Slomka czekamy na newsy. :) Ja pewnie dowiem sie o plci na polowkowych czyli nie bawem. Na poczatku marca bede dzwonila i zapisywala sie na badania. U mnie juz zaczal sie 17tc wiec mysle ze jeszcze przed swietami badania sie odbeda. :) 22 marca mam wizyte, dostane skierowanie i fajnie jakby badanie odbylo sie np 23. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i umówiłam się na połówkowe na 24 kwietnia :) będę wtedy w 21tc +6 dni wg miesiączki, a wg USG tego prenatalnego 22+2 :) a Wy na kiedy macie? Pierwsza zdaje relację szczegółową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na połówkowe będziesz miała nowe skierowanie? Ja właśnie się zdziwiłam, że nie muszę mieć już skierowania, bo to pierwsze załatwia sprawę (dziwne, zwłaszcza, że na nim było zaznaczone, że kierują mnie na badania 11-14 tc). Madoro to może będziesz pierwsza z nas szła na połówkowe ;) j mam późno, od razu mnie zapisała na końcówkę możliwego terminu - ale może i to dobrze, bo będzie już większa dzidzia :) poza tym i tak się pewnie nie naoglądam, bo będzie mi to robił ten sam lekarz co ostatnio - pan expres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole co do badan i usg to ja nie wiem czy ze mna lekarzom tak dobrze szybko sie pracuje czy z innymi tak uciazliwie bo i na usg i na wizytach widze ze u mnie ta wizyta leci raz dwa a inni siedza i siedza. i to nie tylko moje odczucia ale tez potwierdzone zegarkiem :P ja we wtorek wizyte mam u tego innego lekarza. mam nadzieje ze za miesiac mnie zarejestruja spowrotem do mojej bo u nas jest tak ze polozna od razu na wizycie rejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak dostałam skierowanie na badania prenatalne to tez myślałam, ze to tylko na te pierwsze. Okazało się jednak,ze to obejmuje tez połówkowe i te około 30 tygodnia. Słomka, powodzenia na wizycie!!u mnie jutro zaczyna się 15 tydzień, wiec widzę,ze idziemy łeb w łeb:-) Ja idę jutro do mojego gina i już nie mogę się doczekać wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo, już świruję! Znowu będę miała tętno 95 u lekarza z wrażenia :D Nie mogę się doczekać wizyty, a to dopiero wieczorem. U mnie też to tak jakoś szybko leci :D Laura ja prenatalne miałam może łącznie z przywitaniem i gadaniem lekarza z 5 minut? A ludzie mają po 40 minut albo i dłużej. U mojego gina tez zwykle jestem w gabinecie 5 minut, a samo usg trwa ja wiem... może 1,5 minuty? Zastanawiałam się nawet nad rzetelnością takich badań. Ale myślę, że nie na każdej wizycie wielce mierzą wszystko. Wydaje mi się, że mój lekarz tylko CRL określa i sprawdza czy wszystko na miejscu. Może dzisiaj mu więcej zejdzie, bo chyba nie wyjdę z gabinetu bez płci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson a na kiedy masz termin porodu? Ja z OM 29.08. a z USG prenatalnego 26.08. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to na kiedy wy macie te terminy? bo ja w poniedzialek zaczelam 15 i wg genetycznego i miesiaczki przesunal mi sie na 25.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nastawiajacie sie tak na ta plec na prenatalnych, ja mialam plec okreslona blednie u jednego z lepszych specjalistow we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Laura to mamy ten sam termin :) wg miesiączki 25.08 (z usg 15.08). Po prostu trzeba być w gotowości cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka trzymam kciuki za info o płci :) my chyba wszystkie jesteśmy takie same :D w gabinecie ciśnienie i tętno dramat. Już ostatnio pytałam mojej gin, czy po usg nie może zmierzyć ;). A tak z ciekawości dziewczyny: ile przytylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o przytycie to ja nic nie przytyłam. Waga ciagle taka sama. W pierwszej ciazy przytyłam 20kg, drugiej 15, wiec moze im więcej ciaz to mniej się tyje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson na to wychodzi bo ja w pierwszej 15 w drugiej 10 w trzeciej 3 a teraz to jeszcze nie wiem. 3 tygodnie temu mialam -3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak pisałam wg miesiączki na 29.08. mam termin porodu ;) Dzisiaj będę ważona :D ale spodziewam się tragedii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to, że spodziewam się tragedii w kategorii wagowej :D Na 20:15 dopiero!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Ja mam termin z OM na 21.08 z USG na 24.08. Zapiszę się na połówkowe po świętach, ale już na pewno ie tam gdzie miałam prenatalne.Dość, że czekaliśmy z mężem 40min, badanie trwało 10 minut, pani lekarska może i miła, ale mówiła tak cicho, że myślałam, że mówi do siebie póki nie zaczęła czekać na odpowiedź na jakieś pytanie ;/ połówkowe są tam dużo droższe niż w innych klinikach a nawet nie miałam jednego zdj 3d czy 4d , nawet pokazała nie było. Nie dostałam nawet info, ze mogę mieć coś takiego... a co do wagi ja startowałam z 66kg teraz 69,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
A u mnie jelitówka. Te wczorajsze ekscesy zapewne stąd. Dziś już wszystkich rozebrało, mi w zasadzie już przechodzi, jedynie teściowa się trzyma jak narazie. Termin na 16.08. Jak narazie - 5kg na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dziewczyny!! -3 Laura, Agnieszka -5!!! Biedaczki! Musiałyście się naprawdę okropnie czuć przez pierwszy trymestr, bo ja miałam mdłości, ale mimo wszystko czułam ssanie i co prawda mało rozmaicie, ale jadłam. Pewnie dużo też zależy z jakiej wagi startujemy... bo gdybym ja schudła na początku te 5 kg, to kiepsko by było w ogóle :D więc ja sobie tyję. Podejrzewam, że ze 4 kg przybyło, ale wieczorem sprawdzę ;p Agnieszka trzymam kciuki, żeby szybko odpuściła jelitówka... okropne są te wirusy, wszystko wszystkim, ale jelitówka to najgorsza sprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjkjkj pewnie, jeśli nie masz konkretnego skierowania do tamtej placówki, to idź sobie gdzieś indziej. No ja już nie mam wyboru, chociaż nie mogę narzekać na fotkę, bo akurat dostałam śliczna w 3D (no ale nie to jest najważniejsze przecież).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomka ale ja startuje ze sloniowej wagi to tez inaczej :D w poprzedniej ciazy przytylam 3 kg a po porodzie wazylam 10kg mniej niz przed zajsciem w ciaze. a z kolei pozniej zaczelam tyc z powietrza. we wtorek wreszcie te tsh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura czemu tak długo czekasz na te wyniki? Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi - m.in. TSH a wyniki będą już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez długo czekasz, bo jak ja robie rnao to wyniki mam juz po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo u nas wyniki ida od razu do poradni ktora zlecila te wyniki wiec zeby je zobaczyc musialabym sie do ginekologa zarejestrowac a tu sie czeka miesiac a badania robilam ze 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewuszki! Trzymajcie kciuki za słomkę i jej słomkowe dziecko :D odezwę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wiedziec za co niby trzymacie te kciuki? ten wasz temat robi sie chory i absurdalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wchodzisz i czytasz ja tam dziewczyny lubię i trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×