Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Słomka :) super, że polip zniknął i gratki z dziewczynki. Zazdroszczę, że już po wizycie: ja mam w poniedziałek i już się denerwuję :D. MiaWillson daj znać po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
niach niach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
zaraz sie zrobie na niebiesko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny - oby za trzy tygodnie nie okazało się, że jednak siusiak :D ale jak co kochać będę tak samo ;p Ja kurczę w dalszym ciągu muszę nystatynę dopochwowo brać :/ ciągle jakieś infekcje mam :/ ale co zrobić ;p Ja czasem cos tam czuję, tak raz dziennie mam jakieś odczucie co do lokatorki, ale pewności nie mam czy to nie jelitko :D chociaż wydaje mi się to nieco inaczej odczuwalne. Taki jeden ****** koniec, a jelita zazwyczaj tak spacerują przez chwilę :) Moje dziecko wczoraj na usg przyjęło tak dziwną pozycję, że sie zastanawiam czy jest normalne :D nawet nie umiem Wam tego wytłumaczyć :D łeb mnie boli!!! Dziewczyny, który to już dzień :( MiaWillson trzymam kciuki i jestem pewna, że wieczorkiem same dobre newsy będą - czekamy :) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko (mimo mrozu - podobno od poniedziałku po 8 stopni na plusie!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wykropkowało to było "taki jeden /RUCH/ i koniec" yyy po raz kolejny kafe posądza mnie o wulgaryzmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
czujecie pieczenie w odbycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewcxyny ale mi hormony buzuja! od dluzszego czasu jak widze w tv noworodka a juz jak matke z noworodkiem to nie wiedziec czemu łzy mi lecą haha :D moj facet ma nowa prace- jest kopidołkiem! (grabarzem) i opowiadal ze wczoraj byl pogrzeb dzieciatka ktore sie urodzilo martwe i jak tak opiwiadal ze dla takiego maluchato dołek tylko 50cmx50cm to go zrypalam ze ma mi takich rzeczy nie opowiadac i polazlam do pokoju sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo kurczę Laura, to ale sobie profesję wybrał!!! Zawsze podziwiam tych panów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Yyyyy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka synusie też są fajne :D ale jak wczoraj siusiak nie pokazał się to pewnie girl :). Po znajomych to same dziewczynki i czasem mnie lekko wnerwia, jak słyszę, że oni to nie wyobrażają sobie mieć chłopaka..jakby to było zło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej ciazy to się nie poznaję. Dużo rzeczy potrafi doprowadzić mnie do płaczu. Nie jestem normalnie z takich osób, co to beczą na reklamach a teraz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
czy ty nie pojmujesz ze czasami do 30 tygodnia lekarze sie myla co do plci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten tekst do mnie to powiem Ci, gościu drogi że pojmuję ;) u mojej kuzynki miała być dziewczynka a na sali porodowej okazało się, że chłopak. Ale może po prostu swoim tekstem życzę Słomce tej dziewczynki i tyle. Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojmuję i zaznaczam za każdym razem, że nie ma co do tego pewności szanowny podszywie. Aga proszę Cię zrób coś z tym, bo zaczynają mnie Ci ludzie irytować już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś. Mam nadzieję tylko, że to Ty to zrobiłaś, a nie ten krety, który jest na tyle ograniczony, że nie potrafi wpisać własnej nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem po wizycie. Wszystko w najlepszym porządku. Te bóle co ostatnio miałam wynikaja z rozciągających się wiązadeł i rosnącej macicy. Lekarz kazał mi zwolnić trochę tempo bo kobiety w tym okresie ciazy często maja ta przypadłość. Wynika to z tego ze nie mamy jeszcze brzuchów, wiec nie jesteśmy spowolnione i ociężale i robimy wszystkie czynności tak jak byśmy nie były w ciazy, dlatego potem takie dolegliwości. Ja jestem właśnie szybka i energiczna, wiec muszę trochę spowolniec:-) Dzidzia ma ok 10cm, ale była tak jakoś dziwnie ułożona, ze ciężko było nawet zmierzyć. Pomajtal mi trochę brzuchem,minimalnie się maluch obrócił i lekarz powiedział ze dalej wyglada na chłopca, lecz ułożenie nie jest korzystne aby stwierdzić z większa pewnością. Ja tam jestem szczęśliwa, ze dzidzi serducho bije i jest wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson ale super wieści! :) To ja w takim razie chyba tez musze sie "spowolnić". Ja nie umiem normalnie chodzić tylko po prostu pędzę :) mieszkam na 3 piętrze i nie korzystam z windy tylko wchodzę po schodach :D itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia super wiesci. :) Dziewczyny ja tez nie umiem zwolnic. Wykorzystam kazdy moment zeby zrobic cokolwiek. Jasne ze czasem mam leniwe dni, szczegolnie niedziele no ale nie jest tak ze nie robie nic. Szczegolnie, ze moja mala na dobre przywykla do tego ze jestem z nia w domu i organizuje jej gry i zabawy. :) Mam strasznie sucha skore, a Wy? Na cale szczescie balsamy daja rade, ale po kapieli jak omine balsamowanie to nie da rady na dluzej niz pol godziny. W mieszkaniu cieplo, na dworze mrozy... A znacie prognozy na druga polowe marca? Znow idziemy na chrzciny i ja juz zastanawiam sie w jakich butach wypadnie mi isc : kozaczki, polbuty, baleriny czy botki hehe. Ja do tej pory oprocz witamin biore Luteine dopochwowo. Niestety przez te moje sporadyczne plamienia lekarz dmucha na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam strasznie sucha skórę. Tydzień temu kupilam jakiś inny balsam niż zwykle i jest tak gowniany, że muszę się smarowac 3 x dziennie bo skóra i tak jest sucha :o a ubrania od wewnętrznej strony pokryte białymi kropeczkami skóry :o dzisiaj kupie ten balsam, którego zawsze używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Z suchą skórą też mam problem, z tym że balsam średnio sobie radzi. Do tej pory rozstępy mnie omineły ale nigdy nie miałam aż tak suchej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynkaa pewnie, że synusie tez są super :) a jak będzie synuś to będę kochała całym serduchem :) MiaWillson - wiedziałam, że wszystko dobrze :) Super!! duże dziudziulki się już robią co? Ja w środę miałam 9 cm :) A co do zwalniania tempa - nic nie mówcie! Ja przed ciążą po pracy pędziłam do domu szybki obiad i do klubu prowadzić zajęcia :D Wszędzie zawsze biegiem, nawet chodzę szybko. A teraz? Nie mogę wstać bez uprzedniego potrzymania chwilę nóg w dole, bo inaczej prawie mdleję! Stosuję już wszystkie możliwe środki ostrożności, żeby zniwelować ból głowy... Dziś nie wstałam od razu z łóżka po przebudzeniu, tylko poleżałam 15 minut. Potem posiedziałam, wypiłam pół litra wody i dopiero wstałam. Stwierdziłam, że może jestem odwodniona! Teraz kaloryfer ciągle rozkręcony, pić mi się często chce, więc piję na maksa i póki co jest lepiej... ale wszyyystko w zwolnionym tempie wykonuję, jak zrobię gwałtowny ruch to od razu czuję pulsowanie w głowie - zastanawiam się czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj chyba pierwszy raz w ciąży boli głowa :o ale to tak, że normalnie zaraz mi wylecą galy z oczodolow Dziewczyny które były ostatnio na wizytach - sprawdzał Wam lekarz długość szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowi ze chcialby coreczke ale jak badzie syn to i tak bedzie kochal jak swoje hahah :P cholera musze zaraz dreptac z cala trójką 2 km do sklepu bo obiecałam im frytki na obiad... a w sumie to moj "grabarz" obiecał a ze on w pracy to ja musze zasuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam wizyte, ale z tego co wiem to nie będzie żadnego usg :( jedynie moze sprawdzi mi szyjkę czy jest wszystko w porządku. Tak mi mówiły koleżanki, które też chodzą do tego samego lekarza. Zapisałam się już na polowkowe - tuż po świętach. Także jeszcze miesiąc... Fajnie macie, że możecie na każdej wizycie podejrzeć dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko laura podziwiam! Jak ja się cieszę, że mieszkam w dużym mieście ;p Madera - dokładnie taki fantastyczny ból mam od tygodnia! Dziś jest o niebo lepiej! Dużo pij, dużo więcej niż myślisz, że to dużo. Wodę nie herbatę. Może sobie wkręcam, ale mi pomogło chyba :) Wydaje mi się, że szyjkę zawsze lekarz sprawdza. Nigdy nic mi o niej nie opowiada, jedynie o tym polipie, ale zawsze mi tam zagląda ;p A dziewczyny i pytałam o łożysko nisko - lekarz powiedział, że to zupełnie normalna sytuacja na początku ciąży, że wszystko powinno się podnieść wraz ze wzrostem macicy. Madera mimo wszystko daj znać po wizycie co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowilam ze na poczatku normalne :P niepotrzebnie zasialam panike heh a co do odleglosci to moze i lepiej bo na codzien siedze w domu bo dzieciaki na zmiane choruja to chociaz jak juz wyjde to raz a porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×