Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
żeby szczęśliwie donosiły i urodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby szczęśliwie donosily ciaże i urodzily bezproblemowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomce wlasnie w tym momencie albo skacze cisnienie w trakcie badania albo skoczylo ze wzgledu na zbyt szybkie badanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Macie może żylaki? Jak sobie z nimi radzicie? Ja wstyd przyznać mam dwa z przed ciąży jeszcze a dziś zaóważyłam trzeciego. Wszystkie na jednej nodze i to udzie. Po ciąży trzeba będzie je usunąć a boję się bo jednak udo to wrażliwe miejsce zwłaszcza że jeden jest prawie w pachwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam żylaki. Pojawiły się u mnie w poprzedniej ciazy,a teraz widzę ze są coraz większe i wypukle.jedno miejsce to na kośc***iszczelowej, a drugie koło kolana. Boje się co będzie w lecie jak przytyje i nogi mi będą puchnąć.ostatnio nawet zaczęły mnie piec i swędzieć,muszę pamiętać żeby lekarzowi jutro je pokazać bo nie wyglądają zbyt dobrze. U mnie zreszta żylaki są genetycznie uwarunkowane, wszystkie kobiety w rodzinie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to musze sie dowiedziec jak z tym skierowaniem. Nie pamietam jak to bylo w poprzedniej ciazy. :) Macie cisnienie? Ja ostatnio pedzilam do lekarza, od razu wchodzilam do poloznej i 100/70. A norma u mnie w ciazy to 80/60 lub 50. :) Tak mialam w pierwszej i tak mam i teraz. Czuje sie swietnie wiec nie jest to dla mnie uciazliwe. A normalne moje cisnienie jest ksiazkowe.:) Nowych zylakow sie nie dorobilam. Czasem czuje jakby pobolewal mnie jeden na lewej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie :) krótko jak zawsze :D okazało się, że polipa już nie ma :) poza tym wszystko okej i chociaż nie chciał za bardzo lekarz wyrokować, to przyznał, że najprawdopodobniej to dziewczynka, ale potwierdzi jeszcze za trzy tygodnie. Powiedział, że nie widać, żeby to był chłopiec ;) także radość :D a i luteinę kazał mi lekarz odstawić, co mnie zdziwiło, bo jak czytałam, zazwyczaj jak ktoś dostał luteinę to dłuuuugo ją brał. No, ale lekarz wie co robi :) Do gościa, który nie wie za co trzyma się kciuki, kiedy ciężarna idzie do lekarza: otóż za to, by dziecku nadal biło serce, za to by było zdrowe - to tak z grubsza heh pozdrawiam Cię serdecznie i więcej empatii życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka, to super, ze wszystko w porządku. Cieszę się razem z toba z dziewczynki! Ja mam jutro o 18 wizytę wiec od rana będę odliczać czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro ja też mam zwykle koło 80/50 w ciąży 100/60, mój lekarz mówi że super ciśnienie :) Słomka gratuluję udanej wizyty :) Ja mam za 6 dni, to bedzie już 20 tydzień, więc powinna się ostatecznie już poteierdzic płeć :) A tak po za tym to czuję maluszka coraz lepiej :) Czasem są to delikatniutkie kopniaczki, takie smyranie, a czesciej po prostu czuję jak mi się coś tam rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomka super!! Coreczki sa cudowne! Ja mam, reszta kuzynek i znajomych maja raczej chlopcow. Moja siora ma 2 chlopakow i powiedziala ze rezerwuje sobie pierwsze malowanie paznokci u mojej coreczki. :) Inga haha no to Ci podskoczylo cisnienie. :) Zastanawiam sie jakie cisnienie mam kiedy mam slabszy dzien. 50/30? U mnie ginekolog tez nie ma zastrzezen do tego cisnienia, skoro czuje sie OK... Nawet po wypadku mialam 80/60 , ale w tedy lekarze mysleli ze zjezdzam. A tu silna mamuska z jedym malenstwem w brzuchu, a z drugim na jednym lozku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuje jeszcze kopniaków, ale tez czuje jak się maleństwo rusza. Wyczuwam macice pod pępkiem i tam właśnie dzidzia jest. Jak się rusza to czuje czasem takie kłucie, chyba cewki moczowej. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
słomka super! gratulacje.najważniejsze, że zdrowe :) ja jeszcze dwa tyg do wizyty - ciągle się schizuje ;x żadnych ruchów nie wyczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wyczuwam żadnych ruchów, a u mnie zaczął się dzisiaj 17 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wczoraj wieczorem i dziś rano czułam ewidentnie małego lokatora. Takie delikatne kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyny jest jeszcze czas. ja tez sie zawsze stresowalam a pierwsze ruchy czulam zawsze ok 20 tygodnia... a pozniej tak sie ruszaly te szkraby ze czasem juz mialam dosc :D wystarczylo ze usiadlam i juz obrywalam hehe. Slomka super ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja mialam dokladnie to samo. Na poczatku ohy i ahy bo dzidzia kopie, a pozniej bylam tak skopana, ze mialam tego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstałam o 6 i ciągle ziewam mimo że walnelam sobie mała kawke ;) w ogóle ostatnio chodzę wcześnie spać. Wczoraj o 21 :D jeszcze jak dzisiaj zobaczyłam rano za oknem świeżutka warstwę śniegu to brrrrr mam już dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
ja dzisiaj szaleje w kuchni od rana. weganskie pierozki bez cukru. pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochane kto wam prowadzi ciążę? Moją prowadzi pani Beata Chołys Duszyńska z Limanowej i muszę powiedzieć, ze jestem całkiem zadowolona. Ogólnie dużo daje rad różnych no i widać, ze ma doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez wypieprzaj z ta reklama jakiegos lekarza.... żenada. wstyd dla tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do anny iksinskiej z pcimia dolnego. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bogdana kózkę z koziej wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
ja chodzę spać o 22 a wstaję o 6:40 do pracy ;d pół nocy przelatam sikać haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Padłam z tych pierożków. Ja wciąż wstaję w nocy do dwójki dzieci, kładę się zwykle ok22 budzą mnie 6.30,ale często bawimy się jeszcze w łóżku (oni się bawią ja dosyłam) to zanim wstaniemy jest 7.30-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
dziewczyny padlam z tych pierozkow! nie mam sily! kleilam pol dnia ale sa pyszneeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
niach niach niach pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×