Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
i się podcniecacie że wam miejsca nie ustępują. Macie porody DOPIERO na sierpień, do sierpnia to jeszcze ho ho, a ile tu stron wymodziłscie, to głowa mała. Pewnie najszczałyscie na testy i od razu po L4 do lekarza, albo w ogole nie pracowałyscie, tylko dzieci płodzicie. To was nie pociesze, bo jeszcze długo wam nikt nie bedzie miejsca ustepował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę nie odchodzcie stąd :( Przez te wszystkie podszywy udało nam się wszystkim mieć niebieskie nicki. Jest nas niewiele tutaj i proszę nie zwracajmy uwagi na pomarańczowych a już w szczególności na gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madera :) ja się nigdzie nie wybieram. Mam za dużo innych rzeczy na głowie żeby się obrażać na wypociny jakiś pomaranczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meg poszła bo jej głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłam na grupie na której wspierałysmy się z dziewczynami po stracie ciąż. Dzieliłysmy poradami itp. Pomarańcze wchodziły i życzyły kolejnych poronień. Także no po świecie chodzą różni ludzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawanie do zrozumienia, że ja komuś życzę poronienia lub coś w tym stylu, tylko dlatego, że nie mam nicka jest poniżej wszelkiej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyłam. porównałaś mnie do takich osób, tak że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ty okryj się hańba i opuść to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do pomarańczowych po co się im wpi********* na to forum i glupio komentujecie nic ciekawego do roboty nie macie??? a haslo ze macie prawo tu byc jest tak samo glupie jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31 swoja osoba reprezentujesz poziom zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31 musiałaś się wylogowac ze swojego nicka zeby to napisać bo pod swoim nickiem nie operujesz wulgaryzmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Ty naprawdę masz poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madera o co ci chodzi bo wczesniej rozmawialam z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, dziewczyny, ale mam zgagę dzisiaj. Najadłam się ciastek czekoladowych i teraz się mecze...Wogole ciagle bym ostatnio słodycze jadła. Czuje tez jak moja dzidzia się rusza, kopniaczki na razie były tylko ze trzy razy, ale ruchy już dość wyraźnie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w ogóle nie mam smaka na słodkie... właśnie wracam do domu z włoskiej knajpy, oczywiście była pizza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Dziewczyny ja proponuję postów gości w ogóle nie czytać, a już tym bardziej nie komentować. To jakaś frustratka, ktora ma tak nudne życie, że jej hobby to czytanie niedotyczących jej tematów na kafe. Ja jutro mam połówkowe, mam nadzieję, że wszystko będzie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga Ty juz jutro masz polowkowe? Wypas! :) Meeg olej pierdoly i pisz z nami, a nie jakies tam pomaranczowe odchyly denerwuja nasza kolezanke. :) Kochana! Nie daj sie prowokowac i juz. :) Ja dzis zjadlam kiwi i caly dzien cierpie. :P Po prostu po cytrusach wszelkiego rodzaju tak mnie zgaga pali... Mam wrazenie, ze zaczne ziajac ogniem. Ja mam wizyte w czwartek za tydzien. Jutro zaczynam 19 tydzien. W przyszlym tygodniu glukoza. :) Pierwsza nie zrobila na mnie absolutnie zadnego wrazenia. Posiedzialam sobie, czytalam gazete i jakos zlecialy 2 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza tzn. w poprzedniej ciazy. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustratki to raczej te ktorym porod wypada dopiero na sierpien, brzucha prawie nie widać a narzekaja że im ktoś miejsca nie ustąpił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne jesteście :P jedna wcina ciastka czekoladowe, druga pizzę a ja nie mogę sobie na takie pyszności pozwolić. Madoro oby i teraz minęły Ci spokojnie te dwie godzinki :). Ja w tej ciazy już robiłam (bylo ciężko, ale to dlatego że w tamtym okresie wymiotowałam) i mam powtórzyć w 24tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dzis zaczal 19 tydzien. Po przebudzeniu postanowilam isc sie zwazyc. Zawsze robie to na pusty zoladek i w tedy moja wage faktycznie moge porownac z wynikami poprzednich wazen. I tak sobie winduje +1 : -1. Zawsze waga platala mi figle... Piersi - czasem wrazenie swedzenia jest nie do wytrzymania. Czesto musze kremowac piersi zeby temu zapobiegac. To samo z podbrzuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie kupcie bioöl. Jest niezastąpiony w pielęgnacji skóry zwłaszcza ciażowego brzucha, bioder. Uelastycznia fantastycznie i zapobiega powstaniu rozstępów. Wypróbowane cudo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie sie moze jak dlugo wazne jest skierowanie na badanie krzywej cukrowej? Ja dostalam skierowanie 02.02 - na wizycie po wypadku. Na skierowaniu pisze "w 18tc", z tym ze meczy mnie katar i bez sensu zebym szla robic badanie delikatnie przeziebiona. Zamierzam isc w przyszlym tygodniu, ale to juz bedzie po 20 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Jestem po polowkowych :D Zdrowa, stuprocentowa dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Super ekstra! :) A duza juz jest? Potwierdzily Ci sie prognozy z pierwszych badan prenatalnych czy zaskoczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Inga- super wiadomość, gratuluje dziewczynki!Teraz już możesz kompletować wyprawkę. Zazdroszczę,ze jesteś już po badaniach. Ja na swoje muszę do 4 kwietnia czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było niespodzianki, od pierwszego prenatalnego w 13tc miała być dziewczynka :) Potem mój gin potwierdzał w 16 i 19tc. Teraz mam nawet na wynikach badań napisane "prawidłowe genitalia żeńskie". Mogę kupować sukienki :D Co do wielkości, to teraz już nie sprawdzają długości tylko orientacyjną wagę i teraz ma 380 gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×