Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
z Lidla 50/56 to typowo dla noworodka średniaka . . 62/68 to od 1 mca wzwyz i nawet moga byc jeszcze ciut duże. Ten mniejszy rozmiar radziłabym brac w mniejszej ilosci , ten wiekszy w wiekszej. nam starczył nawet do 7 mca a dziecko nie było maleńkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze gosc pisze. 50/56 moja corka nosila jeszcze z ubrankami 62. A 62/68 z 74 innych marek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeglądam wózki na Olx, nie chcę nowego. Na pewno 3w1 raczej tako lub X-lander. Nie podobają mi się te współczesne "mydelniczki" z zaokrągloną gondolą. Ale podobają się mojemu mężowi :p Więc będzie ciężko. Kolor na pewno mój ukochany czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
My wybraliśmy Roan Bass Soft, bo jest skórzany i łatwo się czyści :) 2w1 , bo fotelik już mam. Opinie też ma bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, już widzę jak na otwarciu Lidla biegną matki z wielkimi brzuchami i rzucają się na ciuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać w czwartek ;) jeszcze nigdy nie byłam na otwarciu, ale patrząc na to, że ostatnio jak była oferta z tymi ubrankami i o godz. 9 praktycznie nic już nie zostało w koszach no to ... wolę nie myśleć co się tam działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to tylko matki kupuja ubranka dla dzieci? ja jestem babcia, mloda i mam sile toczyc boj o ubranka dla wnuka. moj syn tez bedzie ze mna biegl w czwartek i wybierzemy najlepsze ubrania dla naszego brajanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie poprosila sasiadka o pomoc w czwartkowym maratonie w lidlu. start pod drzwiami, a meta przy kasie. bedziemy walczyc o ciuszki dla jej wnukow. bedziemy sie przepychac łokciami. a jak ktos mi wejdzie w droge to go pacne torebka w glowe. emerytkom sie ustepuje wiec mam nadzieje na cenne zdobycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was slucham o tym lidlu to jak w jakiejs komedii :P czemu Lidl nie zaopatrzy sklepow w wieksze ilosci tak aby nie bylo wojny? :P tu gdzoe teraz mieszkam jeszcze nie bylam rano w lidlu i jestem ciekawa jak to wyglada ale chyba nie ma tragedii bo to zaduuupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgneiszka
ja dzisiaj zakupilam w ciucholandzie 2 kg ciuszkow dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
hello! Mam do Was pytanie odnośnie badania moczu. Czy wyszły Wam jakieś nieprawidłowości? Ostatnio miałam wszystko ok, a teraz mam liczne bakterie i nabłonki płaskie i okrągłe... naczytałam się w necie, że bakterie i nabłonki płaskie to raczej jakaś infekcja, ale najgorsza sprawa jest z nabłonkami okrągłymi... niby to świadczy o uszkodzeniu nerek...? Jakaś paranoja normalnie :D jeszcze w szpitalu skończę :D Możecie mi powiedzieć jak u Was wyglądają wyniki badania moczu? Gina mam w środę, a może Wy mi coś powiecie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam liczne bakterie ale lekarka powiedziala żeby się tym nie przejmować bo wazne że nie ma leukocytow i bialka w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leukocyty też mam, ale z tego co wyczytałam to do 5 może być. Mnie martwią głównie te nabłonki okrągłe :/ eeech głupi internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczysz ale w szpitalu psychiatrycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środa jest jutro a ty szukasz porady na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda jest jutro? Gosc ma jakis inny kalendarz. :) Slomka nie czytaj w necie bzdur, bo po tym zwariowac mozna. Poczekaj babeczko na wizytebm u lekarza. Przeanalizujecie wyniki i juz. Co do Lidla, ja jakos zrazilam sie do tego sklepu po ostatnich akcjach. Poszlam dzis do osiedlowego sklepu z ubrankami niemowlecymi. Kupilam sliczna zielona bluze z kapturem dla chrzesniaka meza za 14,99zl - oczywiscie przeceniona. Jeszcze jakas oferte znajde dla dziewczynki i moge pakowac wszystkie prezenty. :) Jakosciowo super material to od razu widac i czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze się wstrzymunę z zakupami, najpierw chcę poznać płeć a potem dopiero przejrzę co tam po dzieciach mi pozostawało i powoli będę kupować. Usg mam 4. Jak dobrze kojarzę to dwie z was też. Jakoś tym razem wyprawkę dla malucha zostawiam sobie na końcówkę ciąży, jakoś nie specjalnie mi się spieszy. Poczekam aż zrobi się na tyle ciepło, żebym nie musiała w kurtce chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentować tego, że środa jest jutro i że skończę w psychiatryku :) ja też Was pozdrawiam! Dzisiaj była u mnie znajoma, której koleżance do 7 miesiąca mówili, że dziewczynka, a potem okazało się, że chłopiec :D szczerze - myślałam, że takie pomyłki już się nie zdarzają za często, a jednak już kilka historii słyszałam ;p także może warto się wstrzymać jeszcze z wyprawką :p ja do lidla może skoczę, ale na pewno nie od rana, nie chce mi się przepychać ;) Dostałam trochę ciuszków ciążowych, w części tonę, ale niektóre już mogę używać :) jak tam brzuszki? Rosną z tygodnia na tydzień co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że jak u mnie 3 różnych lekarzy widziało cipkę to już siusiak nie wyrośnie. Nawet na wynikach badań polowkowych mam jeden podpunkt "genitalia prawidłowe żeńskie" :) Ja jeszcze nic nie kupiłam dla dziecka, na Wielkanoc siostra mi przywiezie ubranka unisexy po swoim synku, a także po moim, które ode mnie dostała. Wtedy zobaczę ile czego mam i ewentualnie coś dokupię. Ja dla mojego syna miałam dużo unisexow bo nie znałam płci aż do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zaczynam się martwić bo mi prawie w ogóle brzuch nie rośnie, ruchów tez nie czuje... czasami może coś czuje ale nie wiem czy to dzidzius czy coś innego :( w sobotę zjadłam batonika i położyłam się na plecach i po pewnym czasie miałam na brzuchu taka gulę wystajaca i się mega cieszyłam, że to pewnie dzidzia... ogólnie to jestem jakaś przybita ze nic po mnie nie widać, dalej normalne ciuchy, brzuch prawie płaski i nie wiem kurcze no... w czwartek juz zacznie się u mnie 20 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie kupuje dla swojego dzidziusia. Jak poznam plec to pewnie bede sie rozgladala za jakimis ubrankami. Najpierw zainwestuje w lozeczko dostawne i nowa posciel do lozeczka. Zaczne rozgladac sie za kolorami i dodatkami do pokoiku dzieci... U mnie brzuch rosnie. Mam nadzieje, ze nowe rozstepy nie pojawia sie, aczkolwiek skoro w polowie jest juz takich rozmiarow...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madera88/ nie martw się, brzuch jeszcze zdąży urosnąć, u mnie tez jeszcze nie widać, tylko wieczorem sterczy, ale to bardziej wzdęcia. Przytyłam tylko 1 kg, a to już 18 tydzień . Dużo zależy od figury,ja mam 173 cm wzrostu i dosyć szczupła jestem wiec podobno brzuszek później wtedy widać... A co do ruchów, to jeżeli jesteś w pierwszej ciazy to możesz jeszcze nie czuć. Ja w trzeciej jestem i czuje czasami kopniaczki, ale jeszcze rzadko, bardziej czuje jak się dzidzia porusza, ale to łatwo pomylić z ******* jelit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madera88 ja Ci zazdroszczę. Ja mam 22tc i wielki brzuch i to wcale nie jest fajne. Jest mi ciężko i niewygodnie, a gdzie tam jeszcze do końca. Im później wyskoczy tym mniej czasu będziesz się męczyć. A wyskoczy na pewno :) Moja mała już mnie kopie konkretnie. Czasem jak mnie z zaskoczenia kopnie w pęcherz kiedy akurat jadę autem to nie jest fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) w końcu znalazłam trochę czasu, by Was poczytać. Madera nie denerwuj się, moja koleżanka do porodu szła z brzuszkiem jakie inne mają w 6 miesiącu. Może też będziesz mieć to szczęście i mały, zgrabny brzuszek :). Albo za kilka tygodni będziesz miała największy brzuch z naszego forum :P. Co do ruchów, to Twoja pierwsza ciąża- nie porównuj się :). Ja tez jak się kładę na plecach to mały się przemieszcza i taki "guzek" z jednej strony. Jeszcze zależy gdzie masz łożysko, jak z przodu to mniej czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka nie stresuj się, najważniejsze że innych rzeczy w moczu brak. Do środy już blisko :). Mi ulżyło bo cytologia wyszła mi dobrze :). Żeby nie było, nie jestem panikarą ;) po 1 ciąży miałam bardzo złą i jest to tez powód dlaczego dopiero teraz 2 ciaza. Ogólnie dopiero zaczynam się rozglądać po necie, jakieś zakupy większe pewnie po 25 tyg. Nie mogłam się opanować i kupując starszemu w Smyku dzisiaj- kupiłam takie słodkie polspiochy. W Lidlu nie wiem, czy mam ochotę walczyć :D. Mam blisko i robię tam i tak zakupy, jak akurat coś zostanie to wezmę. Fajnie, że napisałyscie o rozmiarówce niemowlęcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×