Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Madera spokojnie- u mnie 18 tydzien czwarta ciaza i tez nic jeszcze nie czuje. co do ciążowych dolegliwosci to mam to samo co w poprzedniej ciazy- jak wychodze z domu na spacer czy zakupy to boli mnie w kroku i wewnetrzna czesc lewego uda. poprzednim razem mialam identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny! :) Ten czas od wizyty do wizyty naprawdę się dluzy. Nie mówiąc już o usg bo ja z tych, które na zwykłych wizytach nie mają robionego usg :) U mnie tylko jedno potwierdzające ciążę plus te 3 konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciągu 2 tygodni będę miała 2 usg. Za tydzień idę do mojego gina, a za 2 jadę na połówkowe. Mam nadzieje, ze już będzie pewność co do płci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madera no wlasnie ja tez. a ja przyzwyczajona ze przy 3 ciazach mialam na kazdej wizycie to teraz wariuje bo co z tego ze wizyta jak sprawdzaja tylko czy z szyjka ok a o dziecku praktycznie zadnej informacji nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie teraz chodzę prywatnie i manna każdej wizycie, a w 1 ciąży tylko te zalecane. Nie wiem jak to wytrzymywalam :) Z drugiej strony teraz już czuję ruchy non stop więc manna bieżąco potwierdzenie, że mała tam jest i ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madera moze być kilka mozliwosci ze brzuszka nie widac np. jestes b. szczupla, masz silne miesnie brzucha, dziecko "siedzi" bardziej w srodku . A ruchow mozesz nie czuc bo np. jestes aktywna i w ruchu, wtedy latwo przeoczyc. na poczatku to nie sa zazwyczaj takie typowe ruchy, tylko cos gdzies pyknie, cos jakby strzeli delikatnie, jakby babelek poszedl. Niektore kobiety czuja ze to kopniak a inne nie sa pewne co to bylo, czy to nie jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak jak Laure czasem boli krocze i tak sobie mysle "Juz?" W poprzedniej ciazy zdecydowanie pozniej zaczelo mi to doskwierac. Babeczki pierworodki cieszcie sie poznymi dolegliwosciami ciazy. Jutro glukoza. :D Ktoras z Was juz byla? Meeg zniknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rwie w dole brzucha jak chodzę. Poszłam dzisiaj z psem na spacer i musiałam powolutku iść bo tak bolało. Ja jeszcze glukozy nie miałam, przed przyszlotygodniowa wizyta mam zrobić tylko morfologię i mocz. Następnym razem będę robić właśnie glukozę i toksoplazmozę znowu.A wy robiliście badanie ma cytomegalie? Bo ja dopiero zreflektowałam, ze mi lekarz nie zlecił, a w poprzedniej ciazy miałam na samym początku robiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja badanie na cytomegalie miałam zlecone na samym początku. I to było jedyne badanie którego mi nie zrobili w ramach nfz tylko musiałam za nie zapłacić 91 zł. Toksoplazmoze tez robiłam na początku i mam zlecona znowu na przyszly tydzien plus mocz i morfologia. A co do glukozy to jeszcze w ogóle nie miałam i póki co lekarz mi o tym jeszcze w ogóle nie mówił... a czytam teraz w necie ze w czasie ciąży wykonuje się ja min 2 razy- na początku ciąży i między 24 a 28 tyg... także super :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przy zakladaniu karty ciazy polozna dziabla igla w maly palec i na maszynce od razu sprawdzila wynik. A teraz krzywa cukrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednich ciazach szlam na krzywa cukrowa ze spokojem o ktorej tam sie wyrobilam bo laboratorium bylo od 7 do 15. a tutaj punkt pobran czynny tylko od 7 do 9:30 wiec bede musiala sie zrywac z rana ale poki co jeszcze kupe czasu mam na to. tak przed chwila ogladalam gazetke z lidla z tymi ubrankami i sie zastanawiam o co takie halo bo ani ubranka ani ceny d**y nie urywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam w końcu na ta gazetkę Lidla i jak da mnie to nawet fajne są,cenowo tez ok, bo za jedna pare bodziakow lub spodenek wychodzi 10zl. Kolorki tez fajne bo takie neutralne. Tylko czy to prawda, ze w 95% z bawełny... może się skuszę i podjade pooglądać pod koniec tygodnia, mimo ze nigdy za jakimiś promocjami nie ganiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson nie mowie ze zle ale jak dla mnie nie robia takiego szalu by stac pod sklepem przed otwarciem czy szarpac sie o nie z innymi klientami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu ostatnio cicho :) mam juz pierwsza rzecz dla dzieciatka! kupilam wanienke profilowana :) te co z jednej strony ma lezaczek a z drugiej siedzenie. normalnie bym nie kupowala bo mam jeszcze zwykla wanienke po najmlodszym synu ale on taka ciamajda ze sie wywracal co chwile w tej zwyklej i zeby sobie ułatwic z nim i jednoczesnie niezagracac domu pozniej osobno lezaczkiem dla noworodka to zdecydowalam sie juz ;) a ze starej wymysle cos na dzialce na lato :) mysle tez ciagle nad wyborem wozka. nie wiem czy mi sie w sumie oplaca kupowac 3w1 jak wczesniej bo jak tylko dziecko dorastalondo spacerowki to zamiast korzystac z tej 3w1 od razu przerzucalam sie na cos drobniejszego i lzejszego a wiadomo tez te wszystkie czesci od wozka jednak tez zajmuja miejsce w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszły dzisiaj na wagary ;). Ja mam wagary z synem, za dwie godziny idę z nim do lekarza. Sama też jestem przeziębiona, ale domowe sposoby póki co dają radę. Laura pooglądam takie wanienki, dobrze wiedzieć o takich cudach ;). Temat wózka ech nie mam pomysłu. Chyba znowu kupię 3w1 a potem lekką spacerówkę. Ale te ceny...Co do Lidla- gdyby się udało kupić jakieś pajacyki to ok, ale nic na siłę. Byłam w poniedziałek na szybkich zakupach, rany boskie jakie tłumy. Jakies miksery, blendery i talerze czy cuś dali i ludzie pognali. "Szybkie zakupy" zakończyły się staniem 20 min w kolejce do kasy. Słomka daj znać po lekarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to takie dziwne ze ktos chce kopic sobie blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nie dziwne, tylko skoro w poniedziałek były takie tłumy o 13-to jutro będzie dramat przy tych ubrankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po glukozie. Tak samo jak w pierwszej ciazy tak i teraz nie zrobilo to na mnie najmniejszego wrazenia. :) Jutro ide do lekarza to od razu dotra tam z labolatorium moje wyniki i bede wiedziec czy wszystko OK. :) Ciekawe jak tam moje malenstwo. Juz miesiac sie nie widzielismy. W wielki piatek 2 prenatalne juhu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zazwyczaj badania robia na tobie wrarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrazenie - mialam na mysli, ze moj organizm nie zareagowal w ogole na taka dawke glukozy. Wypilam, wyszlam na korytarz i przeczekalam. A slodkolubna nie jestem. Bylam swiadkiem gdzie kobiety mdlaly albo wymiotowaly, a u mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro :) dobrze, że masz to za sobą już. Na pewno wyniki będą dobre! Tez nie mam z tym badaniem problemu, chociaż kilka tyg temu jak robiłam a majac jeszcze ciążowe nudnosci było ciężko, ale jakoś poszło. Powtórka z rozrywki w 24 tyg ;). Moja mama kiedyś przytrzymała dziewczynę bo zasłabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajajajajajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoojojojojjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aajajajajja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoojjojojjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoojj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×