Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

oxytocyne mialam przy kazdym porodzie. w pierwszych dwoch normalnie cala mi zapodali w trakcie a w trzecim to kilka sekund po podlaczeniu juz maly wyskoczyl. myslalam ze bede miala spokoj ale rozerwali mi łożysko wiec dowalili mi oxy do konca zeby sie resztek łożyska pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie tez nie czułam skurczy w ostatniej ciazy.lekarz powiedział, ze jak do 15.06 nic się nie będzie działo to mam rano się stawić w szpitalu. Dzień wcześniej wobec tego posprzątałam cały dom, umyłam podłogi itp.rano jak się stawiliśmy na izbie o 8 rano i jak mnie zbadali to się okazało, ze mam 6 cm rozwarcia!dali mi oxytocyne i o 10.55 urodziłam! Wogole w poprzednich ciążach byłam bardzo aktywna, dużo się ruszałam, No i miałam ochotę na sex.Teraz staram tez się ruszać, ale sex jakoś mnie nie kręci teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff a myslalam ze tylko ja sie zrobilam jakas dziwna oziębła :P sex moglby dla mnie nie istniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też! Mam libido minus 1000, a mój mąż ma opory w ciąży więc obie strony są zadowolone. Chociaż teraz może spróbujemy na przyspieszenie porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja tez powiedziałam niedawno do męża, ze niedługo będziemy musieli się pobzykać, żeby poród przyspieszyć. Spojrzał na mnie z panika w oczach tylko i nic nie powiedział...:-) Nie ma co, królowa wdzięku i seksu to ja teraz nie jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to tak jak u mnie :p A pomijając mój wątpliwy wdzięk i seksapil mój z tych co twierdzą, że dziecko w głowę pukną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah MiaWillson :D z paniką w oczach :D Myślałam, że tylko mój mąż ma takie opory :D ale to i dobrze, no i tak nie możemy :p chociaż ja muszę przyznać, że mam niemały kłopot, bo moje libido jakoś dziwnie poszybowalo w górę. Ach jak tak opowiadacie o tych porodach to tak sobie myślę jak bardzo chciałabym naturalnie rodzic... Jestem ciekawa co mi gin na wizycie najbliższej powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu NIESTETY ciąża w niczym nie przeszkadza :P w sumie prawie połowę naszego związku przechodziłam w ciążach więc co się facetowi dziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole przez te siedzenie w domu z dziecmi zrobil sie ze mnie dzikus ze masakra :D napisal do mnie kolega z dawnej pracy co slychac itp to mu odpisalam ze spoko za dzieciakami latam. akurat mialam ochote z kims pogadac ale gdy poprosil mnie o jakies moje zdjecie to go od razu bez odpowiedzi zablokowalam :D no wkurzyl mnie! znamy sie ponad 6 lat a tu takie cyrki :P przeciez widzial mnie w sklepie pare dni wczesniej ze z brzuchem łaże to co on sobie wyobraza... ehh jednak to prawda ze nie ma czegos takiego jak czysta przyjazn damsko-meska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Odwrócił się :D łobuz jeden! Nie wiem jak to zrobił i kiedy, chociaż to musiało być wczoraj albo przedwczoraj bo te dwa dni to koszmar. Męczyły mnie wymioty, taki ucisk zrobił. Mam dokładnie 34 tydz i 4 dni a młody wazy 3 kg. Poczytam Was na spokojnie bo nie zerkałam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Witam was kobity wraz z moja oficjalnie donoszona ciąża. Dziś zaczynam 38 tydzień jupiii. Udało sie. Mandarynka gratulacje, super ze poszło po twojej myśli i bobas juz "glowkuje". Dziewczyny tak z ciekawości znacie kogoś komu domowe sposoby pomogły szybciej urodzic myślę o masowaniu brzucha, schodach, sprzątaniu, masowaniu cycusiow? Ja tak sobie myślę ze jak sie nic do weekendu nie podzieje to moze cos spróbuję. Boje sie jak nie wiem ale jestem juz tak zmęczona ze cos poczaruje. Pogoda znow niebardzo.. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka , No to super! Grzecznego masz synka:-)No i duży jest, pewnie ze 4 kilo będzie ważył jak się urodzi. Ja jutro idę do mojego gina, zobaczymy ile Bruno wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciara, ja od tygodnia pije napar z liści malin, ktory podobno ma właściwości, które usprawniają porod. Tylko ze ja zaczęłam pic w 34 tygodniu, a skoro ty jesteś w 38 to nie wiem czy ci teraz pomogą. Olej z wiesiołka tez podobno pomaga, niektóre dziewczyny,jak czytałam stosują nawet dopochwowo. Myśle, ze sex tez tu może pomoc, także bierz chłopa w obroty i działajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka super wieści :) kawał chłopa to pewnie nieźle musiał się nagimnastykować by się obrócić :) Gościara a dlaczego Tobie tak śpieszno? 38 tygodni przeżyłaś to i te 2 tygodnie już się przemęczysz :) pamietaj że nie każde dziecko w 38 tygodniu jest juz w pelni gotowe do przyjscia na swiat. niektore maja te gotowosc juz w 35 tygodniu a niektore potrzebuja dotrwac do konca 40 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka super :) Gosciara te wszystkie metody to chyba i tak pić na wodę jest. Jak dziecko nie jest gotowe to i tak nie wyjdzie. Ja musiałabym dorwać chłopa bo lekarz mi to sugerował, ale nie ma kiedy bo wraca z pracy po 22 i ja się wtedy już czuję jakby mnie czołg przejechał i ostatnie na co mam ochotę to na chlopa albo na poród. A rano też odpada bo co noc koło 4 przychodzi nam syn do łóżka. Tymczasem sobie leci 39 tydzień, boli mnie już pomału wszystko, mdłości mam jak na początku ciąży i nic po za tym się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Dzięki dziewczyny, wlasnie tez myślę ze te przyspieszacze to pic na wodę. Bobas sam zadecyduje. Co do przytulanek z mezusiem to to chyba na szyjke działa a ja jej juz wsumie nie mam haha Spieszno mi bo juz nie daje rady ale oczywiscie wiem ze czasem tydzień robi różnicę wiec narazie czekam i nic nie robię. Boje sie tez ze bobas moze do 4 kg dobic w 40 tyg i zawisnie nademna widmo cc. Ale cieszę sie ze udalo sie donisic mimo wszytskich komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Gosciara a powiem ci ze nie ma do konca reguly co do cc przy wadze dziecka. ja urodzilam synka 4,370kg naturalnie i poszlo o niebo łatwiej i lżej niz pozostala dwojke (3,750kg i 3,540kg). ja bym chciala teraz troche mniejsze dziecko nie ze wzgledu na łatwosc porodu a poprostu chcialabym choc raz w domu miec prawdziwego noworodka a nie klocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak wam wyszlo badanie gbs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Wypadl mi czop. Na 100%. :/ Bezbarwna galaretka, az sztywna w swojej konsystencji, o dlugosci mniej wiecej 7cm. Niech juz bedzie sierpien. Prosze, prosze, prosze...!! 36 i 5. :/ Mi to cale mycie okien, chodzenie po schodach tez wydaje sie picem na wode. Jesli prowadzisz ekstremalnie leniwy tryb zycia to faktycznie przejscie sie moze doprowadzic do jakiegos pobudzenia organizmu i byc moze skurczy. Jesli jednak chodzenie jest dla Ciebie normalna, bolaca jednak normalna sprawa no to przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Ja nie wiem czy w 1 ciąży mi wypadł. Wiem, że pod koniec ciąży miałam dużo jakiejś wstrętnej wydzieliny galarety z budyniem, teraz nic takiego nie mam. Czegoś takiego jak piszesz Madoro to chyba nie widziałam nigdy. Ja się ostatnio trochę zasiedziałam, więc może mimo braku sił spróbuję się trochę więcej poruszać. Może to zmotywuje trochę moją pannę do przywitania świata. W 1 ciąży nic nie dzialalo, nawet po terminie. Ale spróbować nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Madoro imponujący korek 7 cm. Laura ja niestety juz mialam powiedziane ze bobas 4 kg rowna sie u mnie cc, dzidzi sie nie przecisnie za wąsko. No ale wierze ze ten scenariusz sie nie spełni. Jak samopoczucie? Mnie dobija pogoda a pozatym wszystko mnie irytuje ciagle mi sie chce płakać.. Ahhh hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łącze się w bólu z irytacją i chęcią płaczu. Wstałam dziś o 10:30, w końcu się w miarę wyspałam, chociaż co chwilę pobudka albo na siku albo zmienić bok bo ból biodra nie do wytrzymania. Jeszcze samo przekręcanie się na łóżku to dramat. Już w 1 ciąży stwierdziłam, że ta końcówka jest taka koszmarna, żeby kobieta nie bała się porodu tylko była gotowa znieść każdy ból byle się to już skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro ale czop wielkolud :) oszczędzaj się jak tylko możesz. Niektóre kobiety chodzą jeszcze po wypadnieciu czopa 2 tygodnie. Zaraz skończysz 37 tydzień, to już chyba spoko nawet jak na poród :) Ja 34+1 mam. Dzisiaj przychodzi do mnie kobitka zdjąć paznokcie. Nadal sajgon w domu :D w weekend ma wpaść moja siostra troszkę mi pomóc w sprzątaniu... Torby nie spakowalam jeszcze bo się boje :p Mandarynkaa super, że się Twój łobuz obrócił :) Boże dziewczyny jak to zleciało! A ja taka niegotowa by zostać mamą. Mam nadzieję, że bedziemy tu jeszcze pisać? Jesteście doświadczone w większości, to jakby co spanikowana słomka bedzie pytać :D Co do przyspieszenia porodu- jestem jakoś przeciwna tym wszystkim metodom... Tzn wydaje mi się, że do ukończenia 40 tc nie powinno sie kombinować. Skoro się samo nie zaczyna, to znaczy, że bobo potrzebuje jeszcze chwili moze... Po 40 tc bym zaczęła coś może wymyślać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Inga to jest strzał w sedno mamy juz dość i nie ważne jak bardzo będzie bolało ale pragniemy nade wszystko normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka super, ze Twoje dzieciatko sie obrocilo. Sorki. We wczesniejszym poscie slupilam sie na sobie. :) Moj czop to czop gigant - nie da sie ukryc. Taka duza czesc za jednym razem, nie mozna bylo tego przeoczyc. Teraz czop byl bialawy, a w pierwszej ciazy wyszedl mi na 2 x, troche jednego dnia i troche drugiego. A byl juz podkrwawiony. Czytalam w necie, ze te z krwia oznaczaja szybki porod, a te biabialawe to oznaka zblizajacego sie porodu wiec moze wytrzymam do sierpnia. :D Moj maz jak przyszol z roboty i mu to powiedzialam to mial rozterke. - Wypic se jeszcze piwo czy juz nie hehe. Powiedzialam, ze dzis na bank nie urodze wiec niech sie napije jak go tak suszy. A dzis w nocy i od rana nie moge sie przekrecic na lozku ani zlapac za brzuch, bo juz milion pytan czy wszystko ok. Ja zamierzam tu zagladac po porodzie. :) Czesto po drodze szukania naszego watku wyskakuja mia "Sierpniowki 2017". Widac dziewczyny tez ciagle ze soba pisza co slychac i jak dzieci sie rozwijaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×