Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZUKAM MĘŻA

Polecane posty

Gość rada bądź realna
autorka ma liste cech jakby kupowała auto w salonie ( ma być zielony, 4 drzwi, elektryczne szyby, mało spala itp ), a co sama oferuje bo nie napisała o tym absolutnie NIC. Ludzie to nie obiekty jak auta czy jakaś elektronika, tylko istoty płynne które ulegają nieustannym zmianom, czyli facet/kobieta może być wierna rok czy 3 lata czy 10 lat a potem nie będzie, więc ta twoja lista "cech" porządanych jest z doopy wzięta. Autorka ma kompletnie nierealne podejście do tematu i jest 90% szansa że nie znajdzie co szuka, albo będzie uważała że znalazła a tu nagle się rozczaruje. Ale to efekt wpranego mózgu przez TV i babskie czasopisma, że wszystko ma być idealne i to zawsze, a życie to nie serial w TV z napisanym scenariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten poszukiwany
gość 2017.11.18 spełniam te "wymogi", ale czy to na pewno wszystkie czy jest coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ideał! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaki od razu zainteresowany mimo, ze autorka nic o sobie nie napisała, nawet wieku nie podała:D Wygląd pewnie też nieistotny:D Tak na marginesie to portal matrymonialny się zrobił z tego forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten poszukiwany
jaki zainteresowany? pisze po prostu że z tej marnej listy autorki względnie spełniam punkty, ale przypuszczam że to jest dopiero jej lista tz. "wstępna" na pierwszy sort i dopiero dalej będzie następna lista, a potem następna, która to efektywnie wykluczy wszelkie osobniki na tej planecie. To że spełniam te podpunkty ( i kilka innych ) nie znaczy zainteresowany autorką która na razie tylko wymaga a nie podaje co wnosi do tej "tranzakcji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ma podawać cokolwiek skoro jest zdania (jak 99 procent kobiet) że jest najbardziej z******tą istotą na tej planecie i mężczyźni powinni z automatu całować ziemię po której stąpa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co zalozyla temat, ze szuka meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się zgłosiło jak najwięcej frajerów którzy będą się na wyścigi przed nią płaszczyć a ona ze swojego tronu będzie sobie przebierać i grymasić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byloby zabawne:D szkoda, ze sie jakos nie zareklamowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka gdzieś wsiąkła więc ślubu nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka szkoda:D tu na pewno by znalazla, bo to forum od jakiegos czasu matrymonialne sie zrobilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezawodna metoda
gość dziś to po co zalozyla temat, ze szuka meza? Zgłoś założyła temat bo to akt desperacji gdy wszelkie inne metody zawiodły bo książe z bajki się nie znalazł, no więc logiczne ( dla niej ) że tu go znajdzie, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna o cechach jakie podałaś jest rozchwytywany przez kobiety, i zna swoją wartość. Uważasz że teraz będzie o ciebie zabiegał bo ty "szukasz" ? Przedstaw się na tyle interesująco by chciał do ciebie napisać. Ktoś porównał do kupna samochodu i dobrze. To ty jeździsz po komisach bo szukasz a nie samochody jeżdżą do ciebie, chyba że idziesz po nówkę do salonu i kładziesz 150 tys to wtedy biegają koło ciebie, a tu nic nie polozyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.18 przystojnego dojrzalego emocjonalnie nie chama milego bez nalogow bez dzieci nie erotomana wiernego kochajacego kobiete x e tam rozchwytywany :P jakaś krótka ta lista:D a gdzie inteligencja, mądrość i poczucie humoru:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry jestes w lozku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuje idealnie ale....nie lubie pracowac i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj liste jaka zapodala:P nie ma tam punktu, ze szuka pracowitego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jestem mezem idealnym! podaj namiary, spedzimy razem piekne swieta, chcesz? uwielbiam prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się obejść smakiem ideale:D, bo autorka przepadła bez wieści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest autorka ?. W łóżku jestem idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zagadał do autorki. Nie mam nic do stracenia ale gdzieś przepadła i jak zwykle wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie, kasa mi sie powoli konczy ;-) odezwij sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idź sie leczyc lepiej na głowę Twój ideał jest nierealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazda wszyscy, klaskajcie w dłonie Dobrze wyglądacie! Mam zamiar zaśpiewać moją piosenkę Ona nie zabierze dużo czasu Mamy zamiar tańczyć twista i to idzie jakoś tak: Jazda, zatańczmy twista znów, jak robiliśmy to zeszłego lata Zatańczmy twista znów, jak robiliśmy to tamtego roku Czy pamiętacie, kiedy rzeczy były naprawdę dziwaczne? Zatańczmy twista znów, czas na twista jest tu! I obrót, i obrót, i do góry, i w dół, i jeszcze raz! Kochanie spraw bym wiedział że mnie kochasz a później... Zatańczmy twista znów, jak robiliśmy to zeszłego lata Jazda, zatańczmy twista znów Jak robiliśmy to tamtego roku, twist! Kto lata tam na górze? Czy to ptak? Nie! Czy to samolot? Nie! Czy to tancerz twista? Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc ostro yepnieta baba, zeby tutaj ogos szukac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma bzika
czemu? umysłowo chora szuka umysłowo chorego, kafe to idealne miejsce na takie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O o o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×