Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZUKAM MĘŻA

Polecane posty

Gość tępa księżniczka
autorka poszła kupić kota, tylko to jej zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( a przede mną to nawet koty uciekają, chyba że przywiąże za nogę do stołu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem fanatykiem mam 40 a przystojny to rzecz gustu wyglad sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka szuka "męża" z katalogu, typowa wyprana mózgowo lewaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba pisiorka jak z mózgu wyprana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twoja liga autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zaginęła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zecik33
Jestem facetem który spełnia prawie wszystkie wymagania,tzn.mam dziecko, więc odpadam,ale nieważne. To ona nie spełnia podstawowego mojego wymagania: kobieta najpiękniejsza jest gdy jest młoda, a tego nie da się powiedzieć o niej.Szacuję że nadałaby się jakieś 20 lat temu. Słonko, latka lecą więc trzeba zejść z wymagań,większość 30 latków ma już dzieci/żony a wolni to nieudacznicy. Zastanów się nad adopcją...kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wieku nie podała z tego co czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jej wieku tylko wiek tego kogo szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na samo hasło szukam męża już czuje się nieswojo kobieto my ci fajni faceci znamy swoją wartość i zanim zadeklarujemy iż jesteśmy gotowi pozbyć się naszej wyobraźni, wolnośc****asji, wiary, radości, czasu i myśli daj nam lub temu jednemu coś na zachętę. Bo jak powiedział jeden z wykładowców kobiety są fajne (nie wszystkie) lecz mają mały problem po ślubie się zmieniają a my faceci mamy nadzieje że po ślubie będzie tak samo daj się poznać spraw by moje myśli błądziły za tobą bym złożył na ołtarzu swoją wolność bym tego chciał bym mówił jam niewolnik szczęśliwy i rad ze swej niewoli ma was traktujemy strasznie a ty jak potraktowałaś nas szukam męża ma być taki taki i tak ... czy to nie jest przedmiotowe traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 ale zakompleskiony i prymitywny jestes :-( meski "bohater" na babskim forum buhahahaha biedny narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie!!! zwiazek to partnerstwo ale doopek wyzej jeszcze nie poznal tego slowa :-( ynteligenty inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko nie jestem przystojny wiec tez juz odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolfe
Dnia 19.11.2017 o 17:57, Gość gość napisał:

Jesli nie znajde (a jeszcze daje szanse facetom) dojrzalego normalnego mezczyzny to bede stara panna, o tak 🙂 i nie popelnie samobojstwa z racji staropanienstwa. Na pewno nie bede marnowac zycia z pierwszym lepszym pasozytem, dla ktorego mialabym byc sluzaca🖐️ o nie ! Nigdy w zyciu nie bede z byle jakims kolesiem, ktory do niczego sie nie nadaje, na ktorego mialabym narzekac i meczyc sie zamiast byc szczesliwa. A tak swoja droga, to teraz malo ktory facet do czegokolwiek sie nadaje. Faceci teraz szukaja sluzacych, wygod, seksu na zawolanie, a od siebie nic nie daja i wiecznie zyliby chwila i bawili sie, zamiast w koncu dorosnac. Na portalach randkowych beznadziejne roszczeniowe przypadki szukajacy idealow, jakby zyli w bajce.

Hmmm... Wiesz co... To zawsze dział a w dwie strony, to i kobieta i facet powinni z siebie dawać, a jakoś tak jest, że kobiety chciałyby być uwielbiany i noszone na rękach, bo są kobietami. Tak to nie działa, chcesz cis od kogoś otrzymać to i cis musisz dać i nie mówię do Ciebie bezpośrednio, tylko do kobiet ogólnie. A najlepsze wuesz co jest, że większość z was nie weźmie kolegi z sąsiedztwa zakochanego po uszy, tylko właśnie chama.... Myśląc, że go zmieni, takie wyzywa nie. To jednak nie działa. Cham będzie chamem, a kobieta to kiedyś zrozumie i wróci z bardziej a do kolego z sąsiedztwa, zapuka do drzwi... A otworzy je jego żona z dzieckiem na ręku. Wy wyjęcie na komedii ach romantycznych jak facet da łasce pokrzywe bo oj jakie to słodkie i cudowne, ale gdy w realnym świecie przyjdzie chłopak z bukietem tulipanów, tak o, bez okazji, to splawiacue go czym predzej:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×