Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona8

Ciężkie życie żony

Polecane posty

Gość gość
Mimo wszystko nie możesz się wyprzeć ze masz dzieci z brudasem :( Kiedy on ka się myć i gdzie ? Niektórym to grzyb pewnie na k*****e rośnie fuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudasem ? Byłam z mojm mężem w trasie 3 razy w tym raz kiedy byłam już w 3 miesiącu ciąży. Jechaliśmy i stawaliśmy tylko na chwile (ja siku on papieros). Potem jechaliśmy ile tachograf pozwolił i zjezdrzalismy na parking. Było to w Niemczech a tam parkingi są na prawdę ogromne. Ja poszłam do damskiej łazienki on oczywiście do męskiej i wzięliśmy prysznic. Potem zjedliśmy kolacje i położyliśmy się do łóżka. Jedyne co mnie przeraża to czystość i wygoda materacy, dla normalnego człowieka nie wygodnie a dla kobiet w ciąży tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona8
To wyżej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia252515
Szczerze dziwie się ze jesteś z facetem który robi ci dzieci a nie umie was utrzymać. Trochę to śmieszne że prawie 50 letni gość nie dość ze robi sobie dzieci na starość to jeszcze nie umie im zapewnić dobrego domu. Ja na twojm miejscu bym odeszła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a wtedy pies bury utrzyma te dzieci, skonczcie pier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pieprzenie z tymi brudasami ja pisalam wczesniej ze moj maz tez jezdzi, firma ma punkty po calej polsce i kiedy jezdzil od pn to pt jezdzil od punktu do punktu, co jeszcze wymysslicie na tych kierowcow? czekam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ;) Są po prostu niehigieniczni, zreszta jak mają utrzymać higienę w kabinie 2x2 ? Ciekawe jak sobie radzą jak jest upał 30 stopni ? Potem wyląduje taki brudas w domu i położy się do waszego łóżka. I co może seks od razu po trasie tez preferujecie ? Jestem ciekawa ile lat ma autorka bo jakoś się nie pochwaliła. Może ma 19 a ten staruch ja wykorzystuje a raczej wykorzystuje jej tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda ze kierowcow jest coraz mniej i lepiej placa niech maz dalej szuka lepiej platnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze takie problemy maja kierowcy na miedzynarodowce moj maz zahacza dziennie z 3-4 punkty w swojej firmie gdzie jest lazienka kuchni i pokoj dla kierowcow, przestancie juz chrzanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaskoczyło, że jeździsz z nim. Zostawiasz maleńkie dziecko i tluczesz się starą, rozklekotana ciężarówką z brudnym łóżkiem, myjesz się w toalecie na parkingu, jedzenie też byle jakie :-( nie rozumiem. To dla tego wspaniałego seksu czy z zazdrości, że uszczesliwi inną? Ja chyba jestem za wygodna, ale nikt nie namowilby mnie na takie atrakcje. Może za czasów studenckich taka przygoda byłaby do przyjęcia, ale jako matka i już w powazniejszym wieku nie. Mam koleżankę, której mąż jeździ na tirach w Niemczech, w niemieckiej firmie, już 20 lat jeździ i zarabia 20 tyś na złotówki, ale ona nigdy z nim nie była, chociaż on wraca co 5-6 tygodni na tydzień. Ja nie nadaję się do życia na odległość, mąż wcześniej pracował w delegacji, ale to nie wypalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona8
Jeździłam z nim bo bardzo tęskniłam i nie dawałam sobie sama rady. Córkę zostawiałam najczęściej z przyjaciółmi lub mamą. Teraz rzecz jasna bym już nie pojechała ale jeśli kiedyś mąż zmieni ciężarówkę na inna wygodniejsza :p to czemu nie ;) Nie mówiłam tu tego ale jestem sporo młodsza od męża ( naprawdę sporo) . Dodatkowo mąż dziś złapał jakaś awarie, nie wiem co się stało, auto zepsuło się koło Koloni :( Jak mąż wróci w ten piątek to nie pozwolę mu już wyjechać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z mężem wszystko okej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona8
Na szczęście wszystko w porządku. Był problem z naczepą ale wszystko już gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czas zmienić męża :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×