Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Medycyna Estetyczna, jak to jest?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o ból to pewnie zależy od zabiegu. Są też takie, które nie bolą wcale. Ja chodzę na powiększanie ust kwasem hialuronowym i da się przeżyć. Zabiegi robię w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów i mogę Ci polecić. Lekarze zawsze starają się zminimalizować ból i robią wszystko delikatnie, więc pacjent czuje się tam komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz kogoś kto zna się na medycynie estetycznej to odwiedź koniecznie http://dermexpert.pl na pewno pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z zabiegów u Dr Majewskiej http://www.drmajewska.com/ . Uwierz mi, że warto! Tym bardziej, jeśli nie czujesz się pewnie w swoim ciele. Z pomocą laserów, czy peelingów udało się bardzo pozytywnie wpłynąć na moje ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medycyna estetyczna oferuje obecnie szereg nieinwazyjnych zabiegów, które poprawiają jędrność i kondycję skóry, pozwalają modelować kontur twarzy i redukują przebarwienia, zamykać rozszerzone naczynia, redukować blizny i rozstępy. Większość zabiegó nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry, ani stosowania znieczulenia. Bywa jednak, że po wykonaniu zabiegu pojawia się obrzęk, zasinienie lub zaczerwienienie. Efekty wykonanych zabiegów nie są permanentne - działanie wstrzykiwanych substancji ustępuje, a nici liftingujące ulegają wchłonięciu. Wiele zabiegów trzeba również wykonać w seriach, co wymaga większej cierpliwości. Mimo wszystko, warto zadbać o własne samopoczucie i wygląd. Wystarczy niewielka pomoc, by czuć się lepiej we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiówka
Już kilka razy korzystałam z takich zabiegów, zdecydowałam się na powiększanie i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona, robiłam kwasem hialuronowm w Magicznej Klinice, ceny mają bardzo konkurencyjne i pracują u nich lekarze, to mnie do nich przekonało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak medycyna estetyczna i dermatologia to jedynie przychodzi mi do głowy https://www.camea-instytut.pl/. Dodam tylko jeszcze, że niektóre zabiegi lekarz dermatolog oraz lekarz stomatolog przeprowadza w ramach kontraktów z NZF. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to dobry lekarz, który wykona zabieg tak, jak trzeba. Ja chodzę do dra Migały, to świetny specjalista, który dba o efekt finalny, ma duży zmysł estetyczny, co jest bardzo ważne. Przyjmuje w Klinice Sfera, http://www.klinikasfera.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenkaa
ja też jestem zdania, że najważniejsze jest by wybrać się do salonu, gdzie pracują przede wszystkim doświadczeni specjaliści. Jak mieszkacie we Wrocławiu to warto wybrać się na konsultację do salonu COCO-TIME http://www.coco-time.pl/zabiegi . Bardzo rozbudowana oferta zabiegowa, korzystne ceny i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to polecam szczerze zabiegi w Luxmedzie w Lublinie. Ceny w porównaniu do warszawskich dużo niższe, a poziom wykonywanych usług na prawdę zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problem z bardzo obwisłym biustem po dwóch ciążach. Latami cierpiałam z powodu tego co miałam ....bo raczej piersiami nie można było tej obwisłej skóry nazwać. W końcu zdecydowałam się na korektę w www.drchecinski.pl i przyznać się, że straciłam 15 lat życia w cierpieniach...mogłam to zrobić od razu. Teraz zaczynam nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli interesujecie się medycyną estetyczną i chcecie się nią zajmować to polecam wam zajrzeć na stronę https://medica.edu.pl/szczecin/szkola-medycyny-estetycznej/o-szkole-medycyny-estetycznej Jest to świetna szkoła medycyny estetycznej, która znajduje się w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam i uważam, że to czy nie boli, czy efekty są ładne, zależy przede wszystkim do kogo trafisz. Jestem z Krakowa i powiem szczerze, że byłam już u kilku lekarzy, bo jeśli medycyna estetyczna to tylko lekarz. Wszędzie było bezpiecznie i w miarę bezboleśnie, ale efkety było różne. Mi zależało przede wszystkim na naturalności. Dopiero jak trafiłam do SCM estetic do dr Joanny Sułowicz zobaczyłam co to znaczy dobry fachowiec w tej dziedzinie. Pani doktor dokładnie diagnozuje problem, ocenia stan skóry i dobiera ró zne metody,często je łączy tak, aby efekty były jak najlepsze i najbardziej naturalne. jestem tam częstym gościem, ale dzięki temu nie stosujemy tylko kwasu hialuronowego, a robimy szereg różnych drobnych zabiegów i przez to wyglądam dobrze, ale nie sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Może zajrzyj sobie na www.sthetica.pl/. Korzystałam z ich oferty w zakresie usuwania tkanki tłuszczowej, efekty świetne, ceny dobre. Mają szeroki zakres usług więc pewnie coś dopasują do Twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poświatowskaxx

E S T E L L skarbie, to jest klinika sztos nad sztosami, zrobią ci tam wszystko bezproblemowo. Oczywiście nie ma co przesadzać z operacjami plastycznymi żeby nie zrobić z siebie lalki, ale jak już rozważasz coś zrobić, to najlepiej tam. Zrobiłam sobie mezo i mega mi ulżyło :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trela

Jeśli masz jakiś problem, z którym sobie nie radzisz albo się go wstydzisz, to pewnie że warto. Każdy powinien zadbać o swój wygląd w taki sposób jaki jemu odpowiada. Ja osobiście odwiedzam Moja Estetyka w Rzeszowie od paru lat i jestem zadowolona za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Miałam wykonywaną jakąś najnowszą mezoterapię w Estetice (tylko tej na sławkowskiej), takim pistoletem który zasysa skóre. PAni emnie znieczuliły ale zrobiły też "test" w miejscu gdzie nie było tego kremui było to naprawde znośna. Efekty no-mega :) zwłaszcza tak do 2 tygodni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonka

Ja mam swoja sprawdzoną klinikę plastyczna.med w Łodzi  w której poprawiam swój wygląd. Ostatnio u dr Żukowskiej poprawialam ksztalt nosa ktory od lat mnie draznil. Teraz mam ładny zgrabny nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Polecam Ci się przejechać do Katowic i umówić na wizytę z doktor Izabelą Lenartowicz. Bardzo pomogła mojemu bratu, który borykał się z ogromnymi przebarwieniami po trądziku. Wyglądał strasznie, a po paru zabiegach po przebarwieniach nie zostało prawie ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innga65

W pewnym wieku med. estetyczna jest już wybawieniem i wypełnianie zmarszczek 😉 Ja mam poprawiony kontur brody i linię marionetki kwasem Restylane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: co do doboru zabiegów to powinien decydować już sam lekarz. Nie można iść do kliniki i powiedzieć "chce to to i to". Potrzebny jest wywiad, badanie... Lekarz wie najlepiej co się sprawdzi na danej skórze. tak przynajmniej jest w Demeter na Białostockiej gdzie chodzę i zawsze wychodzę zadowolona z efektów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego  jaki zabieg masz wykonywany, jakim preparatem są miejsca mniej i bardziej bolesne, często zależy też od twojej kondycji zdrowia, i najlepiej jest się rozluźnić podczas zabiegu wtedy mniej odczuwasz zabieg :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×