Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siostra męża mieszka w moim domu i nie chce sie wyprowadzić

Polecane posty

Gość gość

Cześć słodziaki! Mam problem i może doradzicie mi jak go rozwiązać. Otóż wraz z mężem mieszkamy u jego rodziców, oni na górze, my na dole. Gnieździmy się w jednym pokoju wraz z synkiem, wkrótce przyjdzie również na świat jego siostrzyczka i zaczyna nam być troche ciasno. Wprawdzie mamy swoją kuchnie i łazienke, ale na naszym piętrze jest też drugi pokój zajmowany przez siostre męża. Gówniara chodzi jeszcze do szkoły, ale w tym roku pisze mature, więc jest już w zasadzie dorosła. Problem jest taki, że nie chce się wyprowadzić! My potrzebujemy tego pokoju bardziej niż ona, w końcu mamy dzieci! Co zrobić, żeby siostra męża wyniosła sie z mojego domu? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała, że chce sie dalej uczyć i iść na studia, wciąż mieszkając na garnuszku rodziców :(. Nie rozumiem po co jej to, przecież wystarczy mieć troche muzgu tak jak ja i jest się w życiu ustawionym. Jak mam się tego chwasta pozbyć? Mogłaby coś sensownego w życiu osiągnąć, tak jak ja, zamiast iść na te głupie studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w****************.l.a.j z tym nedznym prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziewczyna ma się wyprowadzić bo wy rozmnażacie się jak króliki? może to wy się wyprowadzcie? co a egoizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pozbawiona mózgu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wiedzą, że dzieci do inwestycja. Dostaje na nie już zasiłki i 500+ i chce zajść w kolejną ciąże gdy tylko pozbędę się tej gówniary z mojego domu. Jak mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo na podstawie prowo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ugotowałam na obiad pomidorową ale mi wyszła z******ta he he :) :P a co wy dziś macie na obiad? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego na całe szczęście mąż pracuje na czarno więc mamy zasilki na pierwsze dziecko też. Wychodzi tego w sumie ponad 3000 tyś a jak zrobimy kolejnego dzieciaczka, to będzie jeszcze więcej. Tylko misze mieć ten pokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ta guwniara nie ma chociaz dostepu do mojej kuchni i lazienki, chodzi do tesciow na gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo na kanwie prowo z bratem studentem medycyny,słodziaku.:):):) Siedze chora w domu i faktycznie to korum to zjawisko z sieci, nigdze nie ma tak znudzonych osob, aby dubeltowe prowo pisać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Agatka
Też miałam taki problem, że młodszy brat mojego meża nie chciał wyprowadzic się z domu. Na szczęście teściowa była po naszej stronie, bo też mielismy maluszka drodze. Pogadaj z teściową, ona jako matka Cię zrozumie. Powodzenia, kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ona jako matka cię zrozumie, dobre, czyli wywali swoją córkę by dac pokoj twojemu dziecku, no fajnie, matka matkę zrozumie -wiem że to prowo ale ostatni wpis mnie rozbroił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taki problem, że młodszy brat mojego meża nie chciał wyprowadzic się z domu. Na szczęście teściowa była po naszej stronie, bo też mielismy maluszka drodze. Pogadaj z teściową, ona jako matka Cię zrozumie. Powodzenia, kochana!!! ---------------------czyli brat meża nie chciał sie wyprowadzic ze swojego domu i własna matka go wyrzuciła bo ty byłaś w ciazy , matka matkę zrozumie, żadna z was nie powinna mieć miana -matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo trolle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną sytuację, siostra męża szła do podstawówki i nie chciała się menda udamodzielnić i żyć na własny rachunek z pasania gęsi czy innej profesji stosownej do wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam to samo, brat meza w wieku 4 lat nie chciał sprzedawać gazet, no leń patentowany, wygodnicki typ i jeszcze teściowa koło niego skakał, kto to widział być w tym wieku na garnuszku rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź jej chłopa. Niech z nim zaciąży i wyprowadzi się do jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było jeszcze gorzej. Teściowa zaszła w ciążę i nie chciała swojego bachora oddać`do domu dziecka. Nie rozumiała, stara krowa, że my bardziej potrzebujemy pokoju dla naszej trójki maluchów, niż jej dzieciak. Teściowa to powinna wnukami się zajmować, a nie dzieci rodzić. No szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne prowo, do szkoły jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś albo z całą czeredą wprowadzi się do pokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten muzg napisany celowo przez u, prowo jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×