Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może przesadziłam bo Wywrzeszczałam tesciowej że ją nienawidze

Polecane posty

Gość gość

Na co ona mi odpowiedziała że nie zniknie bo to jej kawalerka i to moja wina że się gnieździmy w niej jak karaluchy. Oplułam ją. Musiałam się wprowadzić do niej z moim dzieckiem bo jestem w ciązy z jej synem i tak miekszamy w 4 osoby. Mam jej dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiłaś, ja swojej też mam dość, muszę z tą staruchą mieszkać, gdyż w tej kwesti nie mam nic do powiedzenia, to straszna tragedia mieszkać z teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że przesadziłaś,ona też ma rację,ale dziecko jest już w drodze i teraz powinnaś myśleć z chłopakiem o własnym lokum. Nie ma nic gorszego niż takie gnieżdżenie się w 1 pokoju z teściową. Jeśli jest się od kogoś zależnym to nie mówi się tej osobie takich rzeczy,gdybyś była na swoim to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko trochę przesadziłaś, chociaż nie dziwię Ci się ! My też mieszkamy z teściami tylko z różnica taka że mamy całe piętro domu i osobne wejście, ale to nie zmienia faktu że teściowa potrafi się wtrącać ;) mam ten plus że moge jej pokazać drzwi wyjściowe ! I często korzystam z tej opcji. Od 3 tygodni wogole nie gadamy ze soba, i błogosławię ten stan ;) oby jej nie przeszło i nie zaczęła przylazic znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to kolejne tego typu prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha co jeszcze wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×