Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie.Ty nie jestes wredna...

Polecane posty

Gość gośćSYLWIA
doskonale wiem co mogę a co nie mogę! ja mam prawo żyć normalnie i nikt nie będzie mnie obrażał ani pomawiał,owszem za długo to trwa biore sie za was!Zeby człowiek normalnie nawet pracować nie mógł nigdzie ? Co to k***a ma być się pytam? Nie będzie tak! Pójdę z tym do gazety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.01 ty doskonale wiesz jaki ,gnido ! ten z twojej wsi,jej ojciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se idz.Co mnie to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.04... Tobie tez sie przyda leczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdę i skopiuję ten temat i tym podobne tematy wraz z nagraniem z pracy..jednej drugiej trzeciej i z fenixa też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good luck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.06 uważaj z kim zadzierasz .!Piszesz raczej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padły tu co najmniej trzy zdania z pogróżkami.zgłaszam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poki co to Ty zadzierasz i wyzywasz.Wiec sama sie zastanow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zglaszaj :D Gdzie te pogrozki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Póki co to wy niszczycie moje życie i zadzieracie od 7 lat bez końca wszędzie gdzie się nie pojawię więc się zastanówcie! .Ten temat to niby co ?Biblioteka to cio? Sami zaczęliście to bydło robić!! Feniks to co? Paraiso to co? Górski to co? koam to co? wszędzie robicie to samo!koniec z tym!Aha i jeszcze jedno,monitoring w moim domu bez mojej wiedzy i zgody też jest przestępstwem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
wypisywać obrzydliwe teksty na telefon że niby z Wojciechem spałam? wezcie wy się w łep p*****lnijcie ale tak porządnie a najpierw to radzę pójść do psychiatry bo od 7 lat nie umiecie mnie zdeptać i znębic ,widocznie za słabi jesteście,najpewniej słabe geny macie.Tyle w temacie,z szambem nie chce mi sie rozmawiać mam ważniejsze sprawy na głowie .ja jestem jedna a was to już nawet nie zliczę ,nawet z pomocnikami typu Ewa i Iwona nie dajecie rady bo nie sztuka być mocnym w pysku tylko w głowieZegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia... Komu i za co tak podpadlas? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
nie wiem, a może raczej wiem,po prostu wszarze chciały się wkupić do mojej rodziny i rozpierdolić mi małżeństwo a ja im na to nie pozwoliłam bo nawet nie zapytali mnie o zdanie czy tego chcę ?Zaoponowałam jawnie,to zaczęli się na mnie mscic i wypisywać obrzydliwe rzeczy .Na Wojciecha to nawet ze dwa razy nagonkę zrobili ,raz pobili bo myśleli ze on stanowi im przeszkode w ich celu jakim byłam ja.Nikt się kurwa nie patrzył że mam dom męża i dzieci.Wojciechowi życie też zniszczyli tylko dlatego że był dobry dla mojego syna który u niego trenował.Pedofila podobno z niego zrobili i obwinili o wypadek syna za moimi plecami ,takie psychole pieprzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
teraz jeszcze w pracy mam wysłuchiwać że niby"jestem chora psychicznie"/? Wolne żarty ! Tak to nie będzie!Moje zeznania śą były i zawsze będą ważne bo jestem zdrowa i żadnych leków nikt nigdy mi nie zlecił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Aha i jeszcze narkomankę ze mnie zrobili a z niego podobno dealera że niby trawe palił czy coś.ten sk****ały glina myślał że jak robił w antynarkotykowej to mu wszystko wolno? no to teraz zobaczy co mu wolno bo ja tak tego nie zostawię ani tych jego obrzydliwych tresci na temat mojej rzekomej"przeszłosci "czy rzekomego" gwałtu" męża na mnie.Złamali wszelkie możliwe prawa.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ...podobno nie ma gorszego kalibru, jak psychicznie chory charakteropata...widzę tym wątku kilkoro.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
dokładnie z naciskiem na "kaliber"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam też na uwadze ciebie Sylwio...od kilku lat przyglądam się twojej tutejszej ekshibicjonistycznej twórczości...nie chciałabym cię znać osobiście a już broń boże z tobą musieć współpracować przez 8 h ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się bawicie ? Z jednego forum na drugie , hmmm Tam już się nie da ? Przegonili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Uważaj miętowa i nie zadzieraj że mną.nikt nie ma prawa rozwalać mojego życia bez mojej zgody ani niszczyć życia innym niewinnym osobom ,powołując się na mnie za moimi plecami.nie pozwole sobie na pomawianie mnie czy mojej rodziny,roznoszenie plotów o ćpaniu rzekomym ,kradzieżach rzekomych czy ilu to rzekomo przed mężem nie miałam.ten człowiek nie robi tego tutaj tylko w realnym życiu a na to nigdy nie pozwolę.pani Ela powiedziała że w pracy zniżyłam się do ich poziomu,bzdura ja nawet w połowie nie żniżyłam się do ich poziomu bo tak drzeć morde jak oni i używać takich chamskich i wulgarnych tresci i odzywek to nawet nie potrafię,choćbym chciała im dorównać.niech nawet nie próbuje mnie do nich porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
14.55 ani ja ciebie.I uwierz mi że z każdej pracy to ja pierwsza się zwalniam a nie mnie zwalniają,o czymś to świadczy .nie znoszę chamstwa i deptania godnośći innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto...ja cię nie znam osobiście, chociaż pisząc "nie znam" to trochę jakby kłamstwo bo swego czasu to ty tu cały wątek prowadziłaś i opowiedziałaś w nim o swoim życiu od A-Z i na upartego można go poszukać i ci tutaj wkleić żebyś sobie przypomniała, że to nie ludzie wtrącają się w twoją prywatność to ty tą prywatność sprzedałaś za free a teraz wszędzie szukasz wrogów bo już ci się swoje własne zwierzenia tutaj mylą z życiem realnym. nigdy nie pytałaś tu nikogo, czy kogokolwiek interesuje twój mąż, dzieci, rodzice i teście. to jak dorabiałaś się majątku i co gotujesz na obiad..po prostu sama(na chama) się narzucasz obcym ludziom ze swoimi zwierzeniami a potem desperacko i bardzo wulgarnie próbujesz walczyć z każdym kto ci się wyda twoim wyimaginowanym wrogiem..to choroba, ale ja nie mam uprawnień psychiatrycznych...więc sama rozumiesz że nie mogę ci pomóc :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
15.21 i to jest powód do tego żeby roz******lać mi życie? To chyba ja wiem lepiej z kim chcę być a z kim nie! i żaden pieprzony glina nie bedzie mi z buciorami właził w życie ani przesiadywał i trzymał z moimi rodzicami czy rodzeństwe bo sobie tego nie życzę.W dalszym ciągu piszę o realu i faktach a nie o jakimś durnym forum,za to są parafrafy.kolejną prace przez gnoi rzuciłam,bo mnie depczą to nie jest normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
zadnych wyimaginowanych? idiotko,przypominam że piszemy o realu,a moze o smerfach mam napisać co? mam napisać co Radosława robiła?za moimi plecami ? a jak stanowczo powiedziałam NiE! to zemsta się zaczęła i oczernianie?Mam przypomnieć pogrózkach do szwagra? czy o tym jak moja mama płakała?Gowno to kogo obchodzi jak ja z mężem żyję .to ja decyduję o tym czy z debilem gliną chcę być czy nie a podkreślam że nigdy z nim nie byłam nie jestem i nie chcę być bo z ludzmi tego pokroju nie chcę mieć nic wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy Władysława z Kubusiem, Ewą,Sławkiem, Wojtkiem, czyli tej samej osoby ze sobą, jest chory psychicznie - wieloraka osobowośc, schizofrenia, osobowość dyssocjalna czyli psychopatia, więc nic dziwnego ze stalkuje Kobietę, ktoreago nie chce od lat i przypisuje jej choroby i wady, ale los z niego zadrwił, ma narzeczoną z wadami, które przypisywał tej Kobiecie,. których ona nie posiada: nachalność, głupota, prostactwo, brzydota, zaniedbanie, d****arstwo. Ironia Losu? Zemsta Losu? Co by nie było jest piękne i pouczające, tylko teraz z pewnościa koledzy nie będą mu jej zazdrościć a drwić pokątnie z niej i z niego, że rzucił się na pierwszą lepszą jak nastolatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
ja sie narzucam?wez ty sie puknij w czoło a to tak porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Bo Toma jest jak pieprzony nastolatek,zachowuje się jakby nigdy nie dorósł i jakby wszystko było mu wolno,fakt schizofrenia się kłania..ale jego ojcu też i to nawet bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia czemu Ty sie nie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
bo jestem zdrowa z czego miałabym się niby leczyć bo nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz?Znam swoje prawa!,mam swoją godność i sama decyduje o tym z kim chcę żyć albo jaki sport mogą trenować moje dzieci!Koniec tematu.jeszcze raz mnie obrazisz i podaję cię o zniesławienie mojej osoby do sądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×