Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odeszla, ma innego a sypia ze mna

Polecane posty

Gość gość
Taki seks po rozstaniu nie jest czymś dobrym. Zawsze jedna osoba bedzie miala nadzieje, ze dzieki niemu znow się zejdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze tak powinno wygaldac prawdziwe zycie, ona kazda byla powinna przychodzic do swojego ex i oddawac mu sie w ramach po prostu ludzkiego odruchu wdziecznosci za wspolnie spedzony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kochasz ją to walcz by z tobą została .Albo to przednim i koniec.Może być tak zd przekona się czy Cię kocha dopiero jak ją rzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest coś w tym dziwnego. Często tak się zdarza że ludzie po rozstaniu dalej sypiają ze sobą. Pod warunkiem że rozstanie nie nastąpiło w jakichś masakrycznych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mialem okazło się ze pisała z jakimś oblechem, ale nie dała mi pokazać tylko przeczytałem "hej co tam?", potem okazało sie chodziła na dystkoteki i tańczyła z jakimiś fagasami, i ogólnie była na imprezie gdzie było pijaństwo, jakiś hardkor bo dała się macac jakiemuś dupkowi, w sumie powiedziała ze nic nie było ale ja tam nie wiem , po za tym różni ja zaczepiali idt idt. Z tego co wiem coś musiało byc na rzeczy na tych dyskotekach ze nie mówiła mi o nich.... a na koniec zdradziła i tyle z tego było. 2 lata zyłem w nieświadomosciami z masą podejrzeń które okazały sie jednak prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze w tym wszystkim było to ze mnie macała, gdy tymaczasem podrywał ją inny fagas. Opowiadała mi ze jej bliskie koleżanki już sa po stosunku, a czy ona była?! tego nie wiem to tylko podejrzenia, mogła to robić wcześniej mogła... to ze powiedziała mi zdradę to jeszcze nic,, miałem twarde podejrzenia ze jest szmatą... :x ale i tak zyłem w nieświadomosci sądzać ze wymyślam sobie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wróżę nic dobrego , ona i tak cię nie kocha, skoro ma innego, oszukuje i ciebie i tamtego kolesia. Lepiej daj sobie spokój z nią, i nie sypiaj z nia pod żadnym pozorem. W mojej ocenie to manipulantka chce sobie użyć na dwa fronty... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie uciekaj od niej, ona sobie używa na dwa fronty. Ciebie traktuje jako przedmiot do wykorzystania , a jesli wyjdzie jej z tamtym to dostaniesz kopa w d**e, a jak nie to przyleci płacząc żewnie, i urządzając teatrzyk jaka była głupia i nawina, chłopie pomyśl jak ona cie urabia na jelenia, ona nie darzy cię żadnym uczuciem, dla niej tylko liczy się aby nadstawić d**e, korzysci... korzyści i jeszcze raz korzyści,, lepiej to zrozum bo potem sie od niej nie uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera.. ja to nie czaje, jest z innym a się pieprzycie razem, co za obrzydliwstwo, jeszcze uważaj aby cię nie zaraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co uważam za rozsądne : uciekaj od niej czym prędzej zostaw szmatę ona i tak pewnie znajdzie sobie innego, aby dalej używać na dwa fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz się, czy żalisz? Bosh, co za pisda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit. Spotkaliśmy się, zapewniła ze nigdy nie spotkała się z nikim będąc zemna w związku. Spotyka się z tamtym ale pierwsze spotkanie było po tym jak mnie zostawiła , wiec twierdzę , że zostawiła mnie dla niego a nie tak mi mowi że się odkochala. Postawiłem sprawę jasno , albo wracasz i budujemy coś od nowa zapominając o tym co było (nie wiem czy dobrze zrobiłem dając jej szansę) albo zrywamy kontakt i kończymy to raz na zawsze. Powiedziała ze chce trochę czasu na poukladanie sobie wszystkiego, że się odezwie jak podejmie decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nią bądź głupi nie dawaj jej szansy. Ona leci na dwa fronty i pewnie nadal będzie to robić. Cwana bestia. Dobrze Ci tu piszą, nie bądź jeleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×