Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zerwanie kontatu

Polecane posty

Gość gość
23-59 poprostu go kochasz,dlatego to zerwanie kontaktu boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że go kocham i boli jak cholera. Walczę z tym żeby się go nie spytać jak się czuje, jak mu dzień minął, żeby powiedzieć mu ze go kocham i tęsknię. Nie mogę tego zrobić bo mam swój honor no i on nie chce ze mną kontaktu. Postanowiłam dać mu to co chce. Nie chcę kontaktu ok, ja się nie odezwę. Na pewno nie będę z siebie robić idiotki w pracy i w pracy będę się zachowywać normalnie. Boli to ale tak muszę, to jedyne rozwiązanie tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00-17 tak do końca nie rozumiem, czemu nie jesteście razem. Ja chcę zerwać kontakt,bo kocham bez wzajemności. Nie chcę się narzucać, nie chce by było widać co czuje, bo to bez sensu. Ale jedno jest pewne - tak się kocha tylko raz ( mam swoje lata,wiem o czym piszę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00-29 właśnie najgorsze jest to że ja też tego nie rozumiem. Nie wiem może ze mną jest coś nie tak, może coś zrobiłam ale kurcze no nic takiego się nie wydarzyło. Spędziliśmy razem weekend i było wszystko w porządku a dzisiaj mi pisze ze nie możemy się już spotykać, że nie będzie ze mną już rozmawiał bo obawia się że coś się wydarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00-35 naprawdę dziwne zachowanie z jego strony. Dobrej nocy i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×