Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet ktorejs was kontroluje wasze dni plodne?

Polecane posty

Gość gość

Jak byscie zareagowaly, gdyby wasz facet pilnowal czy mierzycie temperature i sprawdzacie sluz i sprawdzal czy sie nie pomylilyscie w obliczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kontroluje cię rozwodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym zareagowała? To zalezy co masz w związku-jak oboj***awicie sie z przekonania w naturalne metody antykoncepcji i facet "kontroluje" ale z zyczliwościa i troską, bo wspólnie teraz chcecie lub nie chcecie dziecka to ok, jest fajnie. Ale jak kontroluje po to zeby na tobie coś wymuszac bo takie ma widzimisię, nie liczy sie z twoim zdaniem, jest przy tym robi to po to zeby rządzić i dominować to zaje..ałabym gnoja i tyle, a potem wywaliła go z domu na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie chce miec jeszcze dzieci ale oboje nie chcemy, zebym trula sie tabletkami. Tylko on boi sie, ze ja cos pomyle w obliczeniach albo zapomne. Co myslicie w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie występuje słowo kontrola tam mnie na pewnie nie ma. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jak ma jakies watpliwosci, ze moge miec dni plodne, to nie chce uprawiac seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli ja bym sie rzeczywiscie pomylila? Moze on ma racje? Ja generalnie jestem roztrzepana i czesto mi sie myla rozne rzeczy, choc na tym sie wyjatkowo skupiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co mysle...że albo jesteś tak głupia ze sama nic nie umiesz zrobić, albo nie jesteś , ale on uważa że jesteś, albo tak bardzo nie chce się z tobą wiązać na serio ze zrobi wszystko zebyś nie wrobiła go w dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On twierdzi, ze chce byc ze mna na serio ale nie chce miec jeszcze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy, jak Ci yebnie 40-tka 50-tka? Wtedy zawsze będzie mógł zrobić innej a Tobie pozostaną koty i kafeteria :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się tak strasznie boi, to czemu nie zakłada prezerwatywy? Mój facet nie wie kiedy mam dni płodne, bo ja sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ z ciebie głupia baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no.. w życiu ja sama sobie kontroluję cykl i inaczej nie wyobrażam. Stosuje antykoncepcję vines, więc tym bardziej ja wiem lepiej, on by się w tym zagubił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×